750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çizmeler

Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Çizmeler

Çizmeler , günlük hayatta sıklıkla tercih edilen kışlık ayakkabı modellerinden biri olmasına karşın söz konusu bahçe olduğunda mevsim fark etmeksizin kullanıma uygundur. Bunun sebebi bahçe bakımının genellikle tazyikli su ile yapılıyor olmasıdır. Su geçirmez özelliğe sahip malzemelerden üretilen bu çizmeler, bahçe bakımı sırasında ayaklarınızın ıslanmasını önler. Benzer şekilde suyun temas etmesi ile çamur haline gelen toprak, günlük ayakkabılarınızın aksine plastik bahçe çizmelerinin üstünden kolaylıkla temizlenebilir. 

Farklı Kullanım Seçenekleri ile Rengarenk Bahçe Çizmeleri

Genellikle bahçe işleri sırasında hem kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla kullanılan  çizmeler, günlük hayatta farklı amaçlara yönelik olarak da tercih edilebilir. Özellikle son yılların modası haline gelen renkli plastik yağmur çizmeleri göz önünde bulundurulduğunda bu tip çizmelerin bayanlar için günlük bir giyim ürünü haline geldiği söylenebilir. Ayrıca bahçe işlerinin yanı sıra balıkçılık gibi farklı dış mekan faaliyetleri ile uğraşanların da tercih edebileceği bu çizmeler, erkek ve kadınlara uygun farklı alternatiflere sahiptir. Erkekler için üretilen düz renkli ve sade bir tasarıma sahip ürünlere ek olarak kadınların kullanımına yönelik tasarlanan farklı renk ve desenlerde bahçe çizmelerine de bu kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bahçe çizmeleri tokalı, tokasız, tozluklu gibi farklı ekstra özelliklere sahip olabilir. Dilerseniz tercihinizi bu tip ek aksesuarların bulunduğu estetik görünüme sahip çizmelerden yana kullanabileceğiniz gibi, daha sade modelleri tercih ederek hem ihtiyacınıza hem de göz zevkinize uygun olan modelleri belirleyebilirsiniz. Günlük hayatta tercih ettiğimiz  çizmeler ile kıyaslandığında  bahçe çizmesi fiyatları oldukça uygun olarak değerlendirilebilir. Her bütçeye hitap eden ürün seçenekleri ile rahatlıkla satın alabileceğiniz  çizmeler sayesinde bahçenizde kolay hareket edebilir ayaklarınızı olumsuz hava koşullarına karşı koruyabilirsiniz. Ayrıca hemen hemen her modelde ayak numaranıza uygun pek çok ürün seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Bahçe çizmeleri, şimdi çok uygun fiyat ve geniş ürün skalasıyla Koçtaş'ta!  Bahçe ve balkon  ana başlığı altında yer alan  bahçe aletleri arasında hem bahçeniz için gerekli bir çok araç ve gereci bulabilir hem de ayaklarınızın ihtiyacı olan birbirinden güzel bahçe çizmelerini keşfedebilirsiniz. Hemen şimdi rengarenk  çizmeler arasından beğendiğiniz ürünü sepetinize atın bahçenizde özgürce hareket etmenin tadını çıkarın!

Daha fazla göster