65+ yaş müşterilerimize özel 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Spotlar
Filtreler Temizle
Özellikler
  159   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Spotlar

Spotlar

İç mekan aydınlatma seçeneklerinden olan dekoratif cam spotlar ve diğer spot çeşitleri mekanlarınızı yenilemeniz için güzel alternatifler sunuyor. Modern ve özel bir stil yaratmak isteyenlerin tercihi olan spotlara koçtaş.com.tr'de uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Spot Nedir?

Spotlar, seçili bir alana güçlü ışık yönlendiren aydınlatma elemanlarıdır. Modern iç mimarinin vazgeçilmez parçalarından biri olan LED spotlar fiyatları açısından uygunluğu ve ışığı kontrol edebilme imkanı sunan özellikleriyle iç mekanların en çok tercih edilen aydınlatma çözümleri arasında yer alıyor. Tavan aydınlatma spotları, asma tavan spotları, merdiven spotları, salon spotları, duvar spotları, raylı spotlar, renkli spotlar ve sarkıt spotlar ile tüm aydınlatma ihtiyaçlarınızı modern olarak karşılayabilirsiniz.

Dekorasyonda Spotların Önemi

Dekorasyonda hemen hemen her modern yapıda tercih edilen spotlar, salon, mutfak ve banyo başta olmak üzere iç mekanın her bölümünde kullanılıyor. Koçtaş, kristal spotlarsıvaüstü spotlarhalojen spotlargömme spotlar ve sarkıt spotlar gibi birçok farklı spot çeşidiyle dekorasyon için en uygun spotu seçmenizi mümkün kılıyor. Mekanın ruhunu ve stilini en iyi şekilde yansıtacak olan spot çeşitlerini bulmak için, Koçtaş spotlar kategorisini inceleyebilirsiniz. Zengin model seçenekleri arasında evinizin her bölümü için uygun bir spot bulmanız mümkün.

Hareketli Spot Aydınlatma Nedir?

İş yerleri ve evlerde kullanılan asma tavan spotları hareket edebilme özelliğine sahiptir; böylelikle ışığın hangi yönde olmasını isterseniz spotu o yöne çevirmeniz yetecektir. Bu özelliğe sahip tavan aydınlatma spotları hem enerji tasarruf sağlar hem de ışığın doğru kullanılması açısından pratiktir. Işığın derecesini ayarlamayı, lüzum duyduğu kadar ışık kullanarak enerji tasarrufu sağlamayı tercih edenler için bu ürünler idealdir.

LED Spot Nedir?

Mağazaların teşhir reyonları, mutfaklar ve banyolarda sık sık karşımıza çıkan LED renkli spotlar hem tasarım açısından hem de görsel açıdan oldukça etkileyicidir. İç mimaride kullanılan bu ürünler, renkli seçenekleri ve beyaz ya da sarı ışık yansıtan özellikleriyle mutfak, banyo ve vitrin ışıklandırmasında renkli LED spotlar tercih edilebilir. 

Spot Lamba Çeşitleri

Spot lamba çeşitleri başlığı altında sarkıt spotlar, sensörlü spotlar, merdiven spotları ve halojen spotlar gibi tüm spot çeşitleri incelenebilmektedir. İç mekan dekorasyonunda eksiksiz bir tasarım isteyenler tüm ihtiyaçlarını internet sitemizden karşılayabilmektedirler.  

Daha fazla göster
Başa Dön