200 TL Üzeri Kargo Bedava

Çift Kişilik Pike ve Takımları

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Bütün Yatak Odalarının Vazgeçilmezi Çift Kişilik Pike ve Takımları

Çift kişilik pike takımları, yatak odalarının istenilen görünümü kazanmasına yardımcı olan seçeneklerden oluşur. Setlerin içeriğini incelediğinizde genellikle iki adet yastık kılıfı ve çarşaf ya da nevresim olduğunu görebilirsiniz. Sonbahar ya da serin yaz akşamlarının vazgeçilmez parçaları olan çift kişilik pike çeşitleri, herkesin ihtiyaç duyduğu konforu elde etmesini mümkün kılacak şekilde özel olarak dizayn edilir. Yüksek kaliteli malzemenin üstün işçilikle bir araya getirildiği ürünler, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. İşlevselliğinin yanı sıra ürünler yatak odalarına görsel olarak farklı bir hava kazandırmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. 

Farklı renk ve malzeme çeşitliliği sayesinde her biri farklı bir görünüme sahip olan çift kişilik pike çeşitleri ile istediğiniz görünümü kolaylıkla elde edebilir, yatak odalarınızın tasarımını yeni baştan tanımlayabilirsiniz. Kapitone gibi kabarık bir yapıya sahip olan çift kişilik pikeler ile yatak odalarınıza orijinal detaylar kazandırabilir, hayalinizdeki görünümü zorlanmadan yakalayabilirsiniz. Farklı zevklere hitap edecek biçimde özel olarak çeşitlendirilen çift kişilik pikeler, herkesin aradığı tasarımı bulmasını kolaylaştırır. Böylece yatak odanız klasik bir tasarıma da sahip olsa modern detaylarla dekore edilmiş de olsa ürünler arasında sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çift kişilik pike takımları fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, aradığınız özelliklere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Uygun çift kişilik pike fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan istediğiniz kaliteye erişebilir, farklı ürünler arasından hayalinizdeki parçaya vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Çift Kişilik Pike ve Takımları

Çift kişilik pike çeşitleri sahip olduğu özelliklerle kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar. Serin ve sıcak havaların vazgeçilmez parçaları arasında bulunan çift kişilik pike çeşitleri, uyku kalitenizi artırmanıza ve istediğiniz düzeni elde etmenize yardımcı olacak şekilde özel olarak dizayn edilir. Ürünlerin sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin sunduklarını öğrenebilirsiniz;

 • Çift kişilik pike çeşitleri, ilk olarak serin ya da sıcak havalarda ihtiyaç duyulan korumayı sunmasıyla öne çıkar. Uyku kalitesini belirleyen önemli faktörler arasında kullandığınız çarşaf, yastık kılıfı ve örtü gelir. Çift kişilik pike takımı çeşitleri, sahip olduğu her parça ile daha rahat bir uyku deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Konforu lüks elementlerle bir araya getirerek geceleri kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Bununla beraber özel yapısı sayesinde sıcak havaların bunaltıcı etkilerinden kurtulmanızı mümkün hâle getirir.
 • Çift kişilik pike çeşitlerinin dokulu tasarımı ve dokuma yapası ürünlerin oldukça havadar bir yapıya bürünmesini sağlar. Çift kişilik pike çeşitlerini üzerinize örttüğünüzde hafif hissederseniz ve gece boyu bu konforun keyfini yaşayabilirsiniz. Ek olarak delikli yapısı sayesinde hava geçirgenliği söz konusu olduğunda iyi bir performans ortaya çıkaran çift kişilik pikeler, sıcak havalarda terleme kaynaklı yaşayabileceğiniz problemleri minimuma indirir. Böylece bunaltıcı havalarda ihtiyaç duyduğunuz korumayı elde edebilirsiniz.
 • Nem emme özelliğine sahip olan çift kişilik pikeler, teri vücuttan uzaklaştırdığı için kendinizi daha rahat hissetmenize yardımcı olur. Hava geçirgenliği ve nem emme özelliği sayesinde mevsim geçişlerinde konforlu bir uyku deneyimi elde etmenizi mümkün hâle getirir.
 • Çift kişilik pike çeşitleri dokuma yönteminin de yardımıyla oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Tüm ipliklerin birbirini desteklediği bir ağa benzeyen ürünler, özel üretim yöntemleri sayesinde sağlamlık kazanır. Böylece satın aldığınız ürünlerden uzun süre boyunca istifade edebilir, ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Çift kişilik pike takımı çeşitlerini incelediğinizde farklı malzemelerden üretilen modeller olduğunu görebilirsiniz. Çoğunlukla tamamen pamuktan üretilse bile seçenekler arasında mikrofiber, polyester ya da bambu gibi çeşitli malzemelerin yer aldığı kumaşlar da bulunur. Her malzeme ve karışım, ürünlere bazı avantajlar kazandırdığı için birçok kişi tarafından tercih edilir. Emici, nefes alabilen ve nemi vücuttan çeken özel bir yapıya sahip olan çift kişilik pikeler, kullanıcılarının birçok ihtiyacına yanıt vermeyi başarır.
 • Termoregülasyon olarak da bilinen vücut sıcaklığını dengeleme özelliğine sahip olan ürünler, çevrenin sıcaklığına bağlı olarak vücut ısınızın dengelenmesinde etkili bir rol oynar. Hava geçirgenliğinin yardımıyla rahatlatıcı bir etki sunan çift kişilik pikeler, kullanıcılarının istediği konforu elde etmesini kolaylaştırır.
 • Çift kişilik pikeler, genellikle hafif bir yapıya sahip olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Hafif olmasına rağmen sağlamlığıyla da kullanıcılarının beğenisini kazanan ürünler, farklı ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılamanıza olanak tanır. Yumuşak ve dayanıklı yapısından dolayı yatak odası tekstil ürünleri içinde oldukça önemli bir yere sahip olan çift kişilik pikeler, hemen hemen her evde bulunan parçalar arasında bulunur.
 • Çift kişilik pike çeşitleri, renk ve tasarım bakımından sunduğu çeşitlilik sayesinde yatak odalarınızı istediğiniz gibi dekore etmenize yardımcı olur. Bu sayede kendi başına da şık bir görünüm sunan ürünlerin üzerine ek bir örtü örtmenize gerek kalmaz. Böylece yataklarınızı olması gerektiğinden daha kalabalık hâle getirmeniz gereksiz hâle gelir. Şık detayları sayesinde ek aksesuar ihtiyacını ortadan kaldıran çift kişilik pikeler, yatak odalarınızda istediğiniz detayları yakalamanızı mümkün kılar. Düz ya da renkli tasarımlara sahip olan ürünler sayesinde yatak odalarınızı istediğiniz gibi detaylandırabilir, hayalinizdeki görünümü kısa süre içinde oluşturabilirsiniz.
 • Takım hâlinde satışa sunulan çift kişilik pike çeşitleri, yataklarınızın ihtiyaç duyabileceği bütün parçalara tek seferde ulaşmanızı mümkün hâle getirir. Böylece ayrı bir çarşaf ya da yastık kılıfı aramanıza gerek kalmadan odalarınızı rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Yatıya misafir geldiği zaman onlar için rahat ve şık bir ortam oluşturabilir, ürünlerin sunduğu konfordan onların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Çift kişilik pike takımı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu avantajlardan faydalanabilir, yatak odalarınızın eksik parçalarını kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz. Uygun çift kişilik pike takımları fiyatları arasından istediğiniz özelliklere sahip olan parçalara kısa süre içinde erişebilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Herkesin İhtiyaçlarını Karşılayan Çift Kişilik Pike Çeşitleri

Çift kişilik pike çeşitleri herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanır. Böylece geceleri yataklarınızın ihtiyaç duyduğu korumayı kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Ürünlerin modelleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, sizin için uygun seçeneklere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz:

 • Çift kişilik pike takımları incelendiğinde genel olarak ince ve kalın üzere iki kategoriye ayrılan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Her biri kendi içinde bazı avantajlar sunan ürünler, kullanıcıların aradığı özelliklere pratik bir şekilde ulaşmasını mümkün hâle getirir.
 • İnce pike çift kişilik çeşitleri, yaz aylarının bunaltıcı havalarında kullanıcıların gereksinimlerini giderecek biçimde özel olarak dizayn edilir. Delikli yapısı sayesinde hava geçirgenliği sağlayan çift kişilik pikeler, bunaltıcı yaz sıcaklarında uyurken hem korunaklı hem de serin bir ortam elde etmenizi mümkün kılar. Bununla beraber ince olanlar geceleri uyurken çok fazla terleyen kişilerin serin havalarda da kullanabileceği bir örtü olma özelliği gösterir. Geceleri çok fazla bunalıyorsanız ince çift kişilik pike örtüsü çeşitleri arasından seçim yapabilir, rahatlatıcı bir uyku deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz.
 • Kalın çift kişilik pike modelleri kışlık bir yapıya sahip olmasa da sonbahar ya da mevsim geçişlerinde kullanabileceğiniz niteliktedir. Serin yaz akşamlarından mevsim geçişlerine kadar işlevsellik sunan kalın çift kişilik pikeler, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla öne çıkar. Böylece satın aldığınız ürünlerden uzun süre boyunca istifade edebilir, ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bununla beraber kalın bir yapıya sahip olmasına rağmen hem hafif hem de hava geçirgenliği sunmayı başaran çift kişilik pikeler, serin havalarda yalıtım sunarken vücudun ısı dengesini korumasında da etkili bir rol oynar. Bu sayede serin havalarda üşümeden serin kalabilir, daha rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Çift kişilik pike fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz kalınlığa sahip olan ürünleri bulabilir, geceleri daha konforlu bir uyku deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz. Ürünleri hangi mevsimde kullanmayı düşündüğünüzü ya da geceleri uyurken nasıl bir ortamda olmak istediğinizi belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, istediğiniz niteliklere sahip olan ürünlere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Malzemelerine Göre Çift Kişilik Pike Takımı Çeşitleri

İnce ve kalın olmak üzere iki farklı kategoriye ayrılmasının yanı sıra ürünleri incelediğinizde farklı kumaşlardan üretilen pek çok seçenek olduğunu görebilirsiniz. Her malzeme kendi içinde birtakım faydalar sunduğu için geniş bir kitleye hitap eder. Kumaşların özellikleri ve avantajları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, ürünlerin fonksiyonelliği hakkında fikir edinebilirsiniz;

 • Ürünlerin kumaşlarını incelediğinizde pamuk, saten, mikrofiber, bambu, viskon ya da penye çeşitli kumaşların bir arada kullanıldığı modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece özel olarak aradığınız bir kumaş varsa bulabilir, yataklarınızın eksiklerini pratik bir şekilde kapatmaya başlayabilirsiniz.
 • Pamuklu çift kişilik pike takımları, çok sık tercih edilen modeller arasında bulunur. Pamuk, doğal yapısı ve nefes geçirgenliği sağlamasıyla birçok kişinin beğenisini kazanır. Uyku sırasında vücut etraftaki havayı ısıtır ve bunun sonucunda terlemeye başlarsınız. Bununla beraber pamuklu modellerin nefes alabilen özel yapısı, teri emerek ısının vücudunuzdan kaçmasına izin verir. Bu sayede yataklarınızda serin kalabilir, terleme benzeri durumlardan dolayı yaşanabilecek rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz.
 • Pamuk, yumuşaklığıyla da dikkatleri üzerinde toplayan malzemeler arasında bulunur. Ürünlerin yumuşaklığı, uyurken kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Çift kişilik pike çeşitleri uyku kaliteniz üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğu için pamuklu modeller ihtiyaç duyduğunuz konforu elde etmenize yardımcı olacak şekilde özel olarak üretilir. Bununla beraber az bakım gerektirdiği için de pamuklu modeller pek çok kişi tarafından tercih edilir. Kolay bir şekilde yıkanıp kurutulabildiği için pamuklu modelleri günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz.
 • Saten, kendine has parlak görünümü ve dokusuyla dikkatleri üzerinde toplar. Diğer malzemelerle kıyaslandığında daha kaygan bir yapıya sahiptir. Uyku sırasında soğuk tuttuğu için sıcak yaz günlerinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bununla beraber saten modeller kendine has bir görünüme sahip olduğu için misafirler geldiğinde yatak odalarına şık bir görünüm kazandırmak isteyen kişilere de hitap eder. Üzerine herhangi bir ekstra örtü sermeden saten modellerle yatak odalarınıza farklı bir görünüm kazandırabilir, istediğiniz detayları pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Saten, yumuşak ve pürüzsüz bir his sunmasıyla da öne çıkar. Bununla beraber uzun ömürlü bir yapıya sahip olduğu için saten çift kişilik pike çeşitlerini uzun süre boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Ayrıca saten, solmalara karşı ortalamanın üzerinde bir dayanıklılık sunduğu için uzun süre canlılığını muhafaza edebilir.
 • Mikrofiber, uyku deneyimini bir üst seviyeye taşımak için özel olarak üretilen ürünlerden oluşur. Pamuk gibi hipoalerjenik bir yapıya sahip olduğu için hassasiyete sahip olan kişiler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Özellikle evcil hayvanınız varsa oldukça sıkı bir şekilde dokunan mikrofiber ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilir, dışarıdaki tozun yatağınızın içine girmesinin önüne geçebilirsiniz. Sıkı bir şekilde dokunduğu için alerjenlerin büyük miktarda yatağa gelmesinin önüne geçen mikrofiber, alerjisi olan kişiler için iyi bir seçenek olabilir.
 • Mikrofiber çarşaf ya da çift kişilik pike çeşitleri güçlü makineler kullanılarak üretilse de bu işlem malzemeyi sertleştirmez. Pamuk gibi oldukça yumuşak olmasıyla öne çıkan mikrofiber, rahatlatıcı ve canlandırıcı bir uyku deneyimi için ihtiyaç duyulan konforu sunmasıyla öne çıkar. Bununla beraber dayanıklı olmasıyla da pek çok kişinin beklentilerine yanıt verir. Pamuklu olanlar da uzun süreli bir dayanıklılık sunsa da mikrofiber olanlar dayanıklılık söz konusu olduğunda standartların üzerine çıkar. Üst düzey yumuşaklığı korurken esneklik sunması, malzemenin öne çıkan tarafları arasında bulunur.
 • Mikrofiberden üretilenler nefes alabilmesinin yanı sıra nem emmesiyle de bilinir. Bağlı ipliklerden havanın geçmesine izin verirken nemin aynı işlemi gerçekleştirmesinin önüne geçer. Böylece nemli havalarda daha rahat bir uyku deneyimi sunmayı başarır. Ek olarak mikrofiber çift kişilik pike çeşitleri rahat bir şekilde yıkanabilmesi ve hızlı kurumasıyla oldukça rahat bir kullanım sunar.
 • Bambu bitkisinin liflerinden üretilen çift kişilik pike çeşitleri de pamuk ve mikrofiber olanlarla benzer şekilde ultra yumuşaklık ve dayanıklılık sunar. Sıcaklık regülasyonu sunan ürünler, nefes alabilen bir yapıda olduğu için kullanıcılarının gece boyunca kendilerini rahat hissetmesini sağlar. Nem tutma özelliğiyle bilinen bambu, sıcak yaz akşamlarında kendinizi daha rahat hissetmenizi mümkün kılar. Yumuşaklığı dayanıklılıkla bir araya getiren bambu, çift kişilik pike arayışında olanlar için iyi bir seçenek hâline gelir.
 • Leke tutmaması da bambudan üretilen modellerin dikkat çeken detayları arasında bulunur. Ayrıca bambu çift kişilik pikeler, renk solmalarına karşı da yüksek seviyede koruma sunar.
 • Penye de kumaşlar arasında önemli bir yere sahiptir. Diğerleriyle benzer şekilde yumuşak bir yapıya sahip olan penye, oldukça dayanıklı bir yapıda olmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Yıkandıktan sonra çekme benzeri istenmeyen durumların önüne geçecek şekilde üretilen penye modeller, günlük hayata fonksiyonellik katar. Ek olarak oldukça yumuşak bir yapıya sahip olması sayesinde uyku sırasında istediğiniz konforu elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Genel olarak penye, pamuktan daha yumuşak bir yapıya sahip olmasıyla bilinir. Toplandıktan sonra pamuğun daha fazla işlenmesiyle ve ipliğe dönüştürülmesiyle üretildiği için penye kumaşlar yumuşaklığıyla dikkat çeker. Bununla beraber penye, pamukla kıyaslandığında daha pürüzsüz bir yapıda sahiptir. Böylece diğer kumaşlarla da kıyaslandığında penye tüylenmeye daha az meyillidir.
 • Pamuk ya da mikrofiber gibi penye kumaşlar da nefes alabilir bir yapıda olmasıyla öne çıkar. Bu sayede geceleri uyurken vücudunuzun gereksinim duyduğu nem dengesini sağlamasında etkili bir rol oynar. Ayrıca sıcak havalarda çok fazla terlemenizi ve kendinizi rahatsız hissetmenizi de engeller. Konforlu bir parça olmasıyla öne çıkan penye, çift kişilik pike takımı çeşitlerinin kullanımını kolaylaştırır.
 • Viskon da pamuk gibi emici bir yapıya sahip olmasıyla bilinir. Vücut ısısını uzaklaştırmak iyi bir performans ortaya çıkaran pamuk, sıcak havalarda ihtiyaç duyduğunuz konforu elde etmenizi kolaylaştırır. Hem doğal hem de yapay bileşikler içeren viskon, selüloz olarak da bilinen doğal odun hamurundan üretilir. Bununla beraber yumuşak iplikler üretebilmek amacıyla birleştirme işlemi kimyasal katkılarla gerçekleştirilir. Viskon kumaşlar his olarak pamukla benzer bir yumuşaklık sunar. Bununla beraber ipek bazlı bir malzeme gibi gözükür.
 • Nefes alabilen bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hafif olması da viskonun öne çıkan detayları arasında bulunur. Soğutma çarşafı olarak da nitelendirilen ürünler, çift kişilik pike takımı içinde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılar. Ter tutmayan kalitesi, sıcak ya da nemli havalarda kuru kalmanızı sağlar. Böylece terlemeden kaynaklı yaşanabilecek problemlerin önüne geçilmesini sağlar.
 • Viskon, sentetik ve doğal malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilir. Bununla beraber hem sentetik hem de doğal malzemeler viskon çift kişilik pike çeşitlerinin kırışmasını engeller. Ayrıca ürünlerin dayanıklılığını da artırır.

Çift kişilik pike takımı fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen çift kişilik pike seti çeşitleri kullanan kişilere pek çok avantaj sağlar. Uygun çift kişilik pike takımları fiyatları arasından size hitap edeni kolay bir şekilde bulabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Tasarımlarına ve Ölçülerine Göre Çift Kişilik Pike Takımları

Çift kişilik pike ölçüleri ve tasarımları bakımından da birbirinden ayrılır. Böylece seçenekler arasından istediğiniz özellikleri karşılayan ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki listeyi inceleyerek ürün çeşitleri hakkında fikir edinebilirsiniz.

 • Ürünlere göz attığınızda jakarlı, kapitone ya da dantel gibi farklı detaylara sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz.
 • Dantel, yatak odalarında geçmiş zamanın esintilerini kullanmayı tercih edenlere hitap eder. Seçeneklere göz attığınızda bazı modellerin sadece köşelerinde bazılarının daha fazla bölgesinde danteller olduğunu görebilirsiniz. Nasıl bir görünüm istediğinizi belirledikten sonra dantelli çift kişilik pike fiyatları ve modelleri arasından aradığınızı bulabilirsiniz.
 • Jakarlı olanlar ise farklı bir görünüme sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Genellikle kendine has bir kabartmaya sahip olan jakar, ürünlerin dikkat çekici detaylara kavuşmasına yardımcı olur. Jakarlı dokuma işlemi temel bir dokumaya göre daha fazla zaman alır. Bununla beraber esnek yapısıyla öne çıkan jakarlı modeller, kullanıcılarına uzun süreli bir kullanım sunmayı başarır.
 • Kapitone de jakarlı olanlarla benzer şekilde kabartmalara sahip olan modellerden oluşur. Kapitone, yatak odalarına ekstra bir doku kazandırmak isteyen kişilere hitap eder. Genellikle baklava, kare ya da dikdörtgen gibi çeşitli kabartmalara sahip olan ürünler, yatak odalarında farklı detaylar yakalamak isteyen kişiler için idealdir. Çift kişilik kapitone pike takımı çeşitleri ile hayalinizdeki görünümü elde edebilirsiniz, yatak odalarınızda kabartma detayları elde edebilirsiniz.
 • Çift kişilik pike ölçüleri de sahip olduğu çeşitlilik sayesinde her yere kolay bir şekilde uyum sağlar. Çift kişilik farklı ölçüdeki yataklarla uyum sağlayacak şekilde çeşitlendirilen ürünler, hemen hemen her yere rahatlıkla uyum sağlar.

Çift kişilik çarşaflı pike takımı çeşitlerini inceleyerek aradığınız ürünlere kısa sürede ulaşabilir, yatak odalarınızın tasarımını değiştirebilirsiniz. Koçtaş avantajlarını takip ederek istediğiniz ürüne kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Çift Kişilik Pike ve Takımları Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik pike takımında neler var?

Takımların içinde genellikle iki adet yastık kılıfı ve çarşaf yer alır. Böylece yataklarınızın ihtiyaçlarını tek seferde tamamlayabilir, ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Çift kişilik pike ölçüleri nelerdir?

Çift kişilik pike takımı ölçüleri incelendiğinde 195 x 239 cm, 200 x 220 cm ya da 200 x 230 cm gibi farklı ölçüler olduğunu görebilirsiniz. Ölçü çeşitliliği sayesinde yataklarınıza uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Çift kişilik pike alırken nelere dikkat edilmeli?

Ürün seçimi yapmadan önce hangi ölçülerin sizin için daha uygun olduğuna karar vermelisiniz. Ardından renk, malzeme ve tasarım seçenekleri arasından size hitap edene vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Çift kişilik pike takımı fiyatları ne kadar?

Ürünlerin tutarını malzeme, boyut ya da markası belirler. Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde takımlar arasından sizin için uygun olanı bulabilir, aradığınız kaliteye bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

En Çok Satan Çift Kişilik Pike ve Takımları Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Pike ve Takımları kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Seawerd Deep Çift Kişilik 22AL
 2. Dory Petrol Çift Kişilik %100 Pamuk Pike Takımı
Daha fazla göster
179 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: