Koçtaş 600 TL ve üzeri kargo bedava600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
16 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bahçe Salıncakları

 

Bahçe Salıncakları

Bahçe salıncakları bahçenizde geçireceğiniz zamana keyif katan, aileniz ve sevdiklerinizle hoş vakitler geçirmeniz için tasarlanmış bahçe mobilyaları arasındadır. Bahçe salıncakları  tek kişilik olabileceği gibi iki, üç ve dört kişilik modellerle de üretilir. Oturma ve sırt dayama yerleri minderli olan bu mobilyalar genellikle minder kumaşına uygun şık kırlentlere sahiptir. Gövde kısımları genellikle metal ya da ahşaptan üretilen  bahçe salıncakları  güneşten koruma amaçlı yapılan tentelerle farklı bir hava kazanır. Tenteler, minder kumaşıyla aynı olabildiği gibi daha farklı özellik içeren bahçe tekstili ürününden de yapılabilir. Çocuklu ailelerin özellikle tercih ettikleri  bahçe salıncakları  çocuklar tarafından da oldukça çok sevilir. Bu mobilyalar, geniş teraslar ve balkonlar için de idealdir.  Gerekli bakımlarını düzenli olarak yapar ve özenle kullanırsanız uzun yıllar sorun çıkarmadan size hizmet eder.

Bahçenizin En Keyifli Mobilyası: Bahçe Salıncakları

Salıncak  günümüzde farklı modeller ve tarzlar eşliğinde, bahçeli evlerinin vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda...  Çok hoş ve kullanışlı modeller ve ölçülerle üretilen bahçe salıncakları arasından aileniz ve bahçe dekorasyonunuz için en uygun modeli seçebilirsiniz. Şehir hayatının zorluklarını ve iş yaşamın yoğun stresini rahatça atabileceğiniz bir  yatarlı salıncak  size huzurlu saatler yaşatabilir, yorgunluk kahvenizi yudumlayacağınız huzurlu bir ortam sunabilir. Pazar kahvaltıları sonrasında, çocuklarınızla güzel zamanlar paylaşabileceğiniz üç ya da dört kişilik bir bahçe salıncağı da ailenizle birlikte geçirdiğiniz zamana keyif katar.

Bahçenize En Uygun Bahçe Salıncağını Nasıl Belirlersiniz?

Bahçe salıncakları arasından bir seçim yaparken öncelikle nasıl bir ürün istediğinize karar vermelisiniz. Sabit mi, metal aksamlı mı yoksa ahşap bir ürün mü istiyorsunuz? Kaç kişilik olmalı ve hangi renkleri ve desenleri içermeli? Bu konuda dikkatli bir seçim yaparsanız işiniz kolaylaşır. Kalabalık bir aileniz varsa ve sıklıkla konuklarınız oluyorsa geniş bir salıncak almanız doğru bir tercih olabilir. Yıkanabilen kumaşlar, yatarlı ve güneşe karşı tam koruna sağlayan tenteli bir model, kalabalık aileler için idealdir. Şık görünümleri ile konforlu kullanım olanağı tanıyan üç veya dört kişilik  bahçe salıncakları  konuklarınız tarafından da çok beğenilecektir.  Salıncak  modelleri, isteğe uygun renk ve desenlerle üretilme özelliğine sahip olduğu için bahçenize en uygun modeli seçebilirsiniz. Ürününüzün kaliteli bir materyalden yapılmış olmasına, minder kumaşlarının iyi bir bahçe tekstili ürünü olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Eğlenceli bahçe mobilyaları arasında yer alan  bahçe salıncakları  evinizin bahçesine ya da terasına da estetik bir görünüm sağlayacaktır.

Dekoratif ve Konforlu Bahçe Salıncakları İçin Birkaç Püf Noktası

Salıncak modelinizin kumaş özelliklerini zevkinize uygun olarak dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Diğer bahçe mobilyalarınızla uyumlu renkler ve desenler seçerseniz bahçe dekorasyonunuz için iyi bir kombin oluşturabilirsiniz.  Sabit salıncak  modeli tercih ederseniz onu istediğinizde bir başka alana alamayacağınızı unutmamalısınız. Sabit olmayan bahçe salıncakları ise size istediğiniz zaman yer değiştirme imkânı sağlar. Tüm  bahçe salıncakları  minderleri ve kırlentleri, fermuar detayı taşıdığı için kolay temizlik olanağı sunar. Kirlendikleri zaman kolayca kılıfları çıkarıp makinede yıkayabilirsiniz. Estetik bir duruş sergileyen ve fonksiyonel özellikler içeren sabit ve yatarlı  bahçe salıncakları  özel tasarlanmış minderleri ve tenteleri ile kolaylıkla temizlenen ve bakımları yapılan ürünlerdir.

Demonte olarak satılan  bahçe salıncakları  kurulumu kolay mobilyalardır. Tüm parçaları, minderleri, kurulum kılavuzu ve yardımcı malzemeleri ile kutulanmış olarak size gelir. Size de sadece kılavuzun açıklamalarını detaylıca okuyup, uygun bir şekilde kurmak kalır.

Bahçe, balkon ya da teraslarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bahçe salıncakları uygun fiyat ve farklı seçeneklerle şimdi Koçtaş’ta! Bahçe keyfinizi taçlandırmak için hemen sepetinize bir adet ekleyin!

 

Daha fazla göster