65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  83   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Telefon Aksesuarları

Telefon ve Bilgisayar Aksesuarları

Telefon ve bilgisayar aksesuarları, adından da anlaşıldığı üzere telefon ve bilgisayar kullanımında ihtiyaç duyulan ek aksamların satışa sunulduğu bir ürün grubudur. Hem evlerde hem de ofislerde cihazlar arası bağlantı kurmak mevcut bağlantı elemanlarının dekoratif bir şekilde gizlenmesi ve cihazların verimini arttırmak amacı ile kullanılan telefon ve bilgisayar aksesuarları geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Siz de bu ürünler arasından ihtiyacınıza en uygun telefon ve bilgisayar aksesuarlarını belirleyebilir dilediğiniz ürünü satın alarak gerekli telefon ve bilgisayar bağlantılarını kendiniz oluşturabilirsiniz.

Birbirinden Fonksiyonel Ürün Seçenekleri ile Telefon ve Bilgisayar Aksesuarları
Telefon ve bilgisayar aksesuarları
 kategorisinde farklı fonksiyonlara sahip ara bağlantı elemanlarını bulabilirsiniz. Bu ürünler arasında telefon buatı olarak isimlendirilen telefon ara bağlantı aparatları sayesinde tek bir hattı iki farklı telefona kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Genellikle tek hat girişine sahip olan bu aparatlarda bulunan iki adet çıkıştan cihazlara kablo çekerek hattın telefonlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde adsl spliter kullanarak aynı hata bağlı çok sayıda telefon ve internet çıkışı sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra telefon hat çoğaltıcı görevi gören çoklu dağıtıcılar da telefon ve bilgisayar aksesuarları kategorisi altında satışa sunulan ürünler arasında yer alır. Ayrıca yine aynı kategoride yer alan telefon adaptör olarak isimlendirilen telefon ara bağlantı elemanları sayesinde uzun kablolara gerek kalmaksızın doğrudan telefon ve priz arasında bağlantı sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra özellikle ofis vb çalışma alanlarında kullanabileceğiniz telefon kablo kanalları sayesinde masa, bank, büfe gibi çeşitli yüzeylerde açılan boşluklardan kablolara ulaşabilir çok sayıda kablonun birbirine dolanmasını önleyerek görüntü kirliliğinden kurtulabilirsiniz. Telefon ve bilgisayar aksesuarları arasında bulabileceğiniz birbirinden fonksiyonel ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alarak evinizde/ iş yerlerinizde bulunan telefon ve bilgisayarlar arasında dilediğiniz hat ve internet bağlantısını kurabilirsiniz.

Aydınlatma ve elektrik ana başlığı altında yer alan telefon ve aksesuarları kategorisinde tüm bu ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı telefon ve bilgisayar aksesuarları için tek yapmanız gereken Koçtaş'ın web sitesini ziyaret ederek beğendiğiniz ürünü sepete atmak! Ardından gerçekleştireceğiniz satın alma işlemi sayesinde istediğiniz telefon ve bilgisayar aksesuarına kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Daha fazla göster