750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Su Tasarruf Kitleri ve Perlatörler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
14 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Su Tasarruf Kitleri

Evinizde tasarruf etmenin en iyi yollarından biri, kullandığınız su miktarını azaltmaktır. Su tasarrufunu gerçekleştirmek içinse su tasarruf kitlerini kullanabilirsiniz.  Su tasarruf kitleri, musluklarınızın batarya uçlarına kolaylıkla monte edilebilir. 

Su Tasarruf Kitleri Ne Tür Avantajlar Sağlar?

Mutfak ve banyolarda ortalama bir musluktan 8 litre su kullanılır. Bu, ortalama dakikada 8-9 litre duş başlığı tarafından kullanılan su ile hemen hemen eşittir. Ellerinizi veya sebzelerinizi yıkamak için gereken su basıncının duştaki su basıncı kadar yüksek olmasına gerek yoktur.  Su tasarruf kitleri de evinizde en çok kullandığınız musluklarda uygulanması halinde lavaboda kullanılan su miktarını yüzde 32'ye kadar azaltabilir. Duşlar için su tasarrufu için kullanılan duş debi regülatörü dakikada 9 litreye göre ayarlanmış olarak ve tüm hortum girişli duş bataryalarında rahatlıkla kullanılabilir. Su tasarruf kitleri arasında yer alan duş regülatörleri ile 7 dakikada ortalama 56 litre gibi yüksek oranda su tasarrufu sağlanırken, su ısıtıcınız için kullanılan enerjiden, elektrik ya da doğalgaz faturanızdan da tasarruf etmeniz söz konusu olacaktır.

Su tasarruf kartuşu kireçlenmelere karşı dirençli olup, uzun süreli kullanım sağlar. Aynı zamanda yüksek tasarruf oranları, içme suyuna uygunluk, tıkanmalara karşı özel tasarım ve dakikada 5.7 litre havalandırılmış su elde etmenize yardımcı olur.  Su tasarruf kartuşu  lavabo bataryalarında akışı limitlendirir. Suyun akışından yüksek oranda verim almanızı sağlayan bir malzemedir. Tüm musluk başları ve duş batarya girişleri ile uyumlu olarak üretilen su tasarruf kitleri aynı zamanda düşük su akışlarında tüm musluklarınızda su dağılımını yapmaya da yardımcıdır. Fazla basınçlı su akışında da dengeleme sistemi ile su sıçramalarına da önlem olan su tasarruf kitleri çok amaçlı olarak tasarlanmışlardır.

Geniş ürün çeşitliliğine sahip su tasarruf kitleri Koçtaş'ta! Siz de Online alışveriş kolaylığıyla  su filtreleri ve aksesuarları arasında keşfe çıkabilir, ihtiyacınız olan ürünleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster