500 TL ve Üzerine Kargo Bedava 500 TL ve Üzerine Kargo Bedava

Ofis Mobilyaları

Elektrikli Isıtıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli Isıtıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizde ya da ofisinizde ısı sistemi yoksa ya da ısıtma sistemi, sıcaklığı istediğiniz düzeye getiremiyorsa prizde yer açın; elektrikli ısıtıcılar en büyük yardımcınız olmaya geliyor! Bazen ana ısıtıcı bazen de yardımcı olarak kullanılan elektrikli ısıtıcılar, kış mevsiminin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Farklı tipleri bulunan elektrikli ısıtıcılar içerisinden kullanım amacınıza uygun olanı seçtiğinizde hem daha sıcak bir alana kavuşmak hem de tasarruf yapabilmek mümkün hale geliyor. Peki, elektrikli ısıtıcı alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Hangi elektrikli ısıtıcı tipi ihtiyacınızı karşılayabilir?

Devamı...

Verimli Bir Çalışma Alanı Oluşturmak İçin 4 İpucu

Verimli Bir Çalışma Alanı Oluşturmak İçin 4 İpucu

Çocuğunuz ders çalışmakta zorlanıyorsa, ne kadar çalışırsa çalışsın verim alamıyorsa ya da siz home-ofis çalışma tarzınıza hizmet eden odanızda bir türlü odaklanamıyorsanız hemen çalışma alanına bir göz atın. Belki de tüm bunların sorumlusu çalışma alanınızdır! Evet, verimli çalışmanın sessizlik, ışık gibi dış uyarıcılarla ilgisi var; ama bunun yanında oluşturduğunuz çalışma alanı da verimli çalışmanızı doğrudan etkiliyor. Peki, daha keyifli ve daha verimli bir şekilde çalışmak için çalışma alanı dekorasyonu nasıl yapılır? Şimdi, çalışma alanı düzenlemelerini yapmak için ihtiyacınız olan ipuçlarını paylaşmaya başlıyoruz.

Devamı...

Hangi Odaya Hangisi Olur? 4 Adımda En Doğru Aydınlatma Nasıl Seçilir?

Hangi Odaya Hangisi Olur? 4 Adımda En Doğru Aydınlatma Nasıl Seçilir?

Alanın geniş görünmesi, sıkıcılıktan uzak bir ortam yaratılması ve elbette uyguladığınız ev dekorasyonu sayesinde keyifle zaman geçirebileceğiniz bir yaşam alanının oluşturulması… Bu saydıklarımızın hepsinde hatta daha fazlasında aydınlatmanın katkısı büyük. Peki, ev için aydınlatma ürünü nasıl seçilir ve aydınlatma seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? Şimdi, odalara göre aydınlatma seçimi hakkında detayları paylaşarak evinizi aydınlatma konusunda başarılı bir şekilde dekore etmenize yardımcı olalım.

Devamı...

Ofis Mobilyaları

Ofis dekorasyonunda markanızın imajını yansıtan, fonksiyonel ve estetik ofis mobilyaları ile fark yaratın! Çalışma masası, çalışma sandalyesikitaplıkkeson gibi ofise özgü mobilyalarda şıklığı yakalamak için birbiriyle uyumlu ürünler seçmeli, konforunuzdan taviz vermemelisiniz. 

Püf Notası: Ofis Mobilyası Seçiminde Bunlara Dikkat Edin!
Ofis mobilyası
 seçiminde dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar var. Bunlardan ilki konfor. Rahat ve şık bir ofis koltuğu satın alarak konforlu bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz. Bu koltukla uyumlu bir ofis masası ve bekleme koltuğu da olmazsa olmazlardan! Ayrıca ofis çalışanları için tasarlanan çalışma masası modelleri ile yöneticiler için tasarlanan ofis mobilyaları arasında çeşitli farklılıklar olduğunu da göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Çok sayıda çalışanın aynı mekanda konforlu bir şekilde çalışabilmesi için birbirinden fonksiyonel bilgisayar masası modelleriyle birkaç kişilik istasyonlar oluşturabilirsiniz. Ofisinizi bu istasyonlarla donatarak kullanışlı ve düzenli bir iç mekân tasarımı elde edebilirsiniz. İşyerinizde yönetici konumundaysanız özel tasarım büro mobilyaları arasından seçeceğiniz, makamınıza layık bir yönetici koltuğu tam size göre! Kendi odanız için tercih ettiğiniz sıra dışı mobilyalar ile yenilikçi bakış açınızı çalışanlarınıza daha iyi yansıtabilirsiniz.

Kalabalık Ofisler İçin Fonksiyonel Çözümler Olmazsa Olmaz!
Kendinize ait bir ofiste belli başlı ofis mobilyaları ile sade ve net bir dekorasyon yapabilirsiniz. Ancak çok kişinin çalıştığı kalabalık işletmelerde satın almanız gereken mobilya türü ve sayısı daha fazla olacaktır. Bu durumda maksimum kullanışlılık sağlayan ve en az yer kaplayan ofis mobilyaları önceliğiniz olmalı. Çalışma masası sandalyesiseçeneklerine göz atmaya başlamadan önce işyerinizdeki çalışan sayısına uygun bir yerleşim planı oluşturmanızda fayda var. Ardından bu plana uygun olarak ofis masası takımı seçeneklerine göz atabilirsiniz. Set halinde satılan ürünler işyerinizde gereksiz yer kaybına neden oluyorsa, tekli satılan çalışma koltuğu ve çalışma masası modelleriarasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Kitaplık ve Aksesuarlarla Ofis Dekorasyonunuzu Hareketlendirebilirsiniz
Sadece masa ve sandalye ile sınırlı kalmayan ofis mobilyaları arasında farklı tasarımlara sahip kitaplık modelleri öne çıkıyor. Uzunlu kısalı duvar raflarının belli bir düzen içinde bir araya getirildiği ünitelerin yanı sıra ayaklı kitaplık seçenekleri de iç mekan tasarımında zarif bir duruş sergiliyor. Ofis dekorasyonunda en sevilen aydınlatma elemanları ve ofis aksesuarları arasında yer alan masa lambası modelleri, ortama sağladığı sıcak ışığıyla, soğuk ofis atmosferinin kırılmasına olanak sağlıyor. Dilerseniz siz de şık ve kullanışlı bir çalışma masası lambası ile mekânda göz alıcı bir odak noktası oluşturabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Ofis Mobilyaları
Ofis mobilyaları
 sahip oldukları ekstra özelliklere ve tasarımsal detaylara göre farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Üründen ürüne de değişiklik gösterebilen bu durum, mobilyalarda aksesuarlara oranla daha net şekilde fark edilebiliyor. Örneğin, bilgisayar masası fiyatları, ürünlerdeki bilgisayar kasası boşluğu, monitör yükseltisi, klavye çekmecesi, priz ve kablo boşluğu gibi ek detayların çokluğuna bağlı olarak artış gösteriyor. Sıradan bir çalışma masası sandalyesi oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulurken, ergonomik bir çalışma koltuğu satın almak isteyenlerin bütçelerini biraz daha artırması gerekiyor. Çalışma masası fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer unsur ise “ürünün markası” olarak karşımıza çıkıyor. Sektörün önde gelen isimlerine ait ofis mobilyaları, henüz adını duyuramamış firmaların ürünlerinden biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunuluyor.

Birbirinden şık ofis mobilyaları ile çalışma alanlarınızı daha kullanışlı hale getirmeye karar verdiyseniz, doğru yerdesiniz! İster butik bir işletme olun ister kurumsal bir firma… Ofisiniz için aradığınız bütün ofis mobilyaları şimdi Koçtaş’ta! Beğendiğiniz ürünü seçin ve kolay alışveriş imkanıyla hemen sepetinize atın!