750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Katlanır Kapılar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
Fırsatlar
Fırsatlar
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Katlanır Kapılar

Kapalı konumdayken diğer oda kapılarından farksız duran ve akordion kapı olarak da isimlendirilen katlanır kapılar, eve farklı bir hava katıyor. Katlanma özellikleri sayesinde çok az yer kaplayan kapılar özellikle küçük metrekareye sahip evleri için ferahlatıcı çözümler arayanlar için ideal. Dekorasyonunuzda bir farklılık yaratmak isterseniz şık tasarımlı katlanır kapılar arasından bütçenize en uygun modeli seçerek evinizi hareketlendirebilirsiniz.

Model Seçenekleriyle En Pratik Katlanır Kapılar

Katlanır kapılar, yer tutmama özellikleriyle küçük alanlarda tercih edilen kapılar olarak öne çıkıyor. Yelpaze şeklinde tasarlanan katlanır kapı modelleri genellikle hafif ahşap ve plastik kökenli malzemelerle tasarlanıyor. Çok şık görünümlere sahip katlanan kapı çeşitleri duvara monte edilmiş bir bölümün içine toplanarak katlanıyor. Bu modeller odaların ve ofislerin içerisinde, yeni bölmeler oluşturmak amacıyla da kullanılıyor. Son yıllarda bu türde akordeon kapı modellerine banyolarda rastlamak da mümkün. Siz de banyo kapınızı daha farklı bir hale getirmek isterseniz, neme dayanıklı PVC malzemeden üretilen katlanan kapı modellerini düşünebilirsiniz.

Katlanır Kapıların Kullanım Alanları Nereleridir?

Akordiyon kapı ya da sürgülü kapı gibi farklı isimlerle bilinen katlanır kapılar, küçük ölçekli yapılarda tercih ediliyor. Diğer kapılar gibi içe veya dışa açılmadıkları için yerden tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Dekoratif olma özelliğiyle bulunduğu alanı şıklaştırıyor. Küçük evlerin oda kapılarında kullanıldıkları gibi salonlarda ara bölmeler oluşturmak için de tercih ediliyor. Katlanır kapı modelleri evlerdeki kilerler için de çok uygun kapılar oluyor. Büyük bir odanın bir duvarını gardırop gibi kullanmayı isterseniz, camlı akordiyon kapı ile kendinize bir elbise dolabı oluşturabilirsiniz. Çok pratik olan katlanır kapılar mutfak kapısı olarak da kullanılabiliyor. Ev ortamının dışındaofis hayatında da kolay çözümler sunuyor. Spor salonu, terapi salonu ve benzeri yerlerde bulunan soyunma kabinlerinin kapları çoğunlukla katlanan kapı modellerinden seçiliyor. Banyo ve tuvalet kapıları olarak tercih edilen modelleri bulunuyor.

Kaliteli materyal, tasarım özellikleri ve renk seçenekleri ile Koçtaş’ta sizleri bekleyen katlanır kapı modelleri içinden dilediğiniz ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. En özel akordiyon kapı fiyatları “yüksek kalite uygun fiyat” politikasıyla daima Koçtaş’ta!

Daha fazla göster