200 TL Üzeri Kargo Bedava

Stein Saf Çizik Giderme Ve Parlatmaya Seryum Oksit 50 Gr.

Ürün Kodu: 5000310436
1(1)
188 TL

Yapı Kredi World'e Özel 3.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Stein Chemicals 9.9 Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Ürün Tipi Krem
Fonksiyonu Multifonksiyonlu
Hacim 0.05 Litre
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

Saf çi̇zi̇k gi̇derme ve parlatmaya uygun seryum oksi̇t yüksek kaliteli çizik giderme ve parlatmaya uygun saf seryum oksit. özelli̇kler _ yüksek kaliteli avrupa menşei _ cam çiziklerinde kullanıma uygundur _ farlarda kullanıma uygundur _ metallerde kullanıma uygundur _ aynalarda kullanıma uygundur _ parlatma işlemlerinde kullanıma uygundur _ cam çiziklerini gidermeye uygundur _ rodaj işlemlerine uygundur _ bizote parlatma işlemlerine uygundur _ ayna parlatma işlemlerine uygundur _ far parlatma işlemlerine uygundur _ metal parlatma işlemlerine uygundur _ seramik uygulamalarında kullanıma uygundur _ ahşap ve ahşap ürünleri üretiminde kullanıma uygundur _ sıva, çimento üretiminde kullanıma uygundur _ elektronik ve elektrikli cihazlar üretiminde kullanıma uygundur _ optik ürünlerde kullanıma uygundur uygulama i̇şlem yapılacak yüzeyler, uygulama öncesinde stei̇n alkol ile temizlenmelidir. Yüzeyler yağ, kir, toz ve lekelerden arınmış olmalıdır. Uygulama yapılacak yüzeye göre belirli bir miktar stei̇n seryum oksi̇t su ile çamur kıvamına gelmelidir. Yüzeyin ısınmasına engel olacak şekilde belirli aralıklarla küçük dairesel hareketler ile uygulamayı gerçekleştirin. Baskı yüzeye kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Kontrolsüz baskı uygulamak camı kırabilir. önemli̇ araç yüzeylerinde kaporta ve boya kalitesinden emin olmak adına ön deneme yapılması tavsiye edilir. Sonradan boyanmış, fırınlanmamış araç yüzeylerinde kullanılması tavsiye edilmez. Ambalajın ağzını kapalı tutunuz. Yanıcıdır, ısıdan, kıvılcımdan, ateşten, uzak tutunuz. Buharını solumaktan kaçınınız. Havalandırılmış alanda uygulayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. El, vücut, yüz ve gıda temizliğin de kullanmayınız. Kullanımında eldiven takılması tavsiye edilir. Cilt ile temasında bol suyla yıkayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Ürün Tipi Krem
Fonksiyonu Multifonksiyonlu
Hacim 0.05Litre

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 9 x 20,89 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 31,33 TL 188,00 TL
Akbank 5 x 37,60 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Finansbank 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 94,00 TL 188,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 94,00 TL 188,00 TL
HSBC Ticari 2 x 94,00 TL 188,00 TL
İş Bankası 2 x 94,00 TL 188,00 TL 750 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankasi Ticari 2 x 94,00 TL 188,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 24 Nisan Çarşamba günü kargoda

188,00 TL