65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Antre Mobilyaları

BUNLARADA İHTİYACINIZ OLABİLİR

İLGİLİ KATEGORİLER

Kendisi Küçük, Etkisi Büyük 10 Yardımcı Ev Ürünü

Kendisi Küçük, Etkisi Büyük 10 Yardımcı Ev Ürünü

Mobilyalar, beyaz eşya, küçük ev aletleri, temizlik ürünleri… Yaşam alanlarınız, işlevselliği olan ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Fakat bazı ürünler var ki çoğu zaman sizin hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra bazı zamanlarda da evinizde bulunan eşyanın korunmasına yardımcı oluyor. Şimdi, kendileri küçük ama etkileri büyük olan bu yardımcı ürünlerden 10’unu daha yakından tanıyalım.

Devamı...

Evinizdeki Etkisini Keşfedin: Duvar Dekorasyonu İçin 6 İpucu

Evinizdeki Etkisini Keşfedin: Duvar Dekorasyonu İçin 6 İpucu

Ev dekorasyonu denilince aklınıza sadece birbiriyle uyumlu mobilyalar, halılar ve perdeler mi geliyor? Peki, bu evi duvarları boş düşündüğünüzde gözünüzde nasıl bir şey canlanıyor? Cevabı biz verelim: Eksik! Duvar dekorasyonu yetersiz olan bir evin dekorasyon konusunda gidecek çok yolu olduğunu söyleyebiliriz. Duvar dekorasyonu sayesinde evinizde yakalamak istediğiniz atmosferi yakalayabilir ya da var olanı daha çok güçlendirebilirsiniz. Unutmayın, duvarları güzelleşen bir evin kendisi de güzelleşir! Hadi, şimdi kolları sıvama vakti! Duvar dekorasyonu nasıl olmalı, ihtiyacınız olan ipuçlarını bu yazıda tek tek veriyoruz.

Devamı...

Antre Mobilyaları

Antre mobilyaları evinize dair ilk izlenimlerin mimarı oluyor. Gelen misafirler, içeri girdikleri anda ilk olarak antre dekorasyon stilinizle karşı karşıya kalıyor. Bu mekânda edinilen görsel algı ile evinizin diğer bölümleri yorumlanıyor. Dolayısıyla seçtiğiniz antre mobilyaları konuklarınızın gözündeki imajınız açısından oldukça önemli. Şık ve kullanışlı antre mobilyası seçimleri yaparak misafirlerinizi büyüleyin; prestijinizden ödün vermeyin!

İşlevselliğiyle ve Tasarımıyla Dikkat Çeken Antre Mobilyaları

Evlerde en çok kullanılan antre mobilyaları arasında ilk sırada antre portmanto modelleri yer alıyor. Antre dolabı olarak da bildiğimiz portmantolar, ayakkabı, çanta, kaban ve montlarınızı depolayabileceğiniz günlük kullanıma uygun saklama alanları oluşturuyor. Antre dolap modellerinin bazılarında askılıklar kapaklı bir ünite içinde yer alırken, bazı modellerde askıların bulunduğu yer açık raf olarak bırakılıyor. En popüler antre mobilyaları arasında ikinci sırayı ise birbirinden şık antre dresuar modelleri alıyor. Çekmeceli ve çekmecesiz alternatiflerin bulunduğu dresuar modelleri, antre aynaları ile kombinlendiğinde mekânın dekorasyonunu taçlandıran birer detay haline geliyor.

Antre Dekorasyonunda Aksesuarları Es Geçmeyin

Seçmiş olduğunuz antre mobilyaları ne kadar kullanışlı ve şık olursa olsun, birçok iç mekânda olduğu gibi antre dekorasyonunda da mobilyalarınızı tamamlayan aksesuarlara yer vermeniz gerekiyor. Aksi takdirde göze çıplak gözüken antre dekorasyonları, evinizin geneline ilişkin olumlu sinyaller vermiyor. Antre avize ve antre halı modelleri bu alanda kullanılan başlıca aksesuarlar arasında yer alıyor. Klasik tarzı sevenler giriş holünü aydınlatan gösterişli avizeleri tercih ederken, modern tarzdan hoşlananlar daha minimal tasarımlara yöneliyor. Antre halısı seçiminde ise antre mobilyaları ile uyumlu ürünlere göz atmanız gerekiyor. Antre halılarının kolay temizlenebilir özelliğe sahip olması günlük hayatta kullanım kolaylığı sağlıyor.

Farklı Boyutlardaki Antrelere Uygun Mobilya Seçimleri

Antre mobilyası seçerken mekânın genel konseptine ve potansiyellerine uygun hareket etmek gerekiyor. Küçük antrelerde daha az yer kaplayan kompakt tasarımları değerlendirebilirsiniz. Antre aynalık olarak bilinen dresuar ve konsollar ile uyumlu aynalarla, dar mekânları olduğundan daha geniş gösterme şansınız var. Büyük antreler için mobilya seçiminde ise dolap ve konsolların haricinde ayakkabı giyerken kullanabileceğiniz bir adet oturma elemanına, şemsiyelik, anahtarlık gibi aksesuarlara ve misafirlerinizin ayakkabılarını pratik bir şekilde kaldırabileceğiniz küçük ayakkabı raflarına yer verebilirsiniz.

Konuklarınızı düzenli ve şık görünümlü bir antre dekorasyonu ile karşılamak istiyorsanız Koçtaş’ın antre mobilyaları kategorisinde yer alan ürün seçeneklerine göz atın; ihtiyacınıza uygun ürünleri ise hemen sepetinize atın!