65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
Fırsatlar
Fırsatlar
  7   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Banyo Aplikleri

Ev ve ofislerde banyo aydınlatmasında kullanılan başlıca armatürlerden birisi banyo aplikleridir. Özellikle ayna aydınlatması için etkili sonuçlar elde etmenizi sağlayan aplikler, genel aydınlatma amacıyla da kullanılabilir. Farklı tarzda dekorasyonlara hitap edecek, geniş ürün seçeneklerine sahip olan banyo aplikleri arasından dilediğiniz özelliklere sahip ürünü seçip banyonuzun dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Sıradan bir aydınlatma elemanı yerine ayna yanı aplikleri kullanarak, banyonuzda daha sıcak ve estetik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Dekorasyona Şıklık Katan Banyo Aplikleri 
Gün ışığından yoksun mekânlardan biri olan banyolarda aydınlık miktarını artırmak ve dekoratif etkiyi güçlendirmek için banyo aplikleri kullanabilirsiniz. Tavana yapışık bir avizenin sağladığı ışığı pekiştirmenin yanı sıra ayna kullanımını daha verimli bir hale getirmek için birbirinden şık aplikler arasından beğendiğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Ürün seçimi yaparken, banyo metrekaresine bağlı olarak ihtiyacınız olan ışık miktarını hesaplayabilir; beğendiğiniz armatürlerin maksimum Watt seviyesini kontrol ederek sizin için en doğru ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Banyo aplik modelleri arasında farklı boyut ve tasarımlara sahip pek çok ürün seçeneği mevcut. Tekli, ikili, kapalı, açık, yukarıya dönük ve aşağı dönük olmak üzere seçebileceğiniz birçok aplik çeşidi bulunduğu gibi; tasarımsal anlamda da eğrisel ya da kübik hatlara sahip ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Genellikle her tarzdaki banyo dekorasyonuna uygun olan metal ve cam birleşimi aplikler ile banyonuzda sade ve yalın bir şıklık yakalayabilirsiniz. Geniş bir banyonuz varsa ayna yanı haricinde duvara asacağınız dekoratif tabloların veya çinili panoların iki yanına banyo apliği yerleştirerek banyonuzun çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Banyo Aplik Çeşitleri
Banyo aplik fiyatları
, ürünün yapımında kullanılan malzemelere, boyutlarına, markasına ve tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Ancak banyo aplikleri, her bütçeye uygun alternatiflerin kolaylıkla bulunabildiği bir ürün grubudur. Daha az metal ve krom malzemenin kullanıldığı, sade tasarımlı ürünleri tercih ederek daha uygun fiyatlı apliklerden satın alabilirsiniz. Avonni, Briliant, Modelsa, Oktay Adınlatma, Lucea, Vitoraina, Osram, Philips ve Yüksek Aydınlatma gibi sektörün önde gelen firmalarına ait ürün seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Koçtaş'ta banyonuz için beğendiğiniz aplik modellerini online alışveriş rahatlığıyla hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.  

 

Daha fazla göster