150 TL Üzeri Kargo Bedava

Akıllı Ev Sistemleri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Günlük Hayata İşlevsellik Katan Akıllı Ev Sistemleri

Akıllı ev sistemleri genel olarak yaşam alanlarınızda daha teknolojik bir kullanım elde etmenizi mümkün hale getirir. Genellikle sistemin parçaları bilgisayar, telefon ya da tablet gibi harici cihazlar aracılığıyla dışarıdan kullanılabilecek şekilde tasarlanır. Bununla beraber akıllı ev sistemleri arasında farklı televizyon modelleriyle beraber kullanabileceğiniz kumanda benzeri günlük hayatınıza işlevsellik katacak ürünler de olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, kumandaları her televizyonda özel bir şekilde ayarlayarak bütün televizyonlarınızı tek bir kumanda aracılığıyla kontrol edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli oynatıcıları da kontrol edebileceğiniz şekilde tasarlanan kumanda çeşitleri, evinizdeki farklı elektronik aletleri rahat bir biçimde kontrol etmenizi sağlar. Böylece odadan odaya geçerken farklı kumandaya ihtiyaç duymadan tek bir ürün ile idare edebilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri içerisinde bulunan ekipmanlar, günlük hayatınızı hem daha konforlu hem de daha kolay hale getirmenize yardımcı olan ürünlerden oluşur. Akıllı ev sistemleri incelendiğinde kablosuz kapı pencere alarm sensörü, kablosuz hareket sensörü, ışık anahtarı, röle kartı, ampul, kontrol paneli, WF, anahtarı, priz, su kaçağı dedektörü, nem sensörü ya da çeşitli paneller olduğu görülebilir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan akıllı ev sistemleri, herkesin aradığı parçalara pratik bir şekilde erişmesini mümkün hale getirir.

Güvenlik sistemlerinden günlük hayatı kolaylaştıracak ürünlere kadar geniş bir yelpazeye sahip olan seçenekler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz. Belirli görevleri otomatikleştirmek için kullanabileceğiniz akıllı ev sistemleri arasından gereksinimleriniz doğrultusunda tercihte bulunabilir, aradığınız ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz. Evinizdeki güvenlik kameralarını ayarlama, ışıkları kontrol etmek ya da ısıtma sistemlerinizi yönlendirmek gibi çeşitli işlemler için kullanabileceğiniz ürünler sayesinde günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Akıllı ev sistem fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız ürünlere anında erişebilir, yaşam alanlarınızı dilediğiniz gibi yönetmeye başlayabilirsiniz. Uygun akıllı ev sistem fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan yaşam alanlarınızı geliştirebilir, aradığınız pratikliğe vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Sunduğu Avantajlarla Akıllı Ev Sistemleri

Teknolojik yapısı ve günlük hayatı kolaylaştırmasıyla öne çıkan akıllı ev sistemleri, kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Akıllı ev sistemleri, sahip oldukları özellikler sayesinde kullanıcılarının günlük hayatına birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin fonksiyonelliği ve sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin işlevselliğine dair fikir edinebilirsiniz. Günlük hayatınızı ev akıllı sistemleri ile nasıl iyileştirebileceğinizi merak ediyorsanız aşağıdaki maddelerde aklınızdaki bazı soruların cevaplarını bulabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi iyileştirmeye başlayabilirsiniz;

 • Akıllı ev sistemleri temel olarak bütün internete bağlanabilen cihazlarınızı tek bir noktadan kontrol altına almanızı sağlayan bir yapıyı ifade eder. Çoğu cihazın tek bir yerden kontrol edilebilmesi, günlük hayata konfor katmasıyla öne çıkar. Örneğin, bazı akıllı kumanda çeşitleri birden fazla televizyonda kullanılabilmesiyle dikkat çeker. Ayrıca akıllı ev sistemleri, televizyonun yanı sıra kumanda ile kontrol edilebilen klima gibi çeşitli cihazların da kontrolünü sağlamanızı kolaylaştırır. Böylece günlük hayatınıza işlevsellik ve pratiklik katmanıza yardımcı olur. Bazı akıllı ev sistemleri telefonunuza da indirebileceğiniz çeşitli uygulamalar vasıtasıyla evinizdeki eşyaların kontrolünü sağlamanıza olanak tanır. Işık sistemlerinden kapılara kadar evinizin farklı bölümlerini telefonunuz aracılığıyla kontrol edebilir, uygun sistemler sayesinde ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Akıllı ev sistem fiyatları ve seçeneklerine göz atarak ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • Akıllı ev sistemleri yeni teknolojiler denemek ve teknolojiyi günlük hayatının bir parçası haline getirmek isteyen kişiler için idealdir. Çoğunlukla yeni nesil cihazlarla rahat bir şekilde entegrasyon sağlayan ürünler, sonrasında yeni bir eşya aldığınızda herhangi bir problem yaşamanızın önüne geçecek şekilde dizayn edilir. Yeni teknolojileri ve devri yakalamak istiyorsanız akıllı ev sistemleri arasından sizin için uygun olanları bulabilir, günlük hayatınızın fonksiyonelliğini artırabilirsiniz.
 • Akıllı ev sistemleri konfor ve rahatlık sunmasının yanı sıra aynı zamanda yaşam alanlarınızın daha güvenli hale gelmesi söz konusu olduğunda da işlevsel hale gelir. Hareket dedektörleri gibi ürünler sayesinde siz evde olmadığınızda evinizde bir hareket olduğu zaman bu durumu kolay bir şekilde tespit edebilir, almanız gereken önlemleri kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca otomatik kapı kilitleri ya da IP tabanlı güvenlik kameraları da evlerinizin daha iyi bir şekilde korunması konusunda size yardımcı olabilir. Akıllı ev sistemleri, güvenlik önlemleri söz konusu olduğunda da kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katar. Kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz bir ortamda yaşamanızı mümkün hale getiren ürünler, teknolojinin güvenlik sunan fonksiyonlarından yararlanmanıza da imkan tanır. Güvenlik söz konusu olduğunda birden fazla seçenek sunan akıllı ev sistemleri markaları ve alternatifleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi güvence altına almaya başlayabilirsiniz. Ürünler sayesinde gerçek zamanlı olarak evinizi ve çevresini izleyebilir, bir durum yaşandığında hızlı bir biçimde aksiyon alabilirsiniz. Şüpheli olaylar olduğunda telefondan bildirimler aracılığıyla sizi uyaran ürünler, bu yönüyle etkili bir güvenlik sistemi kurmak isteyen kişiler için iyi bir alternatif haline gelir.
 • Akıllı ev sistemleri enerji tüketiminizi de daha verimli hale getirmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Akıllı ışık sistemleri ya da priz gibi ürünler, yaşam alanlarınızda tükettiğiniz elektriği kontrol altına almanız konusunda size yardımcı olur. Enerji verimliliğinin artırılmasına yardımcı olan birçok farklı seçeneğe sahip olan akıllı ev sistemleri, sahip olduğunuz kaynakları daha iyi bir biçimde kullanmanızı mümkün hale getirir. Örneğin, ürünler sayesinde termostatlarınızı belirli zaman aralıklarında farklı sıcaklıklara ayarlayabilir, enerji tüketiminizi düşürebilirsiniz. Gereksiz kullanımın önüne geçecek şekilde özel olarak tasarlanan akıllı ev sistemleri, kullanıcılarının hem daha konforlu hem de daha rahat bir yaşam sürmesine yardımcı olabilir. Bununla beraber priz gibi ürünler sayesinde kullanmadığınız zamanlarda elektronik cihazlarınız fişe takılı olsa bile enerji harcamayabilir, daha verimli bir sistem kurabilirsiniz.
 • Ürün tipine bağlı olarak akıllı ev sistemleri kullanıcılarına tercihlerine uygun bir şekilde çeşitli ayarlamalar yapma konusunda yardımcı olur. Örneğin, akıllı bir termostat evinizin sıcaklığının istediğiniz saatlerde istediğiniz gibi olmasını mümkün hale getirir. Ayrıca evinizin sıcaklığını dış ortamın sıcaklığını göz önünde bulundurarak düzenlediği için enerji tasarrufu elde etmeniz konusunda da size yardımcı olur. Bununla beraber akıllı ışıklandırma sistemi gibi ürünler de kullanıcılarına birçok avantaj sunar. Örneğin, eve geldiğinizde ışıkların otomatik bir şekilde açılmasını istiyorsanız akıllı ev sistemlerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Çeşitli otomatikleştirilmiş eylemler sunmasıyla kullanıcılarının yaşam alanlarına konfor katmayı başaran akıllı ev sistemleri, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Akıllı ev sistem fiyatları ve seçenekleri arasından evinizin konforunu artırabileceğiniz ürünlere anında ulaşabilirsiniz.
 • Ürünleri evin içinin yanı sıra bahçelerinizde de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle bahçeli bir eviniz varsa ve bitkilerinizi daha iyi bir şekilde yetiştirmek istiyorsanız bazı ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten yararlanabilirsiniz. Akıllı sulama sistemleri, toprak nem ölçme sensörleri ya da iklim verileri aracılığıyla ektiğiniz bitkilerin doğru bir şekilde yetiştirilmesini mümkün hale getirir. Kablosuz sensörler ve su sayacı akış ölçümü gibi ürünler, sistemi doğru bir şekilde kurduğunuz zaman bitkinizin ihtiyaç duyduğu durumlarda suya ulaşmasını kolaylaştırır. Böylece evlerinizin bahçelerinde yetiştirdiğiniz bitkilerin istediğiniz gibi büyümesini ve onların bakımını pratik hale getirir.
 • Akıllı ev sistemleri aynı zamanda ısıtma, soğutma ya da aydınlatma gibi hizmetlerin yönetilmesini kolaylaştırdığı için enerji maliyetlerinden de tasarruf elde edilmesini mümkün hale getirir. Örneğin, televizyonların otomatik olarak kapatılmasını sağlayan akıllı prizler, enerji maliyetlerinin önemli ölçüde azaltılması söz konusu olduğunda etkili bir performans ortaya çıkarır. Akıllı LED ampuller ise kullanan kişilerin güvenlik ve rahatlık için ışıkları uzaktan açıp kapatmasını sağlar. Böylece yattıktan sonra evinizde kapatmayı unuttuğunuz bir ışık varsa fiziksel olarak oraya gitmenize gerek kalmadan rahatlıkla kapatabilirsiniz.
 • Akıllı ev otomasyon sistemleri arasında hareket algılama teknolojisine bağlı olarak elde edilebilen video analiz teknolojileri de güvenlik katmanlarını sağlamlaştırmanızı mümkün hale getirir. Bazı hareket sensörleri hayvanların, insanların ve araçların görüntülerini ayırt edebilecek kadar etkili bir performans ortaya çıkar. Böylece bir kedi geçtiğinde hareket sensörünün onu algılayarak alarmı çalmasının önüne geçer.
  Yanlış bildirimleri ve alarmları engelleme konusunda etkili bir performans ortaya çıkan ürünler, işlevselliğiyle öne çıkar. Bununla beraber davetsiz misafirler konusunda sizi doğru bir şekilde uyardığı için istediğiniz güvenliği rahatlıkla elde etmenizi mümkün hale getirir.
 • Akıllı ev sistemleri özellikleri arasında bulunan otomatik kapatma sadece enerji tasarrufu yapmanızı sağlamaz. Aynı zamanda cihazlarınızı koruma altına almanıza da yardımcı olur. Örneğin, akıllı ocak ya da ızgara kullanıyorsanız ve cihazları kapatmayı unuttuysanız enerji tasarrufunun yanı sıra evinizde güvenliği tesis etme konusunda da size yardımcı olur. Gaz sızıntılarının yaşanma olasılığını azaltması sayesinde yaşanabilecek problemlerin önüne geçer.

Akıllı ev sistem fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek aradığınız nitelikleri sunan ekipmanlara ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz. Bazı işlemleri otomatikleştirmesi sayesinde daha konforlu bir yaşam tarzı benimsemenizi mümkün hale getiren akıllı ev sistemleri, bu yönüyle birçok kişi tarafından tercih edilir. Akıllı ev sistem fiyatları arasından aradığınız nitelikleri sunan ürünlere erişebilir, aradığınız kullanımı kısa süre içinde elde edebilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri Ürün İçerikleri

En iyi akıllı ev sistemleri kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterse de seçenekleri incelediğinizde birçok farklı amaç için kullanılabilecek seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Böylece akıllı ev sistemleri arasından gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak sizin için uygun olan ekipmanlara erişebilir, yaşantınızı daha işlevsel ve konforlu olacak şekilde yeniden yapılandırabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri ve ürün içerikleri hakkında daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz;

 • Seçenekleri incelediğinizde güvenlik sistemi, kumanda, priz ya da akıllı anahtar gibi pek çok farklı ürün olduğunu görebilirsiniz. Böylece evlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yenileyebilir, detaylı bir sistem ile konforlu bir ortam oluşturabilirsiniz.
 • Akıllı ev güvenlik sistemi evlerinizde istediğiniz korumayı elde etmenizi kolaylaştıran ürünlerden oluşur. Güvenliği günlük yaşamanıza başarılı bir şekilde entegre eden akıllı ev sistemleri, kablosuz teknolojiyi kullanarak ekipmanları cep telefonu ya da tablet gibi cihazlarınıza bağlayarak uzaktan kontrol etmenizi mümkün hale getirir. Örneğin, kablosuz akıllı ev sistemleri içerisinde bulunan kameralar telefonunuza bağlanarak canlı bir şekilde görüntü almanızı mümkün kılar. Hareket sensörü çalıştığında görüntü almak için telefonunuzu kullanabilir, pratik bir şekilde evinizde neler olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca alarmınız çaldığında gerçek zamanlı olarak size bildirimler gönderen sistem, daha güvenli bir ortam oluşturmanızı mümkün hale getirir. Güvenlik sistemi içerisindeki bütün cihazların uzaktan kontrolünün sağlanmasını mümkün hale getiren akıllı ev sistemleri, kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermeyi başarır.
 • Akıllı ev sistemleri bağlantı şeması üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Kameralar radyo frekansları ya da internet üzerinden sisteme bağlanarak kablosuz bir yapı oluşturmanızı mümkün hale getirir. Ayrıca kapı zilinin görüntülü hale gelmesini sağlayan akıllı ev sistemleri, bu yönüyle istenilen sonuçların elde edilmesini kolaylaştırır. Kameraların yanı sıra kapı kilidi, termostat ya da sensörlerin de uzaktan kontrolünü sağlayan akıllı ev sistemleri, ağa bağlanarak daha verimli bir sistem elde edilmesini mümkün hale getirir. Bazı modellerde ise Alexa ya da Google sesli komutlarını destekleyen özellikler bulunur. Böylece işlemlerinizi sesli bir şekilde asistan yardımıyla gerçekleştirebilir, pratik bir biçimde gereksinimlerinizi giderebilirsiniz.
 • Akıllı anahtar çeşitleri de otomasyon sitemlerinde kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştıran akıllı ev sistemleri arasında yer alır. Programlanabilir bir yapıya sahip olan anahtarları arabalarınızı ya da motosikletlerinizi açmak için kullanabilirsiniz. Fiziksel olarak anahtar taşımak istemiyorsanız elektronik desteğe sahip olan cihazlarınızı kolaylıkla açabilir, istediğiniz pratikliği zorlanmadan elde edebilirsiniz.
 • Akıllı priz çeşitleri de güvenlik sistemleri söz konusu olduğunda önemli bir yere sahip olan ürünler arasında bulunur. Normal prize bağlandıktan sonra takılan cihazların elektrik akışını kontrol edebilen akıllı priz çeşitleri, küçük bir güç adaptörü olarak nitelendirilebilir. Ürünleri kurduktan sonra telefon ya da tablet gibi cihazlar aracılığıyla uzaktan rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Örneğin, isterseniz prizleri günün belirli saatlerinde kapatabilir, bağlı elektronik cihazların da elektrik tüketmesinin önüne geçebilirsiniz. Örneğin, televizyonun bağlı olduğu prizlerde ürünleri kullanarak televizyon açılmayacağı saatlerde elektrik tüketiminizi dengeleyebilirsiniz. Kablosuz bağlantı özelliklerine sahip olan internet özellikle cihazlardan oluşan akıllı ev sistemleri, pratik bir kuruluma sahip olmasıyla da öne çıkar. Ürünleri kullanmak için prize takmanız ve açmak için bir düğmeye basmanız yeterlidir.
 • Akıllı priz çeşitlerini doğru bir şekilde kurmak için ilk olarak telefonunuza ilgili uygulamayı indirmelisiniz. Satın aldığınız markaya uygun olan uygulamayı indirdikten sonra kurulum işlemine geçebilirsiniz. Prizi internete bağladıktan sonra telefonunuzla senkronize edebilir ve uzaktan çoğu işlemi rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bazı priz modellerinde Siri, Alexa ya da Google asistan destekleri de bulunduğu için bütün işlemlerinizi sesli komutlar aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Ürünleri bağladıktan sonra telefonlarınızı dilediğiniz gibi şarj edebilirsiniz. Örneğin, cihazınızı gece şarj ederken prizi 2 ya da 3 saat açık olacak şekilde ayarlarsanız telefonunuzu şarj edecek yeterli süre boyunca elektrik akışı olmasını sağlayabilirsiniz. Sonrasında gereksiz elektrik tüketiminin önüne geçen v, tasarruflu bir kullanım elde edilmesini mümkün hale getirir. Benzer şekilde geceleri yatarken ses ekipmanlarını ya da televizyonları kapatarak da daha tasarruflu bir kullanım elde edebilirsiniz.
 • Akıllı kumanda çeşitleri ise evinizdeki cihazları daha rahat bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getiren ürünlerden oluşur. Evinizde birden fazla kumanda kullanıyorsanız ürünler sayesinde hepsini tek bir cihaz üzerinde toplayabilirsiniz. Genellikle akıllı kumanda çeşitleri normal televizyon kumandanız ile kıyaslandığında daha fazla özellik sunacak şekilde özel olarak tasarlanır. Termostat ya da klima ile de bağlayabileceğiniz ürünler sayesinde kumanda aracılığıyla evinizin sıcaklığını da pratik bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Ev otomasyonu söz konusu olduğunda işlevselliğiyle öne çıkan akıllı ev sistemleri, özelleştirilebilir bir yapıya sahip olmasıyla herkese hitap eder. Klimayı açmak için kısayol düğmesi, favori kanallarınız için özel komutlar ya da evdeki ışıkları açıp kapamanıza yardımcı olan sistemleri kumandalar aracılığıyla yapılandırarak evinizin daha konforlu hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Akıllı ev sistem fiyatları ve seçenekleri sayesinde evinizin daha teknolojik hale gelmesi için aradığınız ürünlere anında erişebilirsiniz.
 • Hız ve kontrol söz konusu olduğunda işlevsel bir yapıya sahip olan kumandalar, kullanıcılarının farklı beklentilerine yanıt vermeyi başarır. Sadece televizyon ile sınırlı kalmaması sayesinde çok yönlü bir kullanıma sahip olmasıyla dikkat çeker. Böylece evinizdeki cihazları sadece tek bir kumanda aracılığıyla uzaktan kontrol edebilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde giderebilirsiniz. Ayrıca prizlerde olduğu gibi akıllı asistanlara bağlanma özelliğine sahip olan akıllı ev sistemleri, sesli bir şekilde istediğiniz işlemi yapmanızı da mümkün hale getirir. Ev otomasyonu söz konusu olduğunda birden fazla cihaz üzerinde söz sahibi olmasıyla öne çıkan ürünler, bu yönüyle kullanıcılarının günlük hayatına fonksiyonellik katmayı başarır.
 • Ampuller de akıllı ev sistemleri içerisinde önemli bir yere sahiptir. Akıllı ev sistemleri içerisinde aydınlatma alanında otomasyon ve kolaylık elde edilmesini sağlayan akıllı ev sistemleri, kullanışlı yapısıyla öne çıkar. Geniş bir renk aralığı sunması da ürünlerin dikkat çeken tarafları arasında bulunur. Genellikle seçenekleri incelediğinizde sıcak renkler ya da loş tonlar olduğunu görebilirsiniz. Örneğin, uyurken nasıl bir renk tonlaması istediğinizi ya da kitap okurken ortamın nasıl olması gerektiğini pratik bir şekilde düzenlemenizi mümkün hale getirir. Ruh halinize ve yaptığınız eylemlere göre yapılandırabileceğiniz akıllı ev sistemleri, yaşam alanlarının önemli parçaları arsında bulunur. Bazı akıllı aydınlatma sistemleri uzaktan kumanda aracılığıyla kontrol edilirken bazıları telefon üzerinden indirebileceğiniz uygulamalar aracılığıyla yönetebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Çok çeşitli amaçlar için değerlendirebileceğiniz akıllı ev sistemleri, yaşam alanlarınızın daha işlevsel hale gelmesini sağlar.
 • Akıllı lamba çeşitleri aynı zamanda ışıkların ne zaman açılacağını ya da kapanacağını otomatik bir şekilde ayarlamanızı da mümkün hale getirir. Örneğin, geceleri uyurken hafif bir ışığın açık olmasını istiyorsanız 2 saat loş ışığın açık kalmasını belirledikten sonra kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece siz uyuduktan sonra ışık kapanmış olur ve gereksiz enerji tüketiminin önüne geçilir. Enerji tasarrufu söz konusu olduğunda kullanıcılarına birçok avantaj sunmayı başaran akıllı ev sistemleri, otomatik kapanma özellikleri sayesinde istediğiniz verimi elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Bazı modellerde ise ses ile kontrol etme özelliği bulunur. Google asistanınıza, Apple Home’a ya da Amazon’un Alexa’sına ilgili konumları söyleyerek aydınlatma sistemlerinizin kontrolünü pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca ürünler sayesinde dışarıda olsanız bile evinizde küçük bir ışık olmasını sağlayabilirsiniz. Gece eve geç dönecekseniz ve evde bir ışık olmasını istiyorsanız ürünler sayesinde ışığı uzaktan kurabilir, pratik bir şekilde açabilirsiniz. Böylece davetsiz misafirlere ya da hırsızlara karşı evde birinin olduğu algısını oluşturabilirsiniz.

Akıllı ev sistemleri kurulumu ve pratik kullanımıyla kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Neutron akıllı ev sistemleri gibi kaliteli markaların ekipmanlarını inceleyerek aradığınız ürünlere ulaşabilir, evinizi kolaylıkla otomatikleştirebilirsiniz. Akıllı güvenlik sistemi ya da aydınlatma projeleri ile evinizde istediğiniz pratikliği elde edebilirsiniz. Koçtaş’taki akıllı ev sistemleri fiyat seçenekleri arasından size hitap edeni bulabilir, istediğiniz kullanımı elde edebilirsiniz. Akıllı ev sistem fiyatları ve seçenekleri arasından bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünlere kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemleri Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Akıllı Ev Sistemleri Nelerdir?

Akıllı ev sistemleri genel olarak evinizdeki bazı eşyaları otomatikleştirmenize yardımcı olan ürünlerden oluşur. Işık sisteminden klimaya, termostattan elektronik cihazlarınıza kadar evinizdeki sistemleri daha pratik ve otomatik bir şekilde kullanmanızı mümkün hale getirir.

Akıllı Ev Sistemleri Nasıl Çalışır?

Akıllı ev sistemleri çoğunlukla Wi-Fi, Bluetooth ya da radyo frekansları aracılığıyla kablosuz bir şekilde çalışır

Akıllı Ev Sistemleri Ne İşe Yarar?

Akıllı ev sistemleri farklı ihtiyaçları karşılayacak biçimde özel olarak yapılandırılır. Örneğin, akıllı ampuller aydınlatma sisteminizi kontrol etmenizi sağlarken kumandalar birden fazla cihazı tek bir kumanda aracılığıyla yönetmenize imkan tanır.

Akıllı Ev Sistemleri Nerede Kullanılır?

Akıllı ev sistemleri evlerde hemen hemen her yerde kullanılabilmesiyle öne çıkar. Prizlerden güvenlik sistemlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla öne çıkar.

Akıllı Ev Sistemleri Hangi Risklere Karşı Korur?

Güvenlik ekipmanları içeren akıllı ev sistemleri evinizin daha korunaklı hale gelmesini sağlayarak hırsızlara karşı koruma elde etmenizi sağlar. Akıllı ampul gibi ürünler ise fazla elektrik tüketimi kaynaklı elektronik cihazlarınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sunar.

Daha fazla göster
119 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: