Peşin Fiyatına 7 Taksit

Çift Kişilik Uyku Seti

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Konforlu Bir Uyku Sunan Çift Kişilik Uyku Seti

Çift kişilik uyku seti çeşitleri, tek seferde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri bir araya getiren ürünlerden oluşur. Seçenekleri incelediğinizde yorgan, çarşaf ve yastık kılıfının set hâlinde satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Kaliteli malzemelerin başarılı işçilikle harmanlanmasıyla üretilen ürünler, uyku sırasında ihtiyaç duyduğunuz konforu elde etmenizi mümkün hâle getirir. Farklı boyutlarda olan ürünler, her yere rahat bir şekilde uyum sağladığı için seçenekler arasında ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulabilir, yatak odalarınızın eksikliklerini kapatabilirsiniz. Boyut çeşitliliğinin yanı sıra renk bakımından da pek çok alternatife sahip olan ürünler, kullanan kişilerin her türlü ihtiyacını karşılar. Tek seferde yatağınızın set hâlinde tamamlamak ve birbiriyle uyumlu parçalarla hoş bir görünüm elde etmek istiyorsanız çift kişilik uyku setleri arasından seçim yapabilir, eksiklerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

Çift kişilik uyku setleri yeni evlenen çiftler tarafından çeyiz olarak da satın alınan pek çok alternatif içerir. Şık detayları orijinal çizgilerle harmanlayarak ortaya farklı tasarımlar çıkaran setler, her zevke uyum sağlamayı başarır. Klasik yatak odalarından modern bir şekilde döşenen odalara kadar her yerle eşsiz bir şekilde uyum sağlayan uyku setleri, geniş bir kitlenin beğenisini kazanır. Gençlerden yetişkinlere kadar herkesin beğenisini kazanacak şekilde özel olarak tasarlanan çift kişilik uyku setleri, herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Yatak odalarınızın görünümünü değiştirmek ve geceleri rahat bir uyku deneyimi elde etmek istiyorsanız çift kişilik uyku seti çeşitlerini inceleyebilir, hayalinizdeki parçalara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Çift kişilik uyku seti modelleri ve fiyatları arasından aradığınız özelliklere sahip olan ürünlere vakit kaybetmeden erişebilir, yatak odalarınızı hem şık hem de işlevsel hâle getirmeye başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Uyku Seti Çeşitlerinin Sunduğu Avantajlar

Gece uykusunu iyi bir şekilde almak üzerinde kullandığınız nevresim, yastık kılıfı ve çarşafın da etkisi oldukça büyüktür. Çift kişilik uyku seti çeşitleri, ihtiyaç duyulabilecek bütün özellikleri bir araya getirmesiyle kullanan kişilere pek çok farklı avantaj sunar. Ürünlerin olumlu yanları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeyi inceleyebilir, uygun uyku seti çift kişilik fiyatları arasından size hitap edeni pratik bir şekilde bulabilirsiniz:

 • Çift kişilik uyku seti modelleri ilk olarak tek seferde yataklarınızın bütün ihtiyaçlarını gidermenize yardımcı olmasıyla öne çıkar. Çarşaf, yastık kılıfı ve nevresimin bir arada bulunduğu setler, yataklarınızı kaplamak için ihtiyaç duyabileceğiniz bütün ürünleri tek seferde satın almanızı mümkün hâle getirir. Bu sayede çarşaf ya da yastık kılıfı için ayrı bir şekilde alışveriş yapmanıza gerek kalmaz. Böylece zamandan tasarruf elde edebilir, birbiriyle uyumlu parçaları keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz.
 • Belirli bir kalite standardının üzerinde olan ürünler, kullanan kişilerin geceleri daha rahat bir uyku deneyimi elde etmesini sağlar. Nefes alabilen özel kumaşlardan üretilen ürünler, gece boyu ihtiyaç duyduğunuz nem dengesini elde etmenizi ve rahatlamanızı mümkün hâle getirir. Uyku problemleri yaşıyor ya da sıcak havalarda kendinizi bunalmış hissediyorsanız ürünlerin sunduğu fonksiyonellikten faydalanabilirsiniz.
 • İşlevselliğinin yanı sıra çift kişilik uyku seti çeşitleri görsel olarak da yatak odalarınıza farklı bir hava katmanızı mümkün hâle getirir. Seçeneklere göz attığınızda farklı renklerin bir arada uyum içinde kullanıldığı modeller olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber tek renkten oluşan çift kişilik uyku setleri de yatak odalarında minimal detaylar yakalamak isteyen kişilerin ilgisini çekebilir. İstediğiniz renkleri ve tasarımı belirledikten sonra alternatiflere göz atabilir, hayalinizdeki ürünlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Yatak odalarınızı tamamen değiştirmek ve yenilenmek istiyorsanız çift kişilik uyku seti çeşitlerinin sunduklarından faydalanabilirsiniz. Özel kumaşları, şık tasarımları ve işlevsel dokunuşlarıyla öne çıkan ürünler, kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırır. Bununla beraber ölçü bakımından da pek çok alternatif sunan ürünler, her yere kolay bir şekilde uyum sağlar. Yataklarınızın ölçülerine uygun ürünlerle nevresim takımlarını ya da çarşafları daha rahat bir şekilde kullanabilir, herhangi bir problem yaşamadan düzeninizi kurabilirsiniz.

Sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkesin aradığını bulmasını kolaylaştıran çift kişilik uyku seti çeşitleri sayesinde yatak odalarınızı tamamlayabilir, istediğiniz dokunuşları elde edebilirsiniz. Çift kişilik uyku seti fiyatları ve seçenekleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilir, aradığınız özelliklere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çift Kişilik Uyku Seti Çeşitlerinin İçerikleri

Çift kişilik uyku setleri incelendiğinde birden fazla ürünün bir arada sunulduğunu görebilirsiniz. Böylece herhangi bir ekstra çaba sarf etmeden ürünler arasından ihtiyaçlarınızı giderecek parçalara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünlerin içeriği ve özellikleri hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz;

 • Çift kişilik uyku setleri genellikle yorgan, çarşaf ve yastık kılıfının bir arada sunulduğu takımlardan oluşur. Yatakların ihtiyaç duyabileceği parçaları tek seferde sunan setler, kullanıcılarının gereksinimlerini pratik bir şekilde gidermesini mümkün hâle getirir.
 • Çarşaflar, çift kişilik uyku seti çeşitlerinin temelini oluşturur. Genellikle sade renk detaylarına sahip olacak şekilde tasarlansada seçenekleri incelediğinizde farklı renklerin bir arada sunulduğu modeller de olduğunu görebilirsiniz. Çarşaf seçimi yapmadan önce satın alacağınız ürünün içeriğine göz atmanız gerekir. Örneğin, bir çarşaf pamuktan üretiliyorsa bu onun yumuşak, hava geçirgenliği sağlayan ve konforlu bir parça olduğunu gösterir. Bununla beraber bambu gibi doğal içeriğe sahip olan ürünler de birçok kişi tarafından tercih edilir. Renk ve malzeme gibi çeşitli özellikler bakımından kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılan çarşaflar arasından istediğiniz parçalara erişebilir, hayalinizdeki detayları kısa süre içinde yakalayabilirsiniz.
 • Yorganlar da çift kişilik uyku seti çeşitlerinin önemli bir parçasını oluşturur. Yorgan çeşitlerine göz attığınızda yazlık ve kışlık olmak üzere genel anlamda iki farklı kategoriye ayrılan ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Kışlık olarak nitelendirilen modeller, yalıtım özellikleriyle öne çıkar. Havalar soğudukça geceleri uyku sırasında üşüyebileceğiniz gibi ihtiyacınız olan ısıyı elde etmenizi kolaylaştıracak şekilde tasarlanır. Soğuğu dışarıda tutmasına rağmen hava geçirgenliği de sunan kışlık modeller, konforlu bir uyku deneyimi elde etmenizi sağlar. Yazlık olanlar ise kışlık yorganlardan farklı bir yapıya sahiptir. Serin kalmak için özel olarak tasarlanan ürünler, kışlık yorganlardaki gibi yüksek bir yalıtıma sahip değildir.
 • Yorgan ve çarşafların yanı sıra çift kişilik uyku setleri içerisinde yastık kılıfları da yer alır. Yastık kılıfları, uyku kalitenizi doğrudan etkileyen parçalar arasında bulunur. Farklı malzeme ve renklerde üretilen ürünler, uyku deneyiminizi bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olur. Örneğin, ipekten üretilen kılıflar kırışıklığı ve saç kırılmalarını önlemesiyle öne çıkar. Pamuk yastık kılıfları ise yumuşak yapısıyla kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.

