750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
3 Al 2 Öde
Detay
Aynı Gün Teslimat

Sonax Probiotic Klima Temizleyici 100 ml

Ürün Kodu :1000164956
176,90 TL

Probiotic Klima Temizleyici 100 ml, klima sistemleri nemli yüzeylerde küf bakteriler için ideal bir ortam oluşturmakta olup, ağır kokulara neden olurlar. Bu kokular alerjik reaksiyonları tetikler. Sonax Antibakteriyel Süper Klima Temizleyici, klima sisteminde oluşan bakterileri %99,9 oranında yok ederek havayı mükemmel temizler. Ağır kokuların (küf, sigara, v.b) bulunduğu tüm ortamlarda kullanılabilir.

Paket İçeriği 1 Adet
Hacim 100 ml
Genişlik 123 mm
Yükseklik 259 mm
Kullanım Türü Klima Temizleyici
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

 • Hava ve Klima Temizleyici
 • İçeriğindeki Probiotic mikroorganizmaların hava temizleme etkisi ile uygulandığı kapalı alandaki havayı ve havalandırma sistemlerini önleyici bir şekilde temizler ve kokusuz bir mikro flora ortam sağlar.
 • Bu ortamın uzun süre korumasını sağlar.
 • İstenmeyen kokuları kalıcı olarak giderir. Hızlı ve kolay kullanıma sahiptir.
 • Dezenfeksiyondan çok daha fazlası…
 • Araç bakım uzmanları teknolojiyi "devrimci” olarak nitelendiriyor - Yeni "Sonax Probiyotik Hava ve hava kanalları Temizleyici” ile araç bakım uzmanları ilk kez araç içerisini temizlemek için doğal aktif maddeler kullanıyor. Bu eşsiz yenilik sayesinde Sonax, pazarda öncü bir rol oynamaktadır.
 • Neden Sonax Probiyotik Air Aid Power Cleaner
 • Probiyotikler, ürettikleri antimikrobiyal metabolitlerle patojen olarak tanımlanan zararlı mikrop, virüs, bakteri ve mantarların üremelerini baskılayan ve çoğalmalarını engelleyen canlı bakteri kültürlerinden oluşan mikroorganizmalar olarak tanımlamaktadır.
 • Probiotic kültürler, kötü koku üretmeyen ve küflenmeye sebebiyet vermeyen sağlıklı mikroflora oluşturur.
 • Peki, sistem nasıl çalışır ve temiz havanın uzun süre kalmasını korumasını nasıl sağlar
 • Probiotic kültürler, uygulandıkları yüzeyde microbiyal bir katman oluşturarak yaralı bakteri üretmeye devam eder günlerce bazen aylarca microflorayı besleyerek ortamı tıpkı doğadaki gibi micro organizmalardan temizler, kokusuz, temiz ve sağlıklı bir havanın oluşmasını sağlar.
 • Sonax probiotic Air Aid Power Yılda iki kere kullanılır, sürekli bir koruma sağlar.
 • Neden Probiyotik
 • Bakteriler dünya üzerinde yaşam için hayati öneme sahiptir. Bakterilerin çoğu faydalıdır. Bu nedenle, onlardan tamamıyla kurtulmak yerine yararlı ve zararlı bakteriler arasında sağlıklı denge kurmak çok daha faydalı ve sürdürülebilir olacaktır.
 • Böylece zararlı bakterilerin oluşturduğu risk de daha az olacaktır. Mikrobial yönetim ile bakterilere karşı değil bakterilerle birlikte savaşarak istikrarlı mikroflora bir ortam oluşturulur.
 • Sonax probiyotik Air Aid Power Cleaner, sporülasyonun eşsiz özelliğine sahip önemli bir bileşen olarak probiyotik bakteriler içerir. Probiyotikler, insan ve hayvan sağlığı açısından faydalı ve koruyucu özelliğinden dolayı, gıda ve sağlık endüstrisinde yıllardır bilinen ve kullanılan güvenli ve faydalı bakterilerdir.

Paket İçeriği 1 Adet
Hacim 100 ml
Genişlik 123 mm
Yükseklik 259 mm
Kullanım Türü Klima Temizleyici

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
YKB 9 x 19,70 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HSBC 6 x 29,50 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
FİNANSBANK 6 x 29,50 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
GARANTİ 6 x 29,50 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
AKBANK 6 x 29,50 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
İŞ BANKASI 6 x 29,50 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
HALK BANKASI 5 x 35,40 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
ZİRAAT 4 x 44,20 ÂTL 176,90 ÂTL 100 TL üzeri tüm alışverişlerde geçerlidir.
FINANSBANK Aidatsız Kartlar 2 x 88,50 ÂTL 176,90 ÂTL