65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  149   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Eviye Bataryaları 

Banyo ve mutfaklarda, mutfak tezgahları ve lavaboların üzerinde yer alan eviye bataryaları suyun akmasına yardımcı araçlardır. Çeşitli özelliklere sahip modern eviye bataryaları, tasarımları, şık modelleri ve birbirinden pratik kullanım özellikleri ile yaşam alanlarımız için vazgeçilmezler arasındadır.

Birkaç yıl öncesine kadar  mutfak armatür  ya da banyo için armatür dendiğinde tek tip ve standart özellikler ile kısıtlı ürün seçenekleri ve modeller arasında seçim yapmanız gerekirdi. Şimdilerde ise gelişen teknoloji ve tasarım özellikleri ile onlarca farklı model ve özelliklere sahip  eviye bataryası  arasından seçim yapmak mümkün. Her tarza ve bütçeye uygun, farklı fiyat aralıklarında ve modern çizgilere sahip farklı tasarımları ile birbirinden şık ve kullanışlı armatürler mevcut. Farklı kullanım özelliklerine ve modellere sahip bataryanızı seçerken duvara monte  eviye bataryaları, spiralli eviye bataryaları, tezgah üstü  eviye batarya modelleri  gibi kullanışlı armatür seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu eviye bataryası seçenekleri musluğunuzu kullanacağınız alana, lavabonuzun büyüklüğüne ve istediğiniz kullanım özelliklerine bağlı olarak sizler için birbirinden şık alternatifler oluşturmak için dizayn edilmiştir.

İdeal Eviye Bataryasını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Farklı model ve seçeneklere sahip eviye bataryaları  arasında  seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birden fazla özellik devreye giriyor. Mutfak ya da banyonuzun dekorasyon detaylarını ve ihtiyacınız olan kullanım özelliklerini netleştirmenizde fayda var. Böylelikle birçok seçeneğe sahip eviye bataryaları arasında kaybolmadan, gerçekten ihtiyacınız olan ürüne ulaşmanız çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Yapmanız gereken tek şey  mutfak musluğu  ise bataryanızı seçerken mutfağınızın genel tasarımını göz önünde bulundurmak. Geleneksel motiflerle döşeli bir mutfağınız varsa  mutfak bataryası  seçiminizi de geleneksel çizgilerden yana kullanmalısınız.  Eviye bataryaları  bulunduğu alana, tasarımı ile farklı bir boyut kazandırır. Bu ayrıntıyı unutmadan, konsepte uygun seçimler yapmanız mutfak ya da banyonuzda göz alıcı bir bütünlük sağlayacaktır. Musluğunuzu seçerken göz önünde tutmanız gereken bir diğer önemli konu, musluğu kullanacak kişi sayısı yani musluklarınızın ne kadar aktif kullanılacağıdır. Kalabalık bir evde yaşıyorsanız, ya da yoğun bir iş yeri için  eviye bataryası  seçiyorsanız sensörlü yani fotoselli muslukları tercih etmeniz çok daha avantajlı olacaktır. Böylelikle hem daha pratik hem de uzun vadede hesaplı bir seçim yapmış olacaksınız.

Lavabo bataryası alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise eviye bataryasının ölçüleridir. Batarya ölçüsünü hesaplarken lavabonuzun ölçüleri önem taşır.

Doğru Eviye Bataryası Seçimi İçin Püf Noktaları

Mutfak ve banyolarınız için armatüre ihtiyaç duyduğunuzda genellikle farklı model ve birbirinden farklı fiyatlandırmalar ile karşılaşırsınız. Bu geniş ürün yelpazesi ve fiyat aralığındaki seçenekler arasında en doğru kararı vermeye çalışırken zorlanmak mümkün.  Eviye bataryaları modelleri, ebatları ve kaliteleri çerçevesinde fiyatlandırılır. Seçiminizde öncelikle tam olarak neye ihtiyacınız olduğundan emin olmalısınız. İhtiyacınızı tam olarak karşılayacak ürünü en uygun fiyata alabilmek önemlidir. Ancak bu noktada dikkat edeceğiniz tek şey bütçe dostu ürün bulmak değil, kaliteli ve uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz, size kullanım kolaylığı sağlayabilecek ürünü bulmaktır. İyi malzemeden üretilmiş, garanti süresi uzun eviye bataryaları, ileride yaşanabilecek sıkıntıları minimuma indirerek uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Eviye bataryaları  alışverişlerinizde alacağınız ürünlerin hem hesaplı hem de ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımda olması çok önemli.

Kaliteyi daima uygun fiyat avantajları ile bir arada sunan Koçtaş'ta mutfak ya da banyolarınıza uyum sağlayacak en kullanışlı ve ekonomik eviye bataryaları sizi bekliyor. Onlarca farklı seçenek arasında ev dekorasyonunuza en uygun ürünü bulabilir, rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster