750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Armut Koltuklar

Armut Koltuklar

Armut koltuklar ya da puflar, renklerine ve şekillerine göre farklı modellere sahiptir. Değişik zevklere hitap eden canlı renkleri, çeşitli formları ile hem konfor sağlar hem de dekoratif olma özelliği bulunur. Minder Puf da denilen bu oturma yastıkları küçüklerin de büyüklerin de hoşuna giden, rahatınıza düşkün olduğunuz zamanlarda size eşlik edecek ürünler arasındadır. Armut koltuklar renk ve tasarım alternatifleri, kumaşları ve dış kaplamaları sayesinde hem dış mekanlarda hem iç mekanlarda kullanılabilir. Kafelerde, restoranlarda, oyun alanlarının çevresinde, dinlenme köşelerinde, kumsalda ve bahçede kullanılmaya uygundur. Minik çekirdeklerden oluşan dolgu malzemesiyle, destek ve maksimum konfor sağlar. Anatominize uyum sağlar. Armut puf koltuk uzun süre rahatça oturmanız için uygun tasarıma sahiptir; koltuk, sandalye, minder yerine geçebilir. Üstünde oturmak veya uzanmak, kitap okumak, güneşlenmekte kullanılabilir.

Konfor Sağlayan Armut Koltuk Modelleri

Armut puf koltuk ve minder modelleri içindeki dolgu malzemesi sebebiyle çok özel tasarımlar olarak karşınıza çıkar. Armut koltuklar için dolgu olarak kullanılan poli-stiren parçacıklar yuvarlak hatlıdır ve birbiriyle uyum içinde hareket eder. Polistiren özellikle bu tasarıma hayat veren anahtar element olarak form almada oldukça başarılıdır. Polistiren çekirdekçikler adı verilen tanecikler, hafif ve vücuda uyumludur ve büyük kumaş kılıf içinde bulunur. Şekil veren bu tip partiküller sayesinde oturma hareketinize mükemmel uyum sağlar. Kaliteli bir tasarım ortaya çıkaran dış kumaş kaplaması ve iç partikül dolgusu sayesinde armut koltuklar veya minderler uyumlu bir davranış sergiler. Oturma hareketinizle, dolgu memory foam gibi uyumlu şekil alıp sizi kavrar.

Armut puflar, L ya da minder tipi olanlar, yuvarlak veya klasik modellerden oluşur. XXL, yatak ve spor dikişli tasarımlar da bu kategoride karşınıza çıkar. Koltuk ve yatak gibi dikdörtgen geniş hatlara sahip modüler tasarımlar da piramit biçimli dizaynlar da diğer modeller arasında yer alır. En yaygın olan damla şeklindeki yuvarlak tabanlı ve üstü çıkıntılı armut, bu tasarıma adını da vermektedir. Ayrıca tekli ve çiftli çocuk koltukları, basketbol ve futbol topu tasarımı da küçüklere yönelik seçenekleri oluşturur. Yetişkinler içinse büyük boy yatak ve puflarla L tipi koltuklar da armutlar arasında yer alır. Su geçirmez kumaş sayesinde hava şartlarına, zor koşullara dayanıklı, her mevsime uygun dizaynlar bulunur. Ürünler su Geçirmez impertex Oxford dokuma kumaş ve 120 kg taşıma kapasitesi gibi özellikler taşıyabilir.

Modern Alternatif Sunan Armut Koltuklar

Armut koltuk fiyatları, kullanılan malzemelere ve armut puf koltuk büyüklüklerine göre değişiklik gösterir. Modern mekanlarda sık kullanılan büyük armut koltuk çeşitleri ve çocuklara uygun armut koltuk modelleri farklı ücretlere tabidir. İç dolgu malzemesi miktarı, leke tutmaz ve su geçirmez yeni nesil kumaşlar, renkler ve dayanıklılıkla spor dikişler belirleyici unsurlar arasındadır. Armutlarda ortopedik bir oturma ve dinlenme deneyimi yaşamak, bir yandan pratik bir iç ve dış mekan mobilyasına sahip olmak aynı anda mümkündür. Farklı boyut seçenekleriyle modern ve dekoratif bir alternatif sunar. Okuma köşesinde ya da bahçenizde çok kullanışlı bir ürün olarak uzun süre dayanıklılığıyla severek kullanmanızı mümkün kılar. Koçtaş'ın size sunduğu seçeneklere dilerseniz hemen göz atarak beğendiğiniz renk ve boyuttaki armutu hızla sipariş verebilirsiniz! Kırmızı, turuncu, yeşil, pembe, turkuaz, siyah, gri, vizon, mor ve lacivert gibi renkler mevcuttur. Armut koltukların Koçtaş’ta bulabileceğiniz renk seçenekleri çok sayıda alternatif sağlar. Ayrıca L tipi veya minder gibi farklı büyüklüklerde modeller bulunur. Oturunca içine gömülüp sarmalandığınız, nefes alabilen, yumuşacık ve kaliteli armut çeşitlerini Koçtaş güvencesiyle tercih edebilirsiniz.

Daha fazla göster