Çift kişilik uyku seti çeşitleri içerdiği her parçayla kullanıcılarının farklı gereksinimlerini gidermeyi başarır. Özel olarak aradığınız bir özellik varsa seçenekler arasından bulabilir, tek seferde yataklarınızın bütün ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Seçenekler arasından sizin için uygun olana ulaşabilir, istediğiniz uyku deneyimini ve dekoratif görünümü elde etmeye başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Uyku Seti Çeşitleri

Çift kişilik uyku setleri arasında farklı özelliklere sahip olan pek çok alternatif bulunur. Böylece özel olarak aradığınız bir özellik varsa seçenekler arasından kolaylıkla bulabilir, istediğiniz detaylara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Ürün seçenekleri ve özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Çift kişilik uyku setleri farklı temalara sahip olacak şekilde özel olarak üretilir. Seçenekler arasında klasik parçalar da modern çizgilere sahip olan tasarımlar da bulunur. Böylece yatak odalarınızın dekorasyonuyla eşsiz bir şekilde uyum sağlayacak ürünlere kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.
 • Çiçekli modeller, yatak odalarına ferah bir hava katmasıyla öne çıkar. Çiçekli çift kişilik uyku seti çeşitlerinde bazen hem çarşaflar hem de yastıklar desenliyken diğer zamanlarda yastık tek renkli olacak şekilde üretilebilir. Yatak odalarınızı hareketlendirmek ve natürel bir doku elde etmek istiyorsanız çiçekli olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Çiçekli modellerin yanı sıra ürünler arasında desenli parçalar da olduğunu görebilirsiniz. Kelebek, böcek ya da farklı desenlerin kullanıldığı ürünler, herkesin hoşuna gidebilecek alternatifler içerir. Kullanmaktan hoşlandığınız desenler varsa farklı motiflere sahip olan ürünler arasından seçiminizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Geometrik desenlere sahip olan çift kişilik uyku setleri, yatak odalarına modern bir hava katmak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kare, dikdörtgen ya da sadece düz çizgilerin olduğu ürünler, yatak odalarına çağdaş bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Bu sayede hayalinizdeki detayları pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.
 • Tek renkli sade modeller, yatak odalarında minimal detaylar kullanmayı tercih eden kişilere hitap eder. Yatak odanızda bulunan mobilyaların renkleriyle uyumlu tonlarda olan ürünler arasından seçim yaparak hayalinizdeki görünümü pratik bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Çift kişilik uyku seti fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek istediğiniz tasarımı bulabilir, yatak odalarınızın görünümünü dilediğiniz gibi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Farklı seçenekler arasından istediğiniz detayları sunan ürüne ulaşabilir, hayalinizdeki detayları kısa süre içinde yakalayabilirsiniz.

Renklerine Göre Çift Kişilik Uyku Setleri

Ana temanın yanı sıra çift kişilik uyku setleri sahip olduğu renk seçeneklerine göre de birbirinden ayrılır. Böylece bazanıza, karyolanıza ve odanızda bulunan diğer mobilyalara uygun olan parçaları pratik bir şekilde bulabilirsiniz. Ürünlerin renkleri genel olarak şu şekildedir:

 • Beyaz renkli çift kişilik uyku seti çeşitleri, yaşam alanlarına ferah bir görünüm kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek hâline gelir. Tazeliği çağrıştıran beyaz rengi, yataklarınızın daha düzenli ve zarif bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. Beyaz, ahşap detaylara sahip olan yatak odalarında eşsiz bir uyum yakalayarak istediğiniz zarif detayları elde etmenizi kolaylaştırır.
 • Lacivert de sıklıkla kullanılan renkler arasında bulunur. Lacivert tonlarındaki çift kişilik uyku seti çeşitleri, açık renkli mobilyalarla başarılı bir şekilde uyum yakalar. Lacivert, kendine has duruşu ve yaşam alanlarına ağırlık kazandırmasıyla birçok kişinin beğenisini kazanır.
 • Antrasit ve siyah tonları, yatak odalarında mistik detaylar yakalamak isteyen kişilere hitap eder. Lacivertte olduğu gibi bu renkler de açık renkli mobilyalarla eşsiz bir uyum yakalamanıza yardımcı olur. Özellikle yatak odalarınızın duvarları açık renkliyse koyu tonlar arasından seçim yaparak kontrast oluşturabilir, farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
 • Turuncu ya da sarı gibi canlı renkler de çift kişilik uyku seti çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilenler arasında bulunur. Canlı bir görünüm elde edilmesini sağlayan renkler, yatak odalarında farklı bir görünüm yakalamak isteyen kişiler için iyi bir seçenek hâline gelir. Canlı tonları dekoratif parçalarla birleştirerek yatak odalarınızda hoş detaylar elde edebilir, istediğiniz görünümü pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz.
 • Tek renkli modellerin yanı sıra seçenekler arasında birden fazla rengin bir arada kullanıldığı çift kişilik uyku setleri de olduğunu görebilirsiniz. Pembe ve gri benzeri birbiriyle uyumlu olan renklerin bir arada kullanıldığı takımlar, yatak odalarınıza hoş detaylar kazandırmanıza yardımcı olur. Zarafeti simgeleyen pembe ile mistik bir görünüm sunan grinin birleşiminden oluşan setler, farklı detaylar yakalamanıza olanak tanır. Bazı setlerde yastık kılıfı ve çarşaf farklı renklere sahipken bazılarında aynı renk kombinasyonu ikisinde de ortak olarak kullanılır. Böylece renkli modeller arasından da istediğiniz tasarımı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Uygun uyku seti çift kişilik fiyatları ve renk seçeneklerini inceleyerek istediğiniz özelliklere sahip olan parçalara kısa süre içinde ulaşabilir, hayalinizdeki detayları elde etmeye başlayabilirsiniz. Farklı seçenekler arasından size hitap edeni bulabilir, yatak odalarınızı yeni baştan tanımlamaya başlayabilirsiniz.

Ölçülerine Göre Çift Kişilik Uyku Setleri

Çift kişilik uyku setleri incelendiğinde farklı ölçülere sahip olan ürünler olduğu görülebilir. Böylece yastıklarınıza ya da yataklarınıza uygun olan takımlara pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çift kişilik uyku seti ölçüleri hakkında daha detaylı bilgiler almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilirsiniz;

 • Çift kişilik uyku seti çeşitleri içinde yorgan, çarşaf ve yastık kılıfları farklı ölçülerdedir. Yorganların ölçüleri 160 x 200 cm, 195 x 215 cm, 200 x 200 cm, 200 x 220 cm ya da 220 x 240 cm gibi farklı seçeneklere sahiptir. Yataklarınızın ölçüsünü ve yorganların nasıl durmasını istediğinizi belirledikten sonra seçenekler arasından seçim yapabilir, istediğiniz görünüme anında ulaşabilirsiniz.
 • Yastık kılıfları da benzer şekilde farklı yerlere uyum sağlayacak biçimde özel olarak dizayn edilir. 48 x 74 cm ya da 50 x 70 cm gibi ölçülerde üretilen yastıklar, herkesin aradığını bulmasını kolaylaştırır. Bununla beraber genellikle çift kişilik uyku seti çeşitleri içindeki yastık kılıflarının standart olarak 50 x 70 cm boyutlarında üretildiğini bilmeniz gerekir. 40 x 60 cm gibi farklı seçenekler olsa da genellikle yastık kılıfları arasında 50 x 70 cm ölçülerindeki modeller bulunur.
 • Çift kişilik uyku seti çeşitleri arasında çarşaflar da farklı boyut seçeneklerine sahiptir. 160 x 200 cm, 195 x 215 cm ya da 240 x 260 cm gibi boyutlar olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber bazı modeller esnek bir yapıya sahip olduğu için yan taraflarında +30 cm gibi ifadeler de kullanılır. Yataklarınızın ölçülerini aldıktan sonra uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, setlerinizi pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Çift kişilik uyku seti çeşitleri içindeki ürünlerin her biri farklı ölçülerde olsa da genellikle aynı boyuttaki yatağa uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Standart yatakların ebatları göz önünde bulundurularak tasarlanan ürünler, her yere kolay bir şekilde uyum sağlayabilir. Çift kişilik uyku seti modelleri ve fiyatları arasından istediğiniz boyuttaki modellere anında ulaşabilir, yatak odalarınızı istediğiniz gibi şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Uyku Seti Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çift kişilik uyku seti seçimi yaparken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanız oldukça önemlidir. Aşağıdaki maddelere göz atarak seçiminizi nasıl yapabileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz:

 • İlk olarak yataklarınızın boyutlarını iyi bir şekilde almanız gerekir. Ardından yataklarınızın boyutların uygun olan çarşaf ve yorganlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla beraber kullanmayı düşündüğünüz yastığın ölçüleri de setler içindeki yastık kılıfı çeşitleriyle uyumlu olmalıdır.
 • İstediğiniz ölçülere karar verdikten sonra renkleri incelemeniz gerekir. Birçok farklı renk seçeneğine sahip olan çift kişilik uyku setleri arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, istediğiniz görünüme kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Canlı renklerden yumuşak tonlara kadar pek çok farklı seçeneğin yer aldığı ürünler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.
 • Renklerle beraber ürünler arasından seçim yaparken tasarımlarını da dikkate almanız gerekir. Bazı modeller tek ya da iki renkli olacak şekilde üretilirken bazılarında çeşitli desenler bulunur. Çiçek ya da puantiye gibi farklı desenler arasından kişisel zevkleriniz doğrultusunda tercihte bulunabilir, istediğiniz detayları yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz.
 • Çift kişilik uyku setleri arasından seçim yaparken ürünlerin üretildiği malzemeleri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Pamuk, polyester, mikrofiber, saten, ipek, poplin, penye ya da yün gibi farklı kumaşlardan üretilen seçenekler arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Koçtaş’ın avantajlı dünyasını inceleyerek hayalinizdeki parçalara kısa sürede ulaşabilir, yataklarınızın eksik parçalarını tamamlayabilirsiniz. Çift kişilik uyku seti modelleri ve fiyatları arasından istediğiniz özelliklere sahip olan modellere anında erişebilir, yatak odalarınızı daha iyi bir şekilde dekore etmeye başlayabilirsiniz.

Çift Kişilik Uyku Seti Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Çift kişilik uyku seti ölçüleri nelerdir?

Çift kişilik uyku seti çeşitleri içinde bulunan her parça farklı ölçülere sahiptir. Yastık kılıfları genellikle 50 x 70 cm ölçülerindeyken ürünler arasında farklı boyutlarda olanlar da bulunabilir. Çarşaf ve yorganlar ise her ölçüdeki yatağa uygun pek çok alternatif içerir.

Çift kişilik uyku seti içerisinde neler olur?

Çift kişilik uyku setleri içinde genellikle yorgan, çarşaf ve yastık kılıfı bulunur. Böylece tek seferde yataklarınızın ihtiyaçlarını giderebilir, aradığınız ürünlere ulaşabilirsiniz.

Çift kişilik uyku seti alırken nelere dikkat edilmelidir?

Seçim yaparken yataklarınızın ölçülerini, hangi renkleri istediğinizi ve hangi malzemenin sizin için daha uygun olduğunu belirlemeniz gerekir. İstediğiniz kriterlere karar verdikten sonra çift kişilik uyku setleri arasından pratik bir şekilde bulabilir, yatak odalarınızı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

En Çok Satan Çift Kişilik Uyku Seti Hangileri?

Koçtaş Çift Kişilik Uyku Seti kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Yatak Gölgelikli Mega Boy Lüks Cibinlik Sineklik - Beyaz
 2. Yatak Gölgelikli Mega Boy Lüks Cibinlik Sineklik - Mavi
Daha fazla göster
44 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: