150 TL Üzeri Kargo Bedava

Glint Marine 1 Litre %100 Bitkisel Kimyasalsız Tekne Yüzey Temizleyici Çok Amaçlı Denizde Çözülebilir Temizleyici

Ürün Kodu: 5000766145
349 TL

%100 Bitksel Temizleyici

Yapı Kredi World'e Özel 4.000 TL ve üzeri alışverişe 300 TL Worldpuan!
Satıcı: Glınt Herbal Clean Satıcı puanı, Koctas.com.tr müşterileri tarafından verilen teslimat süresi, paketleme ve genel alışveriş deneyimi puanlarına göre hesaplanmaktadır.
Soru & Cevap (0)
Kullanım Yüzeyi Genel
Form Sıvı
Koku Parfümsüz
Ürün Çeşidi Genel Temizleyici
Hacim 1 Litre
Daha Fazla Göster
Ürün Açıklaması

8684451439033 - özellikler deniz taşıtları için özel üretilmiştir. kimyasal içermeyen glint marine, deniz yaşamına ve deniz suyuna zarar vermez. özellikle sıfır atık prensiplerine uygun glint marine, deniz kirliliğini önlemeye yardımcı olmaktadır. her türlü metal ve plastik yüzeylerin, makinelerin ve makine dairelerinin, güvertelerin, tankların, sintine tanklarının nebati, hayvansal ve mineral yağlardan, gres artıklarından arındırılmasında kullanılan bitkisel üründür. yağ ve gresten arınmış bir yüzey sağlar ve bilhassa vernik ve boyadan önce mükemmel bir yüzey hazırlar. deniz suyundan kaynaklanan tuz, kireç, pas ve diğer lekeleri gidermek için etkili bir bitkisel yüzey temizleyicidir. uyarılar •kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. başka bir ürün ve madde ile karıştırmayınız. gıda maddelerinden uzak tutunuz. •gözle teması halinde su ile yıkayınız. •çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. hassas ciltlerde uzun süreli temaslarda eldiven kullanınız. p301+p330 + p331: yutulduğunda ağzınızı çalkalayınız. istifra etmeye çalışmayınız. p305 + p351 + p338: göz ile temas halinde: su ile birkaç defa dikkatlice durulayın. takılı ve yapması kolaysa kontakt lensleri çıkartın. durulamaya devam edin. p501: içeriği/kabı "atık yönetimi yönetmeliği" uyarınca bertaraf ediniz. kullanım talimatı daldırma, silme, fırçalama ve basınçlı püskürtme yöntemiyle direk uygulanır. krom yüzeyleri parlatır ve leke oluşumunu engeller. tekne halatlarında oluşan yosun ve kiri temizler. üst güverte, ara yollar, geçişler, can kurtaran botları, kayıklar, filikalar vs. için kullanılır. güverte odaları, gemi direkleri, bumbalar, yolcu kapıları, siperler, pislenmiş bacalar için kullanılır. vinçler, rüzgarlıklar, vinç ayakları, yağlı güverteler, motor çıkış bölümleri için kullanılır. boyalı yüzeyler, vinil, kauçuk, lastik, tahta yüzeyler için kullanılır, eski yer cilalarını çıkarmak için mükemmeldir. halılar ve koltuklarda renk ağarma yapmaz. kısa bir reaksiyon süresinden sonra kir ve yağ çözülecek ve yüzeye çıkacaktır. hafifçe fırçalanıp nemli bir bezle silinmelidir. motor yıkama, kapaklar, karter vs. üzerindeki her türlü ağır yağ ve gres sökümü için kullanılır. tank üstleri, oluk ve saçaklar, gemi alt kısımları ve dipleri için kullanılır. bileşimi • bitkisel reçine, doğal gliserin, himalaya tuzu özü, iyonize su, karbonat, soda.

Kullanım Yüzeyi Genel
Form Sıvı
Koku Parfümsüz
Ürün Çeşidi Genel Temizleyici
Kullanım Türü Elde
Hacim 1Litre

Satın almış olduğunuz ürün demonte olarak gönderilmektedir. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır.Fiyata dahil değildir.Kurulum müşteriye aittir. Kurulum talep edilmesi durumunda montaj hizmeti mağazalarımızın bulunduğu bölgelerde 30 km sınırı içerisinde mağazalarımızın montaj ekibi tarafından ücretli olarak verilmektedir.Montaj kurulum hizmeti İçin Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0850 209 50 50 hattımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası bulunmaktadır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Bankalar Taksit Tutarı Toplam Açıklama
Yapı Kredi 8 x 43,63 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Akbank Ticari 6 x 58,17 TL 349,00 TL
Akbank 5 x 69,80 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
İş Bankası 4 x 87,25 TL 349,00 TL
Finansbank 2 x 174,50 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankasi Ticari 2 x 174,50 TL 349,00 TL
Finansbank Ticari 2 x 174,50 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Ziraat Bankası 2 x 174,50 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Halk Bankası 2 x 174,50 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
HSBC 2 x 174,50 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Garanti Bankası 2 x 174,50 TL 349,00 TL 2000 TL ve üzerindeki alışverişlerde geçerlidir!
Is Bankasi Ticari 2 x 174,50 TL 349,00 TL
HSBC Ticari 2 x 174,50 TL 349,00 TL
Halk Bankasi Ticari 2 x 174,50 TL 349,00 TL
Bu ürün ile ilgili hiç soru sorulmamış. İlk soran sen ol !

Bu ürünle ilgili 0 soru ve cevap var.

Satıcıya Soru Sor X
Soru sorabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Başarılı!
Talebiniz satıcıya iletilmiştir. Satıcılar genellikle 48 saat içinde dönüş yapıyor. Hesabım>Satıcı Sorularım bölümünden satıcı cevabını takip edebilirsiniz. Cevap geldiğinde sizi mail ile bilgilendireceğiz.
Sorunuzun Yayınlanma Kriteri

SORU YAYINLAMA KRİTERLERİ

www.koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulaması üzerinden satıcılarımıza yönelttiğiniz soruların yayınlanması için bazı kriterlere uygun olmaları gerekmektedir.

Satıcılara soracağınız sorular;

  • Soruyu yönelttiğiniz sayfada yer alan ürünle ilgili olmalı,
  • Reklam içermemeli,
  • Satıcıların ya da kullanıcıların kişisel haklarına saldırıda bulunmamalı,
  • Genel ahlak kurallarına aykırı, siyasi, müstehcen veya yasalara aykırı nitelikte olmamalıdır.

Sorunuz ve satıcının vereceği yanıt, ürün sayfasında yer alır. Sorunuzu dilerseniz adınızı-soyadınızı belirterek dilerseniz anonim bir şekilde sorabilirsiniz.

Kriterlere uygun bir şekilde yöneltmiş olduğunuz sorular, satıcılarımız tarafından 48 saat içerisinde yanıtlanır. Sorduğunuz soruya yanıt verildiğinde e-posta ile bilgilendirilir; soruya verilen cevabı e-postada görebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızın ve cevaplarınızın detaylarına “Satıcıya Sorularım” sayfasından ulaşabilirsiniz.

Satıcılar, sizi Koçtaş dışında başka bir platforma yönlendirmemelidir. Herhangi bir satıcının sizi başka bir siteye yönlendirmesi sebebiyle oluşabilecek mağduriyetlerden Koçtaş sorumlu değildir. Alışveriş deneyiminizde olumsuz bir durumla karşılaşmamak adına, bu gibi yönlendirmeleri dikkate almamanızı, siparişlerinizi platformumuzdan vermenizi önemle hatırlatmak isteriz.

Ürünün Tüm Satıcıları (1)

En geç 1 Temmuz Pazartesi günü kargoda

349,00 TL