750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Oyuncu Koltukları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
24 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Oyuncu Koltuğu Fiyatları ve Modelleri

Oyuncu koltuğu, uzun saatler oyun oynayan, masa başında mesai harcayan kullanıcıların konforları ve sağlıkları düşünülerek özel olarak tasarlanır. Dijital dünyanın gelişmesi, oyunların daha gerçekçi bir ortama taşınmasına neden olmaktadır. Bu gerçekçilik insanları giderek daha fazla oyun oynamaya cezbeder. Bilgisayar ve oyun konsolları başında geçirilen uzun saatler özellikle gençlerin sağlığını tehdit edebilir. Kullanıcıların vücut yapısını ve sağlıklı duruş biçimini koruması için gamer koltuğu olarak da bilinen oyuncu koltuğu kullanması önemlidir. Oyun dışı olsa da, bilgisayar başında uzun saatler çalışan kullanıcılar için de oyuncu koltukları önemli bir araçtır. Bu koltuklar uzun süreler boyunca sandalyede oturmak zorunda kalan kullanıcıların sağlığı düşünülerek üretilir. Oyuncu koltukları, insanın anatomik yapısına uygun olması, boyun ve sırt destekleri ve konforuyla dikkat çeker. Gaming koltukların iskeletlerinde esnek fonksiyonlu mekanizmalar kullanılır. Yere tam olarak oturması ve ergonomik yapısıyla oyuncu koltukları, sırt, boyun gibi birçok ağrının önüne geçer. Görsel tasarımlarıyla da ilgi çeken bu sandalyeler arasında siyah oyuncu koltuğu en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Gamer Sandalye ile Sağlığınızı Koruyun

Oyuncu koltuğu kullanmanın kullanıcılar açısından birçok avantajı vardır. Bu avantajların başında ise sağlık konusu gelmektedir. Oyun başında geçirilen sürelerin uzaması ile birlikte duruş bozuklukları, boyun, bel ve sırt ağrıları artar. Bu durum masabaşında çalışan ya da sosyal medya benzeri uygulamalarda sık zaman geçiren kullanıcılar için de geçerlidir. Vaktinin önemli kısmını oturarak geçiren kullanıcıların, bu durum için özel olarak tasarlanan gamer sandalye seçeneklerini kullanması tavsiye edilir. Oyuncu koltukları vücut yapısına göre tasarlanır. Ayarlanabilir koltuklar, sırtı ve beli tam kavrayacak özelliktedir. Farklı modelde tasarlanan koltuklar farklı özelliklere sahip olabilir. Xdrive oyuncu koltuğu ayarlanabilir boyun ve bel yastıklarına sahiptir. Bunun yanı sıra 3D kolçak teknolojisi en uygun pozisyonun bulunması için özel olarak üretilir. Oyuncu koltuğu modelleri genel olarak maksimum verim gözeterek tasarlanır. Bu koltuklar kan basıncı için önemli olan, dizlerin 90 derece bükülü olmasını sağlayan tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra oyuncu koltuklarında bulunan yatar sırt mekanizması da yoğun çalışma temposuna ara vermek isteyenler için birebirdir.

Konforlu Bir Oturuş için Kumaş Oyuncu Koltuğu

Oyuncu koltukları çok farklı malzemelerden yapılabildiği gibi farklı renk ve özelliklere de sahip olabilir. Bu koltuklar fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra estetiğe de önem verilerek tasarlanır. Özellikle profesyonel kullanıcılar, satın alacakları koltuğun özelliklerine dikkat etmelidir. Bu anlamda kumaş oyuncu koltuğu, kullanıcıların beklenti ve taleplerini karşılar niteliktedir. Konforlu bir oturuş sağlayan kumaş koltuklar yumuşak dokusuyla dikkat çeker. De monte olarak satılan gaming sandalye seçeneklerini kurması oldukça basittir. Farklı renk seçenekleri, ofis ve evlerin dekorasyonu açısından geniş bir yelpaze sunar. Koltuklarda yoğun dansiteli sünger üzerine, suni deri, kumaş, deri, lateks ve file gibi döşemeler kullanılabilir. Bu koltuklarda ağır basınç ayar sistemleri de bulunur. Tekerlekleri 360 derece dönen koltuklar, zemine zarar vermez ve sessizdir. Yükseklik ayarı ve sırt ayarı kullanıcıların en rahat edeceği pozisyona göre ayarlanabilir. 3D ve 4D kolçaklar sağa, sola, içeri ve dışarı hareket edebilir. Sırt açısı 90 ile 180 derece arasında ayarlanabilen modeller uzun çalışma süreleri boyunca sırtınızı rahat ettirir.

Her Bütçeye Uygun Oyuncu Koltuğu Fiyatları

Oyuncu koltuğu fiyatları içinde barındırdığı özelliklere göre değişiklik gösterir. Koltuğun üretimi sırasında kullanılan malzemeler de fiyatlara etki eder. Gaming koltuk fiyatlarını model tipleri de etkiler. Modeller oyuncuların rahat etmesini sağlamak için farklı özelliklerde geliştirilmiştir. Katlanabilir, kısa, uzun gibi pek çok ayrı model ve tasarımda ürün bulunur. Görüntü ve ürünün ilave özellikleri fiyatın değişmesine sebep olur. Uzun saatlerini masa başında geçiren kullanıcılar için bu koltuklar kullanım kolaylığı sağlar. Tüm koltuklar vücut tipine göre ayarlanabilir özelliktedir. Siz de en iyi oyuncu koltukları için Koçtaş’ı tercih edebilir, dilediğiniz özelliklere sahip koltuğu kolayca satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster