750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Stanley

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
95 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Stanley

1913 yılında kurulan Stanley, geliştirdiği vakumlu yalıtım sistemleri ile yüz yılı aşkın süredir doğaseverlerin hayatını kolaylaştıran bir markadır. Doğa tutkunu profesyonellerin en çok tercih ettiği markalardan biri olan Stanley, farklı ihtiyaçları karşılamak için pratik ve profesyonel çözümler sunar. En yeni teknolojiler kullanılarak üretilen Stanley termos modelleri ve yemek termosları, gelişmiş vakum sistemi ve çok katmanlı yapı ile dizayn edilir. Son derece kullanışlı tasarıma sahip olan markanın ekipmanları, içecek ve yiyeceklerinizin ısısını uzun süre muhafaza etmenize olanak verir. 

Doğa Tutkunlarının Markası: Stanley

Kamp ve doğa aktivitelerine meraklı, sınırlarını zorlamaktan çekinmeyen macera tutkunlarının yanından ayırmadığı termos ve matara modelleri markanın en dikkat çeken ürünleridir. ;çeceklerinizi çok uzun saatler boyunca soğuk ve sıcak tutabilen termos bardak çeşitleri , açık hava faaliyetleri ve uzun yolculuklar için ideal ekipmanlar olarak ön plana çıkar. Böylece soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak sıcak içeceğinizi, sıcak yaz günlerinde ise ferahlamanıza yardımcı olacak soğuk içeceklerinizi rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Vakumlu yalıtım sisteminin öncüsü konumundaki Stanley, ürettiği vakumlu yemek termosu modelleri ile de yemeklerinizi uzun süre lezzetli ve sıcak bir şekilde muhafaza etmenize imkan tanır. Vakumlu kahve presi tasarımlarıyla da nerede olursanız olun taze bir kahvenin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca kullanıcıların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayabilmek için özel olarak tasarlanan ürünler, farklı büyüklük ve hacim seçenekleri ile satışı sunulur.

Stanley Ömür Boyu Kullanım Garantisi Sunuyor

Markanın ömür boyu kullanım garantisi ile kullanıcılara sunduğu ürünler, rakipsiz dayanıklılıkları ile uzun süre performans gösterir. Stanley matara ve termos modellerinde kullanılan güçlendirilmiş çelik, ürünlere en zor koşullara ve darbelere karşı dayanıklı bir nitelik kazandırır. Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ekipmanların çelik gövdesi, paslanmaz ve yıpranmaz özelliktedir. Bununla birlikte Stanley termos ve matara modelleri, BPA içermeyen materyaller kullanılarak imal edilir. FDA testinden geçen ürünler güvenilirdir. Çift duvar konstrüksiyonu ve vakum insulasyon teknolojisi sayesinde yiyecek ve içeceklerin ısısını oldukça uzun süre koruyan termos çeşitleri, sızdırmazlık testinden geçirildikten sonra kullanıcılara sunulur. Farklı kullanım alanları için tasarlanan klasik, dağcılık, macera, ceramivac ve master serileri içerisinde yer alan matara ve termos tasarımları arasından gereksinimlerinizi en iyi şekilde karşılayan ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz bu ürünlere Koçtaş güvencesiyle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster