750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
108 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Çocuk Odası Perdeleri

Çocuk Odası Perdeleri
Çocuğunuzun vakit geçirmekten keyif alacağı çocuk odaları için rengarenk ve eğlenceli tasarımlara sahip yatak ve dolapların yanında  çocuk odası perdeleri  de önem taşıyor. Bilindiği gibi çocukların gelişimi için uyku düzeni oldukça önemlidir. Yalnızca gece değil, gündüz uykularında da çocuklarınızın kolayca uykuya dalabilmesi için ve huzurla uyuyabilmesi için çocuk odası perdeleri  seçimine dikkat etmekte fayda var.

Çocuk Odası Perdesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk odası perdeleri birçok farklı model ve renk seçeneğine  sahiptir. Çocuk odası dekorasyonuna ve çocuğunuzun beğenisine göre sade ya da desenli  çocuk odası perdeleri  çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ancak burada en önemli husus, gündüz uykusu uyuyan çocuklar için gün ışığının odaya girmesini engelleyebilecek türde perde kullanımıdır. Bu sayede çocuğunuz kaliteli ve rahat bir uyku düzenine sahip olur. Kalın kumaştan üretilen fon perdeler veya stor perdeler gün ışığını gündüz vakitlerinde de istenildiği gibi engelleyebilme açısından ideal perdelerdir.
Çocuk odası için renkli ve desenli perdeler seçmek çocukların odada geçirdiği vakitleri daha eğlenceli kılmakta, sevilen ünlülerin ya da çizgi film karakterlerinin olduğu çocuk perdeleri odayı  yalnızca uyku  değil bir oyun alanı görünümü de vermektedir. Erkek çocuklar için araba, çizgi film karakterleri gibi desenler tercih ederken, kız çocukları için ise bebek veya çiçek desenli, pembe  çocuk odası perdeleri  seçebilirsiniz.
Çocuk odası perdeleri  için yere kadar uzanan modeller yerine cam ile eşit hizada modeller seçmeniz yerde biriken tozların perdeye bulaşmasını engelleyecek, çocuklarınızın da oyun oynarken ayağına takılmamasını sağlayacaktır. 

Kullanışlı ve Renkli Çocuk Odası Perde Modelleri 

Çocuk odası perde modelleri,  seçtiğiniz kumaşa ve istediğiniz perde boyutuna göre birçok seçeneğe sahip. Çocuklara hitap eden desenleri barındıran kumaş perdeler fon ve tül perdeler olmak üzere iki seçenekle sunuluyor.  Kumaş perde kullanmak istemezseniz mekanik özellikteki stor perdeleri de tercih edebilirsiniz. Stor perdeler kolay temizlenme ve tozları üzerinde biriktirmeme özellikleri sayesinde çocuklarınızın sağlığı için de oldukça kullanışlı bir seçenektir.

Siz de çocuğunuzun odası için perde arayışındaysanız  Koçtaşı ziyaret edebilir ve fiyatıyla sizin, tasarımıyla çocuğunuzun yüzünü güldürecek perde modellerinden dilediğinizi seçebilir, kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster