750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Zımbalar ve Aksesuarları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
35 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Zımbalar ve Aksesuarları

Zımba çeşitleri ve aksesuarları  farklı işlemler için tasarlanmış modelleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik uzun süreli kullanım sağlıyor. Dht, Rapid, Mac Allister, Rico, Dekor gibi çeşitli markalara ait zımbalar ve aksesuarları zımbalama, delme ya da işaretleme işlemleriniz için aradığınız özelliklere sahip modelleri bünyelerinde bulundurmaktadırlar.

Fonksiyonelliğiyle Öne Çıkan Zımba Çeşitleri

Zımbalar ve aksesuarları çeşitleri arasında yer alan nokta zımbası nokta boyutunda delme işlemi yapılacak spesifik bir alanı işaretlemede kullanılır. Delinecek noktayı işlemden önce işaretleyebilirsiniz. Matkapla delme işlemi yapılacaksa öncesinde nokta zımba ile işaretleme yapmak önemlidir. Bu sayede matkabın ucu metal zeminde kaymayacaktır. Kemer delme aleti ile dilerseniz iş yerinizde dilerseniz evinizde rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Taşınabilir özellikte olması da avantajları arasındadır. Aracınızda, tatile giderken, iş gezilerinde kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Farklı ölçülere sahip olan konik zımbayı işaretleme amacı ile kullanabilir ya da düz zımba ile kullanılacak alanın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Yüksek kalite CRV çeliğinden üretilmiş delik zımba ise altı farklı delik ölçüsüne sahiptir ve sizi her bir uygulama için farklı zımba kullanma derdinden kurtarır.

En Özel Zımbalar ve Aksesuarları

Çeşitli renk ve modellere sahip mekanik zımba makinesi dilerseniz hobileriniz için dilerseniz de döşeme, izolasyon gibi tamirat işlerinizde yardımcınız olacaktır. Zımbalar ve aksesuarları arasında yer alan mekanik zımba makinesi kullanım açısından oldukça pratik bir yapıya sahiptir.  Geri tepmeme özelliğine sahip bu ürün ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde karşılamanızı sağlarken, tüm zımbalar ve aksesuarları gibi zamandan da tasarruf etmenize ve işlemlerinizi kol gücü kullanmadan, zahmetsizce halletmenize olanak tanır. Kolay kavranabilen tutma yeri özelliği sayesinde zımba teli sökücü ile hemen her türlü zımba telini sökebilirsiniz. Stanley ve Rapid markalarında bulunan zımba telleri istediğiniz ölçülerde kullanımınıza sunulmaktadır.
Zımba fiyatları ile ilgili hem bütçenizi yormayan hem de ihtiyacınıza en uygun modelleri Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Siz de Online alışveriş kolaylığıyla Koçtaş’ın zengin ürün seçeneklerini keşfedebilir zımbalar ve aksesuarları alanında ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.