200 TL Üzeri Kargo Bedava

Kedi Taşıma Çantası

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Evcil Hayvanlarınızı Kedi Taşıma Çantası Çeşitleriyle Dilediğiniz Yere Götürün

Evcil hayvan sahiplerinin günlük hayatını kolaylaştıran bazı aksesuarlar vardır. Kedi taşıma çantası modelleri, evcil hayvanlarınızı veteriner gibi yerlere götürmeniz gerektiğinde işlevsel hale gelmesinin yanı sıra aynı zamanda onları rahat bir şekilde taşımanıza da olanak tanır. Kedi taşıma çantası modellerini incelediğinizde birçok farklı tasarıma sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bazı modeller kafes şeklinde üretilirken bazıları sırt çantası formundadır. Farklı detaylara sahip olan ürünler arasından istediğiniz nitelikleri sunan parçalara erişebilir, evcil hayvanlarınızı dilediğiniz yere pratik bir şekilde götürebilirsiniz. Çekçekli ya da tekerlekli kedi taşıma çantası modelleri, yolda yürürken evcil hayvanlarınızı rahat bir şekilde taşımanızı mümkün hale getirir. 

Tekerlekler ve çekçek sayesinde evcil hayvanlarınızı taşımayı bir problem olmaktan çıkarır. Ayrıca bu modellerde kedilerinizin ağırlığı direkt olarak sizin üzerinize binmediği için onları dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Evcil hayvan sahipleri kedi taşıma çantası edinmediğinde evcil hayvanlarını bir yerden başka bir yere götürmekte zorlanabilir. Kediler, evden dışarı çıktıkları zamanlarda kendilerini huzursuz hissettikleri için onları kucağınızda taşımak çok mümkün değildir.

Çekçekli kedi taşıma çantası gibi modeller evcil hayvanlarınızın kendilerini dışarıdayken huzursuz hissetseler bile onları dilediğiniz yere kolay bir şekilde götürmenize olanak tanır. Örneğin, uçak ile yolculuk yapacaksanız ve evcil hayvanlarınızı da yanınızda götürmek istiyorsanız kedi taşıma çantası astronot ya da kafes gibi ürünlere ihtiyacınız olur. Bununla beraber evcil hayvanlarınızı uçağa almak istiyorsanız ilk olarak havayollarını bu konuda bildirmeniz gerekir. 

Ayrıca genellikle ağırlığı 8 kiloyu aşmayan kedilerin kabin içinde taşınmasına izin verilir. Uçaklarda kabin ve kargo olmak üzere iki farklı taşıma şekli bulunur. Evcil hayvanlarınızın ağırlığı ve kafeslerinin büyüklüğü kedilerinizi nerede hangi koşullarda taşıyabileceğinizi belirtir. Eğer kedilerinizi uçağa bindirmek ve kabinde taşımak istiyorsanız havayolu şirketinin belirlediği kutu boyutlarını incelemeniz gerekir.

Uygun boyutlardaki uçak için kedi taşıma çantası çeşitleri arasından istediğinizi kolay bir şekilde bulabilir, evcil hayvanlarınızı gittiğiniz yere yanınızda rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kedi taşıma çantası fiyatları ve alternatifleri arasından istediğiniz özelliklere sahip olan ürünlere ulaşabilir, evcil hayvanlarınızın ve kendinizin günlük hayatına pratiklik katabilirsiniz. Uygun kedi taşıma çantası fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan ihtiyaçlarınıza anında erişebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Modellerinin Sunduğu Avantajlar

Kedi taşıma çantası modelleri sahip olduğu özellikler sayesinde evcil hayvan sahiplerine birçok farklı avantaj sunar. Ürünlerin avantajları ve olumlu tarafları hakkında daha ayrıntılı bir şekilde bilgi almak isterseniz aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, kedi taşıma çantası çeşitlerinin günlük hayatınızı nasıl iyileştirebileceğine dair fikir edinebilirsiniz;

 • Kedi taşıma çantası çeşitlerinin en önemli avantajları arasında kalabalık bir ortamda olsanız bile evcil hayvanlarınızı rahat bir şekilde taşıyabilmeniz gelir. Park ya da yoğun bir alanda evcil hayvanlarınızı taşırken kaçma riskleri olmadan onları dilediğiniz yere rahat bir şekilde götürebilirsiniz. Şık ve modern tasarımlarıyla da dikkatleri üzerinde toplayan kedi taşıma çantası modelleri, evcil hayvan sahiplerine dış mekanlarda aksesuar olarak da kullanabileceği seçenekler sunar. Böylece evcil hayvanlarınızı yanınızda taşırken şık bir görünüm de elde edebilirsiniz.
 • En kullanışlı kedi taşıma çantası kişiden kişiye değişiklik gösterse de ürünlerin hepsi kullanıcılarına birçok farklı avantaj sağlar. İlk olarak kedi taşıma çantası modelleri isminden de anlaşılabileceği gibi evcil hayvanlarınızı dilediğiniz yere pratik bir şekilde taşımanızı mümkün hale getirir. Evcil hayvanlarınızı ürünlerin içine koyarak istediğiniz yere kolay bir şekilde götürebilir, mesafeleri dert etmeden onları da gittiğiniz yere yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Kedi taşıma çantası modellerini incelediğinizde ürünlerin tasarım ve malzeme gibi detaylar bakımından birbirinden ayrıldığını görebilirsiniz. Böylece ürünler arasından istediğiniz özelliklere ve görünüme sahip olan modellere kolay bir şekilde ulaşabilir, evcil hayvanlarınızı günlük hayatınızın her alanına pratik bir şekilde dahil edebilirsiniz.
 • Çoğu kedi taşıma çantası modeli ağ, kumaş ya da plastik bileşenlerden ya da bu malzemelerin karışımından üretilir. Hafif bir yapıya sahip olan kedi taşıma çantası modelleri, evcil hayvanlarınızı rahat bir şekilde taşımanızı mümkün hale getirir.
 • Kedi taşıma çantası çekçekli ya da fileli de olsa evcil hayvanlarınızın içinde rahat bir şekilde nefes alabileceği bir tasarıma sahiptir. Kedileri için özel olarak tasarlanan ürünler, evcil hayvanlarınızın içinde kendisini rahat hissetmesinin önüne geçmeyi amaçlar. Her ne kadar kediler belirli bir alana kapanmayı sevmese de ürünlerin onların gereksinimlerini giderecek şekilde özel olarak tasarlanır. Böylece kedileriniz içindeyken rahat bir şekilde nefes alabilir, taşınırken kendilerini boğulmuş hissetmeden yolculuğun keyfini çıkarabilir.
 • Bazı kedi taşıma çantası modellerinin içerisinde kendilerinizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için dolgulu bölümler yer alır. Böylece uzun bir yolculuk sırasında evcil hayvanlarınızın konforlu bir ortamın keyfini çıkarabilir. Ayrıca kedi taşıma çantası sırt modellerinde evcil hayvan sahiplerinin de rahat edebileceği özellikler bulunur. Uzatılabilir askılar ve dolgulu omuz bölümleri sayesinde ürünleri konforlu bir şekilde kullanabilir, dışarıda uzun zaman yürümeniz gerekse bile kedilerinizi rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Sırta asılarak kullanacak şekilde tasarlanan kedi taşıma çantası modelleri ağırlığı eşit bir şekilde dağıtmasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Ergonomik tasarımları sayesinde evcil hayvan sahiplerinin günlük hayatını kolaylaştırır.
 • Kedi taşıma çantası çeşitleri herhangi bir evcil hayvan sahibi vazgeçilmez bir aksesuardır. İster veterinere gidin ister uzun mesafeli bir yolculuğa çıkın ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ürünler, evcil hayvanlarınıza taşıma sırasında güvenli ve rahat bir alan sağlar. Böylece evcil hayvanlarınızın dışarıda kaybolma olasılığını da ortadan kaldırmış olur. Her ne kadar kediler doğaları gereği meraklı canlılar olsa da ev ortamında yetişen bir kedi dışarı çıktığında kendini huzursuz hissedebilir. Kedi taşıma çantası modelleri, evcil hayvanlarınıza güvenli bir alan sağlayarak bu huzursuzluk hissiyle mücadele etmeleri konusunda da onlara yardımcı olur.
 • Kedi taşıma çantası çeşitleri evcil hayvanlarınızın dış ortamlarda başka hayvanlar ya da yüksek sesler gibi dış etkenlere karşı korumalı hale gelmesine de imkan tanır. Ayrıca benzer şekilde taşıma sırasında kedinizin başka hayvanlara ya da insanlara saldırmasını veya tırmalamasını da engeller. Ürünler, evcil hayvanlarınızı dış mekanlara çıkaran kişiler için ideal bir yapıya sahiptir.

Farklı özelliklere sahip çekçekli, kafes şeklindeki ya da bavul şeklinde kedi köpek taşıma çantası çeşitleri arasından aradığınızı bulabilir, evcil hayvanlarınızı bir yerden başka bir yere rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kedi taşıma çantası fiyatları ve alternatifleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanlara ulaşabilir, evcil hayvanlarınızı dış mekanlara kolay bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Kedi Taşıma Çantası Çeşitleri

Ürünleri incelediğinizde farklı taşıma şekillerine sahip olan pek çok model olduğunu görebilirsiniz. Böylece seçenekler arasından istediğiniz nitelikleri sunan aksesuarlara ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. Kedi taşıma çantası modellerinin sunduğu özellikler genel olarak şu şekildedir:

 • Kedi taşıma çantası tekerlekli ya da çekçekli gibi çeşitli özellikler bakımından birbirinden ayrılır. Aynı zamanda sırt çantası formunda, astronot, kafes şeklinde ya da üstten açılan formda olmak üzere de farklı şekillerde tasarlanır. Böylece ürünler arasından aradığınız tasarımı sunan parçalara ulaşabilir, günlük hayatınıza işlevsellik katmaya başlayabilirsiniz.
 • Tekerlekli kedi köpek taşıma çantası modelleri rahat kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ürünlerin alt bölümlerinde tekerlekler yer alır. Böylece gövdenize ağırlık yüklenmeden evcil hayvanlarınızı rahat bir şekilde dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Bununla beraber tekerlekli şeffaf kedi taşıma çantası çeşitlerinin bazılarında tekerlekler ayrılabilir formda tasarlanır. Ayrılabilir formda olan tekerlekler sayesinde evcil hayvanlarınızı dilediğiniz şekilde taşıyabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürünleri ayarlayabilirsiniz. Tekerlekli kedi taşıma çantası fiyatları arasından aradığınız modele anında erişebilirsiniz.
 • Tekerlekli olan modeller, hareket kabiliyeti ve kolaylığı sunmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Evcil hayvan sahiplerinin ağır kedilerini dilediği yere rahat bir şekilde taşımasını mümkün hale getirir. Ayrıca uzun yürüyüşler yapmanız gerektiğinde tekerlekli olan ürünler sayesinde evcil hayvanlarınızı dilediğiniz yere rahat bir şekilde götürebilirsiniz. Fonksiyonelliğiyle öne çıkan tekerlekli modeller, birçok evcil hayvan sahibi tarafından tercih edilir.
 • Astronot kedi taşıma çantası çeşitleri de işlevsel tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ürünlerin arka tarafında evcil hayvanınızın etrafı rahat bir şekilde görmesini sağlayan yuvarlak bir bölüm yer alır. Bu yuvarlak bölüm, ürünlere astronot isminin verilmesinin sebebidir. Bununla beraber ürünler genellikle evcil hayvanlarınızın rahat bir şekilde nefes almasına yardımcı olan delikli bir yapıya sahiptir. Havalandırma delikleri, kedileriniz ürünlerin içindeyken kendilerini rahat hissetmelerini mümkün hale getirir.
 • Yuvarlak şeffaf bir bölüme sahip olmasıyla öne çıkan ürünler, şık detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Evcil hayvanlarınızı şık bir aksesuar ile beraber dışarıda dolaştırmak istiyorsanız astronot olarak nitelendirilen modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. İşlevselliği şık detaylar ile harmanlayan modeller, bu yönüyle birçok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. Ürünleri incelediğinizde çekçekli kedi köpek taşıma çantası modelleri de olduğunu görebilirsiniz. Böylece evcil hayvanlarınızı dilediğiniz yere herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz.
 • Uçak kedi taşıma çantası çeşitleri genellikle belirli boyutlarda olan modellerden oluşur. Kedilerin içinden kaçmasını zorlaştıracak şekilde özel olarak tasarlanan ürünler, uçaklarda taşınmasına izin verilen boyutlarda üretilir. Böylece evcil hayvanlarınızı kabinde ya da kargoda rahat bir şekilde gittiğiniz yere yanınızda götürebilirsiniz. Bununla beraber ürünler arasından seçim yapmadan önce gitmeyi düşündüğünüz havayolu şirketinin izin verdiği boyutları da göz önünde bulundurmanız gerekir. Çantanın boyutu kadar evcil hayvanınız içinde olduğunda çıkan ağırlık da havayolu şirketleri tarafından dikkate alınan kriterler arasında bulunur. Farklı boyutlardaki kedi taşıma çantası uçak seçenekleri arasından sizin için uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, evcil hayvanlarınızı uçak yolculuklarına çıkarabilirsiniz.
 • Kedi taşıma çantası fileli modeller de şık ve işlevsel yapılarıyla dikkatleri üzerinde toplar. Fileli olması sayesinde evcil hayvanlarınızın içinde rahat bir şekilde nefes almasını mümkün hale getirir. Bununla beraber fileli tasarım evcil hayvanlarınızı dışarıda gezdirirken etrafı rahat bir şekilde görmelerine izin verir. Hemen hemen her tarafı fileler ile kaplı olan modeller, kedilerin gittikleri yeri rahatlıkla görmelerine yardımcı olacak şekilde özel olarak tasarlanır. Ayrıca ürünler fileli bir yapıya sahip olduğu için rahat bir şekilde katlanabilir. Böylece evde ya da dilediğiniz yerde fileli kedi taşıma çantası modellerini kolay bir şekilde saklayabilir, ürünlerin çok fazla alan kaplamamasının sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Kedi taşıma omuz çantası modelleri de sıklıkla tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Sırtta ya da omuzda taşınacak şekilde özel olarak dizayn edilen modeller, günlük hayata işlevsellik katar. Aynı zamanda ellerin serbest kalmasına olanak tanıdığı için dışarıda dolaşırken hareket kabiliyetinizi kısıtlamaz. Ayrıca ürünler kedilerinizi yerden yüksekte tutmanıza da olanak tanır. Böylece onları meraklı köpekler ya da farklı hayvanlara karşı da koruma altına almanıza yardımcı olur. Diğer hayvanların ona ulaşmasını sağlayarak evcil hayvanlarınızın dış mekanlarda kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayabilirsiniz.
 • İkili kedi taşıma çantası çeşitleri ise isminden de anlaşılabileceği gibi birden fazla kediyi aynı ürün içinde taşımanızı mümkün hale getirir. Ürünleri incelediğinizde genellikle iki farklı bölüme sahip olduklarını görebilirsiniz. Eğer iki kedinizi aynı anda veterinere götürmeniz gerektiğinde ürünlerin sunduğu ek alanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yetişkin ya da yavru kedi taşıma çantası modelleri arasından aradığınızı bulabilir, evcil hayvanlarınızı dilediğiniz yere rahat bir şekilde taşımaya başlayabilirsiniz. Farklı taşıma şekillerine ve özelliklere sahip olan ürünler sayesinde evcil hayvanlarınızın ve kendinizin ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Tasarımlarına Göre Kedi Taşıma Çantası Modelleri

Özelliklerinin ya da taşıma şekillerinin yanı sıra ürünler sahip olduğu tasarım detaylarıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Bu sayede istediğiniz görünüme sahip olan ürünlere anında erişebilir, evcil hayvanlarınızı şık parçalar içinde taşımaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin tasarımları genel olarak şu şekilde özetlenebilir:

 • Seçenekleri incelediğinizde siyah, beyaz, krem, mavi, yeşil ya da pembe kedi taşıma çantası gibi farklı seçenekler olduğunu görebilirsiniz. Özel olarak aradığınız bir renk varsa kedi taşıma çantası pembe ya da siyah gibi farklı renk alternatifleri arasından kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Sahip olduğu renk detaylarına göre birbirinden ayrılan ürünler arasından sizin için uygun olana kısa süre içinde erişebilirsiniz. Renkli modeller arasından seçim yapmak istemiyorsanız şeffaf kedi taşıma çantası modellerine göz atabilirsiniz. Genellikle şeffaf bir plastikten üretilen modeller, evcil hayvanlarının rahat bir şekilde etrafı görmesini isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir.
 • Kedi taşıma çantası şeffaf modellerinin yanı sıra ürünleri incelediğinizde bir bölümü renkli bir bölümü şeffaf olan tasarımlar da olduğunu görebilirsiniz. Böylece alternatifler arasından hayalinizdeki şekli sunan ürüne kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 • Kedi taşıma çantası modellerini incelediğinizde ürünlerin genel olarak kumaş ya da plastik olmak üzere iki farklı tipte üretildiğini görebilirsiniz. Kumaş olanlar katlanabilir yapısıyla öne çıkar. Böylece kullanılmadıkları zamanlarda evde dilediğiniz yere rahat bir şekilde kaldırabilirsiniz. Evinizde çok fazla yer yoksa kumaştan üretilen modeller arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz. Kedi taşıma çantası plastik olduğunda ise genellikle katlanamaz. Plastik kedi taşıma çantası modelleri plastik olanlara göre daha fazla tasarım detayı sunmasıyla birçok kişi tarafından tercih edilir.
 • Kedi taşıma çantası kapağı da modelden modele göre değişiklik gösterebilir. Seçenekleri incelediğinizde bazılarının önden bazılarının üstten açılacak şekilde tasarlandığını görebilirsiniz. Üstten açılan kedi taşıma çantası çeşitlerinde evcil hayvanlarınızı ürünün içine yerleştirdikten sonra hızlı bir şekilde kapağı kapatabilirsiniz. Ön taraftan açılan modellerde ise genellikle ürünlerin yatay bir şekilde başları yukarı bakacak bir şekilde yerleştirilerek evcil hayvanların içeri yerleştirilmesi önerilir. Üstten açılan modeller aynı zamanda veterinerler için de kolaylık sağlar. Çünkü ürünler üstten açıldığı için veterinerler evcil hayvanlarınıza kolaylıkla ulaşabilir.

Birçok farklı seçeneğe sahip olan ürünler arasından aradığınız modele ulaşabilir, evcil hayvanlarınızın ve kendinizin ihtiyaçlarını karşılamaya başlayabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Çeşitleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ürünler arasından nasıl seçim yapabileceğinizi merak ediyorsanız aşağıda bulunan maddelere göz atabilirsiniz;

 • İlk olarak sizin rahat taşıyabileceğiniz bir model satın almanız gerekir. Kedileri ürünler aracılığıyla siz taşıyacağınız için sizin için uygun olan tasarımlar arasından seçim yapmalısınız.
 • Güvenlik de seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli kriterler arasında bulunur. Örneğin, güçlü bir yapıya sahip olan kediler kafes biçimdeki ürünlerin içinden kolay bir şekilde kaçabilir. Kedilerinizin kaçamayacağı ve içinde rahat edecekleri bir ürün seçmelisiniz.
 • Temizlemesi kolay ve sızdırmaz bir tabanı olan ürünler arasından seçim yapmalısınız. Arabada yolculuk yaparken evcil hayvanlarınızın stres yapabilir ve sonucunda altlarına kaçırabilir. Bu tip durumlarda arabanın ya da zeminin kirlenmesini engellemek için sızdırmaz tabana sahip olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca temizlemesinin de kolay olması oldukça önemlidir. Evcil hayvanlarınızı ürünlerde gezdirdikten bir süre sonra temizleyerek sonraki yolculuk için ürünleri hazır hale getirmeniz gerekir.
 • Havalandırmanın düzgün olması da oldukça önemlidir. Örneğin, uzun bir araba yolculuğu yapmayı planlıyorsanız evcil hayvanlarınızın ürünlerin içinde kendilerini rahat hissettiklerinden emin olmalısınız.
 • Boyut da seçim yaparken oldukça önemlidir. Kedilerinizin içerisinde rahat bir şekilde hareket edebileceği bir model seçerseniz kendilerini o kadar kısıtlanmış hissetmeyebilirler.
 • Malzeme de seçim yaparken dikkat edilmesi gereken kriterler arasında bulunur. Eğer kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir bir model arıyorsanız kumaştan üretilen ürünler sizin için uygun olabilir. Bununla beraber plastikten üretilen modeller evcil hayvanlara daha fazla alan sunduğu için de birçok kişi tarafından tercih edilir.

Farklı özelliklere sahip olan ürünler arasından seçiminizi rahatlıkla yapabilir, sizin ve evcil hayvanınız için uygun olan ürünlere anında erişebilirsiniz. Koçtaş’taki uygun kedi taşıma çantası fiyatları ve seçenekleri arasından gereksinimlerinizi karşılayacak parçalara kısa süre içinde erişebilir, bütçenizi zorlamadan ihtiyacınız olan aksesuarlara ulaşabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Kedi Taşıma Çantasına Nasıl Konulur?

Kedilerin ürünlerin içine nasıl konulacağı satın aldığınız modelden modele göre değişiklik gösterebilir. Bununla beraber eğer çok hırçın bir kediniz varsa onların üzerine battaniye attıktan sonra ürünlerin içine yerleştirmeyi deneyebilirsiniz. Ürünlerin içine kedilerinizin sevdiği yaş mamalardan koyarak da onları içine çekerek ardından kapaklarını kapatabilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalı?

Kedi taşıma çantası modelleri evcil hayvanlarınızın içinde kendilerini rahat hissedecekleri bir tasarıma sahip olmalıdır. Aynı zamanda ürünleri evcil hayvan sahiplerinin de rahat bir şekilde kullanabilmeleri gerekir. Örneğin, sizin için evcil hayvanlarınızı tekerlekli modellerde taşımak daha uygunsa sırtta taşınan modellerden almak yerine çekçekli ürünler arasından seçim yapmanız gerekir.

Kedi Taşıma Çantası Nasıl Kullanılır?

Ürünler herhangi bir çanta ile benzer şekilde kullanılır. Kedilerinizi içine yerleştirdikten sonra dilediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilir, evcil hayvanlarınızı veterinere rahatlıkla götürebilirsiniz. Tatile giderken evcil hayvanlarınızı yanınızda götürmek istiyorsanız ürünlerin fonksiyonelliğinden faydalanabilirsiniz.

Uçakta Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalı?

Havayollarının belirlediği boyutlar ve ağırlıklar vardır. Belirli ağırlıklar aşıldıktan sonra havayolu şirketine ödenecek tutar da artabilir. Yolculuk yapacağınız şirketin istediği kriterleri inceledikten sonra seçenekler arasından uygun olanı kolay bir şekilde bulabilir, evcil hayvanlarınızı uçağa kolaylıkla bindirebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Nasıl Temizlenir?

Ürünlerin temizliği de modelden modele değişiklik gösterir. Örneğin, plastik olanları su ve sabun yardımıyla kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bez olanların bazıları makinede yıkanabilecek tasarımlara sahipken bazıları değildir. Nemli ve sabunlu bir bez yardımıyla ürünlerin içini rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kedi Taşıma Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ürünler arasından seçim yaparken ilk olarak sizin için hangi modelin daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekir. Sırtta, omuzda, elde ya da tekerlekler üzerinde yerde taşınabilecek şekilde özel olarak tasarlanan modeller arasından uygun olanı seçmeniz gerekir. İstediğiniz modele karar verdikten sonra kedi taşıma çantası fiyatları ve alternatifleri arasından anında bulabilirsiniz.

En Çok Satan Kedi Taşıma Çantası Hangileri?

Koçtaş Kedi Taşıma Çantası kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Joy Küçük Taşıma Çantası Renkli
 2. Astronot Kırılmaz Kedi Köpek Taşıma Çantası Deri Nubuk
 3. Şeffaf Kedi Taşıma Çantası Büyük Boy
 4. Şeffaf Tekerlekli Kedi Köpek Taşıma Valizi Çekçekli Büyük Model Siyah
Daha fazla göster
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: