750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bisiklet ve Yardımcı Ürünleri

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
32 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Bisiklet ve Yardımcı Ürünleri

Ulaşım ve eğlencenin tam donanımlı bir şekilde sağlanması için bisiklet ve yardımcı ürünlerine ihtiyaç duyarız. Seçecek olduğunuz bisiklet ve yardımcı ürünleri, güvenlik ve konforunuzun tam anlamıyla sağlanması için işlevselliklerini inceleyerek karar vermelisiniz.

Macerayı Maksimuma Çıkaracak Bisiklet Aksesuarları

Bisiklet aksesuarları, keyifli sürüyüş deneyiminde güvenlik ve konforu sağlamak için kullanılan bisiklet yardımcı ürünleridir. Bisiklet sürüşlerinizin karanlıkta kontrolünüz altında olması için bisiklet jant ışığı aksesuarını tercih etmelisiniz. Açma-kapama durumu kolay olan bu ışıklar değiştirilebilir uzun ömürlü lityum pil sayesinde 24 saate kadar çalışır. Eğer kullanacağınız yol yeterince ışıklandırılmamışsa bisiklet yardımcı ürünleri içerisinde olan jant ışığından çok bir led bisiklet lambası ihtiyacınız olacaktır. Bisiklet ve Yardımcı Ürünleri kategorisinde yer alan bisiklet lambaları dayanıklı yapısı ile öne çıkar. Kavisli yapısı sayesinde gidon-sele borusu gibi yüzeylere rahatça monte edebilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve renk değiştiren disko seçenekleriyle uç kısımdaki düğmeye basarak açma - kapama işlemini rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Flaş modunda 25 saate kadar çalışırken devamlı kullanım modunda kullanım süresi 20 saattir. 2 adet olan 3 V değiştirilebilir lityum pillerle çalışır. Keyifli bisiklet sürüşlerinizi tamamlayacak telefon tutacağı sayesinde telefonunuz güvende olur. ABS, silikon ve metalden üretilmiştir. Yanında gelen talimat kılavuzu kolay montaj avantajı sunar.

Çocuklar İçin En Doğru Scooter Seçimi Nasıl Olmalı?

Çocukların keyifli bir sürüş deneyimine başlaması için başlangıç seviyesi olan ürün scooterları seçmelisiniz. 3-8 yaş arasındaki çocukların gelişimine uygun scooterlar 3 tekerlekli ve frenli olarak tasarlanmıştır. Kullanırken kask ve dizlik de tercih etmeniz güvenlikleri açısından büyük önem taşır. Scooter seçerken ağırlığına da dikkat etmelisiniz. Bisiklet ve Yardımcı Ürünleri kategorisinde yer alan scokterlar yaklaşık 2 kilogram ağırlığındadır ve kolay monte edilebilirdir. Parkta, bahçede , çocuğunuzla vakit geçirebileceğiniz her yerde kullanıma uygun özelliklere sahiptir. Çocuklarınızın boyuna, fiziki yapısına uygun ve gidon kısmı ayarlanabilir scooterları tercih etmeniz daha uzun süre kullanıma uygun olacaktır.

Farklı renk seçenekleriyle çocuklarınız için scooter modellerine Koçtaş’tan göz atabilirsiniz. Bisiklet Ve Yardımcı Ürünleri arasında tam donanımlı bir sürüş için kullanım ihtiyacınıza göre sert plastikten üretilen jant ışığını tercih edebilir; yol hakimiyetinizi sağlayacak bisiklet led lambasını anında sipariş edebilirsiniz. Dayanıklı ve güvenilir özelliklere sahip olan bisiklet ve yardımcı ürünleri her bütçeye uygun fiyatlarla sizleri bekliyor!

Daha fazla göster