Peşin Fiyatına 7 Taksit

Çöp Poşeti

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Her Türlü Temizliği Kolaylaştıran Çöp Poşeti Çeşitleri

Çöp poşeti modelleri günlük hayatın önemli parçaları arasında bulunur. Ev, okul, otel, kafe, restoran ya da ofis fark etmeksizin hemen hemen her yerde kullanılan ürünler, etrafın kolay bir şekilde toplanmasını mümkün hale getirir. Bununla beraber bahçecilik ile uğraşan kişilerin günlük hayatına da pratiklik katan ürünler, işlevselliğiyle günlük hayatın her alanında kendine yer bulur. Ayrıca ürünler, ağır ya da tek elde taşınması zor olan malzemeleri de rahat bir şekilde bir yerden bir yere götürmenizi mümkün hale getirir. 

Evsel atıklardan kağıtlara kadar çöplerinizi daha rahat bir şekilde geri dönüştürmenize de olanak tanır. Her ne kadar bir torba gibi gözükse de sunduğu çok yönlü kullanım sayesinde ürünler birçok kişinin günlük hayatını kolaylaştırır. Farklı boyut, renk ve özelliklere sahip olan ürünler, herkesin aradığı kullanımı rahat bir şekilde elde etmesini mümkün hale getirir. Ayrıca boyut çeşitliliğiyle de öne çıkan ürünler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunar. Seçenekleri incelediğinizde battal ya da küçük gibi farklı boyut alternatiflerine sahip olan modeller olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bebeklerin bezlerini atmanızı kolaylaştıracak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler ile de günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. 

Sadece çöpleri atmak ya da toplamak için değil aynı zamanda bazı malzemelerin taşınmasını da kolaylaştıran ürünler, günlük hayatın hemen hemen her alanında rahat bir şekilde kullanılabilir. Özellikle taşınma sırasında eşyalarınızı taşımanızı kolaylaştıran ya da özel eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçen ürünler, çok yönlülüğüyle günlük hayatınıza pratiklik katabilir. Çöp poşeti fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınızı kolaylaştırmaya başlayabilirsiniz. Özellikleri bakımından birbirinden ayrılan ürünleri dilediğiniz amaçla değerlendirebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde tamamlayabilirsiniz.

Çöp Poşeti Çeşitlerinin Sunduğu Avantajlar

Çöp poşeti kullanmak günlük hayatı kolaylaştırmasıyla öne çıkar. Ürünlerin avantajları ve fonksiyonelliği hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, aklınızdaki soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz;

 • Ürünler ilk olarak çöplerinizi daha rahat bir şekilde dışarı atmanız konusunda size yardımcı olur. Her türlü atığı rahat bir şekilde dışarı çıkarmanıza yardımcı olan ürünler, yaşam alanlarının vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Günlük hayatta yemek artıklarından peçetelere ya da paketlere kadar birçok farklı çöpler ortaya çıkar. Bütün bu çöpleri rahat bir şekilde evinizden dışarı çıkarmak içinse ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Ürünler istediğiniz eşyayı evinizin dışına çıkarmanızı ve daha temiz bir ortam elde etmenizi mümkün hale getirir.
 • Mutfak ya da banyo fark etmeksizin her yerde kullanılabilecek şekilde özel olarak tasarlanan ürünler arasından gereksinimleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Örneğin, mutfakta daha büyük ve banyoda daha küçük çöp poşeti çeşitlerinden kullanarak günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, evinizin her odasında fonksiyonel hale gelir. Mutfak ve banyonun yanı sıra çalışma odanız ya da odanızda bir çalışma alanınız varsa da ürünlerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin, çocuklarınız masa başında ders çalıştığında silgi tozlarını ya da ortaya çıkabilecek diğer kirletici maddeleri çöplerin içine atarak odaların düzenli tutabilir. Ürünler ve çöp kutuları, çocuklarınızın kendi odalarını toplamalarını ve daha nizami bir ortam elde etmelerini mümkün hale getirir. Çocuklarınıza daha düzenli olmaları konusunda destek olmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilir, onları kendi odalarını toplamaları konusunda teşvik edebilirsiniz.
 • Ürünler çöp kutularınızın da daha temiz kalmasını mümkün hale getirir. Çöpler direkt olarak kutuların içine atıldıkları zaman kutuların içinin pis kokmasına neden olabilir. Ayrıca bazı çöpler kutunun içine yapışarak temizliğini zorlaştırır. Çöp kutularınızın içinin daha temiz kalmasını istiyor ve daha rahat bir kullanım elde etmek istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ürünler, çöp kutularınızın daha temiz kalmasını sağladığı için çöp kutularınızı temizlerken daha az vakit kaybetmenize imkan tanır. Normalde ürünleri kullanmadığınızda daha ağır bir temizlik yapmanız gerekse de çöp kutusu çeşitleri sayesinde daha rahat bir ortam elde edebilirsiniz.
 • Çöp torbası çeşitlerini kullanmak hayatınızı kolaylaştırabilir. Örneğin, sürdürülebilir bir yaşam tarzı benimsiyor ve çöplerinizi ayrıştırmak istiyorsanız ürünler günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırır. Kağıtlar için ayrı evsel atıklar için ayrı plastikler için ayrı ürünlerden tercih ederek çöplerinizi daha rahat bir şekilde ayrıştırabilirsiniz. Ayrıca ürünler sahip olduğu renk çeşitliliği sayesinde de bu ayrıştırma işlemini daha rahat bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Örneğin, kağıtlar için mavi çöp poşeti çeşitleri evsel atıklar için mor renkli ve plastikler için siyah renkli olan ürünler arasından seçim yaparak evdeki herkesin geri dönüşümü kolay bir biçimde yapmalarını sağlayabilirsiniz. Çöplerinizi kolaylıkla ayrıştırarak çevreye katkıda bulunabilirsiniz.
 • Ürünler, evinizde ortaya çıkan çöpleri de kontrol altına almanıza yardımcı olur. Çöpler etrafa dağıldığında ya da kutuların içinden dışarı taştığında kötü bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Ayrıca görüntünün yanı sıra çöplerin başıboş bir şekilde ortada bırakılması zamanla istenmeyen kokuların da ortaya çıkmasını sağlar. Bu tip istenmeyen durumlar önüne geçmek içinse Cook çöp torbası gibi kaliteli markaların ürünlerinden yararlanabilirsiniz.
 • Çöp poşeti boyutları sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin çöp kutularına ya da ihtiyaçlarına göre seçim yapabileceği birçok alternatif sunar. Çöp poşeti 55 x 60 cm ölçülerinde olabildiği gibi 80 x 110 ebatlarında da olabilir. Çöp poşeti 80 x 110 çeşitleri genellikle mutfak gibi çöplerin yoğun bir şekilde çıktığı alanlarda tercih edilir. İhtiyaçlarınızı ve hangi boyutların size uygun olduğunu belirledikten sonra alternatifler arasından seçiminizi kısa süre içinde yapabilirsiniz. Büyük ya da küçük çöp poşeti çeşitleri arasından gereksinimleriniz doğrultusunda tercihinizi yapabilirsiniz.
 • Evlerin yanı sıra ürünlerin otel, restoran ya da kafe benzeri işletmelerde de oldukça işlevsel hale gelir. Genellikle işletmelerde çok fazla çöp ya da paket çıktığı için 120 lt çöp poşeti gibi büyük ürünler kullanılır. Müşterilerinizin ya da verdiğiniz hizmetin sonucunda ortaya çıkan çöpleri ortadan kaldırmak, daha temiz bir ortam oluşturmak ve istediğiniz düzeni kurabilmek için ürünlerden yararlanabilirsiniz. 400 gr çöp poşeti gibi ürünler sayesinde işletmenizin daha temiz ve düzenli kalmasını sağlayabilir, işletmenizin kalitesini artırabilirsiniz. Müşterilerinize daha kaliteli ve iyi bir hizmet sunmak istiyorsanız ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Çöp torbası fiyatları ve alternatifleri arasından aradığınızı bulabilir, günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünlere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Uygun çöp poşeti fiyatları arasından ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlere kısa sürede ulaşabilir, işletmelerinizin ya da evlerinizin gereksinimlerini gidermeye başlayabilirsiniz.

Özelliklerine Göre Çöp Poşeti Çeşitleri

Çöp torbası çeşitleri sahip olduğu bazı özelliklere göre kendi içinde kategorilere ayrılır. Ürünlerin özellikleri ve sundukları hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, sizin için hangisinin daha uygun olduğuna daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz;

 • Ürünler genel olarak büzgülü ve büzgüsüz olmak üzere iki farklı tipte üretilir. Her çöp torbası türü kendi için bazı avantajlar sunduğu için birçok kişi tarafından tercih edilir. Hem ev hem de işletmelerde avantajlı hale gelen ürünler, kullanıcılarının her türlü gereksinimini pratik bir şekilde gidermeyi başarır.
 • Büzgülü çöp torbası modelleri isminden de anlaşılabileceği gibi en üst bölümünde ürünleri rahat bir şekilde kapatmanıza yardımcı olan büzgülü bir bölüm içerir. Üst bölümünde dayanıklı bir ip sapı yer alan ürünler sayesinde çöplerinizi rahat bir şekilde doldurabilir ve doldurduktan sonra dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bağlama kolaylığı sağladığı için poşetlerin açılma olasılığını düşüren ürünler, günlük hayatın fonksiyonel parçaları arasında bulunur. Ayrıca ürünlerin üst tarafında yer alan ipler sayesinde ellerinizi kirletmeden ya da herhangi bir şekilde çöp ile bağlantı kurmadan rahat bir şekilde bağlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle büzgülü bir yapıya sahip olan çöp poşeti modelleri dayanıklılığıyla öne çıkar. Böylece ürünlerin içine rahat bir şekilde çöplerinizi koyabilirsiniz.
 • Büzgüsüz olanlar da kendi içinde bazı avantajlar sunar. İlk olarak büzgüsüz olanları dilediğiniz çöp kutusunun içinde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Uç bölümünde herhangi bir ipe sahip olmadığı için bağlama işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirmenizi mümkün hale getiren ürünler, bu sayede çöp doldurmanın yanı sıra farklı işlemlerde de kullanılabilir. Örneğin, dışarıda olan bir eşyanızı koruma altına almak istiyorsanız büzgüsüz olan ürünler ile üzerini örtebilir, ürünlerin kullanım alanını genişletebilirsiniz. Bazı eşyaları örterek daha korunaklı hale getirmek ve bazı durumlarda çizilmelere karşı dayanıklılığını artırmak istiyorsanız ürünlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca taşınırken eşyalarınızı kaplamak için streç filmler ile uğraşmak istemiyorsanız da bazı durumlarda ürünler kullanışlı hale gelir.
 • Ürünleri incelediğinizde tıbbi atık çöp poşeti olarak nitelendirilen modeller de olduğunu görebilirsiniz. Tıbbi atıkların atılması için özel olarak üretilen ürünler, geleneksel tipteki ürünler ile kıyaslandığında daha farklı bir yapıya sahiptir. Genellikle ürünlerin renkleri ya da kalınlık durumları geleneksel modellere göre farklılık gösterir. Bu ürünlerin içerisinde genellikle kullanılmış ilaçlar ya da enjektörler atılır. Özellikle hastane ya da bakım merkezlerinde sıklıkla tercih edilir. Tıbbi atıkların doğru bir şekilde ayrıştırılması, yaralanma ya da maruz kalma riskinin azaltılmasını mümkün hale getirir. Bu nedenle ürünler, tıbbi atıkların olduğu her yerde kullanılması gereken önemli seçenekler arasında yer alır. Ürünler doğru bir şekilde kullanıldığında ve tıbbi atıklar ayrıştırıldığında çalışanların yararlanma riski azalır. Delinme ya da yırtılma benzeri durumlara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan ürünler, tıbbi atıkların rahat bir şekilde ayrıştırılmasını ve atılmasını mümkün hale getirir.
 • Sanayi tipi çöp poşeti çeşitleri de dayanıklı yapısıyla öne çıkan ürünler arasında bulunur. Yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı olacak bir şekilde üretilen ürünler, iş ortamında güvenliği artırır. Endüstriyel çöp poşeti çeşitleri kalın bir yapıya sahip olmasına rağmen oldukça esnek olduğu için çok yönlü bir kullanım sunar. Seçenekleri incelediğinizde 100 x 150 çöp poşeti boyutlarında daha büyük hacimli olanlara kadar geniş bir ürün yelpazesi olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çöp poşeti kalın olmasını istiyorsanız endüstriyel tipe göz atabilirsiniz.
 • Endüstriyel ya da sanayi tipi olarak nitelendirilen ürünler etrafın kolay bir şekilde temizlenmesine yardımcı olmasıyla da öne çıkar. Ayrıca çalışanların çivi ya da kırık cam gibi keskin nesneleri daha güvenli bir şekilde taşımalarına olanak tanır. Böylece çalışma ortamının daha güvenli hale gelmesini destekler. Genellikle sıradan ev tipi çöp poşeti çeşitleri ile kıyaslandığında neredeyse üç kata kadar daha fazla atık tutma kapasitesine sahip olan ürünler, çalışma alanlarının vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Sağlık endüstrisi, perakende ve taşımacılık ile yiyecek ve içecek endüstrisinde kullanılan ürünler, profesyonel amaçlara rahat bir şekilde uyum sağlar. Yiyecek ve içecek endüstrisinde ürünler gıda maddelerini ve diğer atık malzemeleri depolamak ve taşımak için kullanılır. Sağlık endüstrisinde ise atıkların bir yerde toplandıktan sonra atılması işleminde değerlendirilir. Güçlü ve dayanıklı olacak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler taşımacılık sektöründe de işlevsel hale gelir. Sanayi tipi kalın çöp poşeti çeşitleri, çalışma alanlarının daha işlevsel ve güvenli olmasına yardımcı olur. Yeşil, mavi ya da siyah kalın çöp poşeti çeşitleri arasından aradığınıza anında erişebilirsiniz.
 • Dökme çöp poşeti çeşitleri ise genellikle büzgüsüz bir yapıya sahiptir. Ürünler genellikle ev tipi klasik modeller ile kıyaslandığında daha kalın bir yapıya sahiptir. Çoğunlukla ofis gibi iş yerlerinde atıkların dışarı atılması işleminde kullanılır. Farklı boyut seçeneklerine sahip olan ürünler, her yerde rahatlıkla değerlendirilebilir.

Çöp poşeti fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız özellikleri sunan ürünlere ulaşabilir, günlük hayatınıza pratiklik katabilirsiniz. Çöplerinizi atarken ya da eşyalarınızı taşırken kaliteli ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız ürünler arasından seçim yapmaya başlayabilirsiniz.

Boyutlarına Göre Çöp Poşeti Çeşitleri

Ürünler sahip olduğu özelliklerin yanı sıra boyut alternatifleriyle de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Ürünlerin boyutları genel olarak aşağıdaki gibi özetlenebilir:

 • Seçenekleri incelediğinizde ürünlerin küçük, orta, büyük, battal ve Jumbo gibi farklı boyut seçeneklerine sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Böylece çöp kutularınızın boyutu ya da ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak seçenekler arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • 40 x 50 çöp poşeti çeşitleri küçük ebatlı olan ürünler arasında yer alır. Ürünleri çalışma odanızdaki küçük çöp kutularının içinde kullanabilir, yaşam alanlarınızın daha düzenli ve temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Bununla beraber ürünleri tuvaletlerinizdeki çöp kutularının ebatları küçükse tuvaletteki çöplerde de değerlendirebilirsiniz. Kokulu olan seçenekler arasından tercihte bulunurken tuvaletlerinizin her zaman temiz kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • 65 x 80 çöp poşeti çeşitleri ise orta boy olarak nitelendirilir. 55 x 60 çöp poşeti ölçüleri ideal boyutları sayesinde hemen hemen her yerde kullanılabilir. Mini çöp poşeti çeşitlerinden biraz daha büyük olan ürünler arasından seçim yapmak istiyorsanız orta olarak isimlendirilen modelleri inceleyebilir, aradığınız ebatlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çöp poşeti 65 x 80 cm seçeneklerini inceleyerek istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere ulaşabilirsiniz.
 • 75 x 90 çöp poşeti çeşitleri ise genellikle büyük boy olarak nitelendirilir. 72 x 95 çöp poşeti çeşitleri ideal büyüklüğü sayesinde istenilen yerde rahat bir şekilde kullanılabilir. Banyolardan mutfaklara, ofislerden otellere kadar geniş bir kullanım alanına sahip olan ürünler, ideal ölçüleri sayesinde günlük hayatın hemen hemen her alanında değerlendirilir.
 • 80 x 110 çöp poşeti 400 gr olan ürünler ise battal boy olarak nitelendirilir. Battal boy, büyük ebatlı olması sayesinde farklı işlemlerde sıklıkla tercih edilir. Otellerden ofislere, kafelerden restoranlara kadar geniş bir kullanıma sahip olan 80 x 100 çöp poşeti çeşitleri ile işletmelerinizi kısa süre içinde istediğiniz gibi toplayabilirsiniz.
 • Jumbo boy olanlar ise tek seferde çok fazla çöpü içine sığdırdığı için genellikle işletmeler tarafından tercih edilir. Bununla beraber bahçe ile ilgileniyor ve ortaya çıkan dalları ve yaprakları ortadan kaldırmak istiyorsanız 90 x 120 çöp poşeti, çöp torbası boyutlarında olan ürünler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz.
 • 100 x 120 çöp poşeti gibi ölçülere sahip olan ürünler ise hantal boy olarak nitelendirilir. Hantal, en büyük çöp poşeti boyutu olarak bilinir. 240 lt çöp poşeti modelleri, oldukça büyük bir yapıya sahip olduğu için genellikle belirli amaçlar için satın alınır. Örneğin, bahçede bunan ağaçların dallarını temizlemek ya da alışveriş merkezinin tuvaletlerindeki çöpleri toplamak için ürünlerden yararlanılabilir. 120 x 150 çöp poşeti boyutlarını inceleyerek aradığınız modellere erişebilirsiniz.
 • 30 x 40 cm ya da 80 x 110 çöp poşeti çeşitleri arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Çöp poşeti fiyatları ve boyut seçeneklerini inceleyerek istediğiniz nitelikleri sunan ürünlere anında erişebilirsiniz.

Renklerine Göre Çöp Torbası Çeşitleri

Siyah çöp poşeti her ne kadar popüler olan seçenekler arasında bulunsa da alternatifleri incelediğinizde farklı renkler de olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, pembe çöp poşeti çeşitleri bahçede iş yaparken işlevsel hale gelir. Ayrıca canlı renkleri sayesinde geri dönüşüm yaparken de kullanıcılarına avantajlar sunar. Pembe çöp poşeti çeşitleri sevimli görünümüyle yerleştirildiği ortama hoş detaylar kazandırır. Çöp poşeti siyah olduğunda ise içini genellikle göstermemesi ve sağlam hissettirmesiyle dikkat çeker. Siyah çöp torbası çeşitleri her ne kadar popüler olan seçenekler arasında yer alsa da farklı renk alternatifleri de kullanıcıların aradığını kolaylıkla bulmasını sağlar. Yeşil çöp poşeti gibi farklı renk seçenekleri arasından istediğinize kısa sürede erişebilirsiniz. Şeffaf çöp poşeti çeşitleri de kendine has yapısıyla kullanan kişilere avantajlar sunar. Koçtaş’taki renkli çöp poşeti çeşitlerini inceleyerek aradığınız modellere anında ulaşabilirsiniz. Çöp torbası fiyatları ve seçenekleri sayesinde bütçenizi zorlamadan günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bütçe zorlamayan çöp poşeti fiyatları arasından aradığınızı zorlanmadan bulabilirsiniz.

Çöp Poşeti Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çöp Poşeti Nasıl Takılır?

Ürünlerin takılması oldukça kolaydır. Ürünleri açtıktan sonra çöp kutusunun dibine yerleştirebilir, ardından yan taraflarını kutunun etrafına sarmaya başlayabilirsiniz.

Çöp Poşeti Neden Yapılır?

Ürünler genellikle düşük ve yüksek yoğunluklu polietilenden yapılır.

Çöp Poşeti Renkleri Ne Anlama Gelir?

Kahverengi olanlar çoğunlukla organik atıkları nitelendirir. Siyah olanlar ise geri dönüşüme atılamayacak olanları. Şeffaf olanlar çoğunlukla elektrik alet atıkları için kullanılır.

Mavi Çöp Torbasına Ne Atılır?

Ürünlerin içerisine dilediğiniz çöpü atabilirsiniz. Bununla beraber mavi olanlarda genellikle plastik ya da karton gibi malzemeler geri dönüştürülür.

En Çok Satan Çöp Poşeti Hangileri?

Koçtaş Çöp Poşeti kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Güçlü Çöp Torbası Büyük Boy
 2. Professional Çöp Torbası Battal
 3. Güçlü Çöp Torbası Orta Boy
 4. Güçlü Çöp Torbası Mini Boy
 5. Büzgülü Vanilya Kokulu Çöp Poşeti
Daha fazla göster
161 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: