65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  75   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Dolap İçi Raf Düzenleyici 

Dolap içi raf düzenleyici modelleri ile eşyalarınızı pratik bir şekilde saklamak, gruplamak ve dolabınızın düzeninden her zaman emin olmak mümkün. Raf düzenleyici kullanarak aradığınızı daha kolay bulabilir, yerden kazanabilir ve eşyalarınızın dağılmasını kolayca önleyebilirsiniz.

Neden Dolap İçi Raf Düzenleyici Kullanmalısınız?

Günümüzde yaşam alanlarının metrekareleri azalırken, sahip olduğumuz eşyaların çeşitliliği giderek artıyor. Mutfaktan banyoya, salondan yatak odasına evimizin her bölümünde saklama çözümlerine ihtiyacımız var. Çok büyük dolapları odaya sığdırma imkanımız her zaman olmuyor. Dolapların yeterli olabilmesi ve daha fazla eşyayı daha az yer kullanarak saklamak için dolap içi raf düzenleyici seçeneklerini değerlendirmek gerekiyor.  
Geniş metrekarelere sahip yaşam alanlarında ise dolap içi düzenleyici modelleri bu kez aradığımızı bulmayı kolaylaştıracaktır. Eşyaları gruplamak, ihtiyacımız olduğunda onlara kolayca ulaşmamızı sağlar. Bu şekilde dolabın her seferinde yeniden dağılmasının önüne geçmek de mümkün.

Dolap İçi Raf Düzenleyici İçin Pratik Kullanım Önerileri

Dolap içi raf düzenleyiciden tüm dolap ve çekmecelerinizin düzenini sağlamak üzere faydalanabilirsiniz. Yatak odası ya da giyinme odasında; dolap ve çekmeceleriniz için farklı büyüklükteki düzenleyicilerden yardım alabilirsiniz. Özellikle çorap, takı, aksesuar ve iç çamaşırı gibi dağılması kolay nesneleri dolap içi raf düzenleyici ile muhafaza edebilirsiniz.
Çocuk ve genç odalarında düzeni sağlamak zor olduğundan oyuncaklar, kıyafetler, kitaplar ve kırtasiye malzemelerini farklı düzenleyicilerde gruplayabilir, önceliklerine göre sıralayabilirsiniz. Mutfakta çatal, kaşık ve bıçak takımlarını, küçük ev aletlerine ait parçaları, kek ve kurabiye kalıplarını dolap içi raf düzenleyici ile dolap ve çekmecelerinize yerleştirerek yerden kazanabilirsiniz. Uzun süreli muhafaza gerektiren bakliyatları, konserveleri, un ve yağları gruplarına göre raflara yerleştirmek, mutfak alışverişine giderken ihtiyaçlarınızı daha kolay tespit etmenizi sağlar.  
Banyo gibi daha dar alanlarda bu tip düzenleyiciler hayat kurtarıcı olabilir. Deterjanları, temizlik malzemelerini, şampuan ve kişisel hijyen ürünlerini düzensizlik yaratmadan ve dolapların dışına taşmadan yerleştirmek oldukça zordur. Raf düzenleyici kullanarak hem yerden kazanıp hem de kimyasal içerikli ürünler ile kişisel bakım ürünlerinizin temas etmesini önleyebilirsiniz.
Koçtaş, onlarca farklı seçenek ile birbirinden kullanışlı dolap içi raf düzenleyici modellerini beğeninize sunuyor, hemen sepetinize ekleyin siz de evinizi düzenlemeye hemen başlayın.

Daha fazla göster