750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
2 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Mobil Klima

Mobil Klima

Isıtma ve soğutma sistemlerinin vazgeçilmez ürünlerinden olan mobil klima portatif özelliği sayesinde rahat taşınabilir. Pratik bir kullanım avantajı sağlayan portatif klimaların dış ünitesi bulunmaz. Ayrıca kullanım öncesi duvara monte ya da kurulum gibi işlemlere de gerek duymazsınız. Mobil klima modellerinin ev tipi klimalardan işlevsellik olarak farkı olmadığını görebilirsiniz. Gerek ofis ortamında gerekse de yaşam alanlarında konforlu bir kullanım sunabilir. Metrekare bakımından küçük alanların ısıtılmasında istenen performansı sergiler. 

Taşınabilir Klimalarla Hayatı Kolaylaştırın

Taşınabilir klima, minimal yapıda olmaları dolayısıyla kullanılacak mekanda fark edilmeyecek kadar az yer kaplar. Her bir ürünün teknik özelliğine bağlı olarak ısıtma ve soğutma kapasitesi değişiklik gösterebilir. Mobil klimaların pek çoğunda uzaktan kumanda bulunur. Böylece ısı kontrolünü oturduğunuz yerden tek bir tuş yardımı ile sağlayabilirsiniz. Kumandası bulunmayan modellerde ise zaman ayarlama sistemini devreye sokarak iklimlendirmeyi belli bir düzeyde tutabilirsiniz. Dilerseniz ürünü uyku moduna alarak sabit bir ısıda çalışmasını sağlayabilir böylece sürekli ısı ayarı yapma zahmetinden kurtulabilirsiniz. İç mekan kullanımına uygun olan mobil klimaların çoğunda tekerlekli sistem bulunur. Tekerlekli klima, taşımayı kolaylaştırır. Klimayı farklı bir mekana taşımak istediğinizde zorlanmazsınız. 

Doğa Dostu İklimlendirme Sunan Mobil Klima

Tasarım detaylarındaki çeşitlilik gibi mobil klimaların üfleme kapasitesi de değişiklik gösterebilir. Buna rağmen kurulum için ekstra bir iş yükü gerektirmez. A enerji sınıfının ürünü olan mobil klima, enerji tasarruflu ve doğa dostu özellikleriyle kullanıcıyı memnun eder. Mobil klima fiyatları, her bütçeye hitap edecek düzeyde olmakla birlikte Koçtaş'ta uygun ödeme seçeneklerinden yararlanma imkanı bulabilirsiniz. Isıtma ve soğutma ürün grubunun bir parçası olan taşınabilir klimaların nem alma fonksiyonuyla sağlıklı bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Ürünlerde bulunan LED ekran sayesinde ortamdaki ısı seviyesini ürünün çalışma modunu ya da yaptığınız zaman ayarını takip edebilirsiniz. Yazın serin kışın ise sıcak mekanlar oluşturmanın en kolay yolu olan portatif klima, düşük desibel düzeyi ile ortamda uğultuya sebep olmaz. Böylece klimanızı dilerseniz gece yatak odanızda dahi kullanabilirsiniz. Siz de mobil klima ürün kategorisini inceleyerek ihtiyacınıza cevap veren ürünü sepetinize eklemeyi unutmayın. 

Daha fazla göster