200 TL Üzeri Kargo Bedava

Tek Kişilik Alez

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Yatakların Koruyucusu Tek Kişilik Alez Çeşitleri

Yatakları korumak için kullanmanız gereken bazı ürünler vardır. Tek kişilik alez çeşitleri, yataklarınızı daha iyi bir şekilde koruma altına almanıza yardımcı olan önemli yatak odası tekstil ürünleri arasında yer alır. Tek kişilik yatak alezi çeşitleri, yatak döşeğinizin dış ortama karşı korunaklı hale gelmesini sağlar. Tek kişilik alez çeşitlerini yataklarınızın üzerine çarşaf sererek de kullanabilir, istediğiniz korumayı daha pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. 

Yataklarınızın her zaman temiz ve ferah kalmasına yardımcı olan ürünler arasında yer alır tek kişilik alez çeşitleri, döşeklerinizin daha uzun süre hijyenik kalmasına imkan tanır. Bununla beraber ürünler yataklarınıza ek bir konfor ve lüks katmanı da katar. Genellikle lastikli çarşaflarla benzer bir tasarıma ve kullanıma sahip olan ürünler, yataklarınızı pratik bir şekilde kaplamanıza yardımcı olur. Bununla beraber döşeklerin üzerinde farklı bir katman elde edilmesini sağlar. Yumuşak ve rahat bir yapıya sahip olduğu için yatakta uyurken kendinizi daha rahat hissetmenize imkan tanır. Eğer yattığınız döşek çok sertse tek kişilik alez çeşitleriyle istediğiniz yumuşaklığı elde edebilir, daha konforlu bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Döşeklerin üzerinde ek bir katman oluşturulmasını sağlayan tek kişilik alezler, yatağın sertliğini azaltmanıza yardımcı olur. Böylece istediğiniz sertlikte uyuyabilir, kendinizi uyurken daha rahat hissedebilirsiniz. Bununla beraber ürünlerin bazıları sırt desteği sağlamasıyla da kullanıcılara pek çok fayda sağlar. Tek kişilik yatak alez fiyatları ve seçenekleri arasından istediğiniz özellikleri sağlayan ürünlere kısa süre içinde ulaşabilir, yatak odalarınızı daha konforlu alanlar haline getirebilirsiniz. Nasıl bir ürün istediğinizi belirledikten sonra alternatifler arasından sizin için uygun olanı kolaylıkla bulabilir, ihtiyaçlarınızı gidermeye başlayabilirsiniz. Yataklarınızın üzerinde ek bir koruma katmanı olmasını istiyorsanız tek kişilik yatak alezi çeşitlerini inceleyerek istediğiniz korumayı oluşturabilirsiniz.

Tek Kişilik Alez Kullanmanın Sağladığı Avantajlar

Tek kişilik alez modelleri sahip olduğu özelliklerle kullanan kişilere pek çok fayda sunar. Günlük hayatınızı kolaylaştırabileceğiniz bir ürün olan tek kişilik alez çeşitleri ile yatak odalarınızın eksiklerini tamamlayabilir, yaşam alanlarınızı daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Tek kişilik alez çeşitlerinin sunduğu avantajlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, ürünlerin sunduğu özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz;

 • Tek kişilik alez çeşitlerinin en önemli avantajları arasında yatakları daha korunaklı hale getirmesi gelir. Tek kişilik alez olmadığında döşeklerinizle direkt olarak temas edersiniz ve gece boyu vücudun ürettiği sıvılar döşeğe gelir. Arada bir katman olmadığında döşek daha kısa süre içinde kirlenir. Döşeklerin temizlenmesi alezlere göre daha zor olduğu için ekstra iş çıkabilir. Bununla beraber tek kişilik alez çeşitleri vücudunuzla döşek arasında ek bir katman oluşturarak yataklarınızın kirlenmesinin önüne geçer. Böylece sadece çarşafları değiştirerek ferah ve temiz bir yatağa yatabilir, her an kendinizi rahat hissedebilirsiniz.
 • Her ne kadar çarşaflar da döşeklerin üzerini kapatma konusunda iyi bir performans ortaya çıkarsa da tek kişilik alez olmadan çarşafların sunduğu özellikler yetersiz kalabilir. Ürünlerin üst bölümü çarşaf takımları ile kıyaslandığında biraz daha sert bir yapıya sahip olduğu için koruyuculuğu daha yüksektir. Yataklarınızla dış ortam arasında etkili bir katman oluşturmanıza yardımcı olan tek kişilik alezler, döşeklerinizin daha uzun süre temiz kalmasında etkili olarak rol oynar.
 • Tek kişilik alezler, yatakların daha rahat ve konforlu hale gelmesini sağlamasıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Yatağınız çok sertse ve zamanla bu sertlikten rahatsız olmaya başladıysanız tek kişilik alez çeşitlerinin sunduğu rahatlıktan yararlanabilirsiniz. Yataklarınızın üzerinde ek bir katman oluşturmasının yanı sıra yattığınız alanı daha yumuşak hale getirebilen tek kişilik alezler, konforlu bir uyku deneyimi elde etmek isteyen kişilerin farklı ihtiyaçlarına yanıt verir. Ürünler, döşeğin konfor seviyesini değiştirebildiği için pek çok kişi tarafından tercih edilir.
 • Döşeğiniz eskidiyse ve onu değiştirecek durumunuz yoksa tek kişilik alez çeşitleri ile ürünleri daha uzun süre kullanabilirsiniz. Yatakları iyi bir şekilde saran tek kişilik alezler, yıpranmış görünümü ortadan kaldırarak yataklardan daha iyi bir şekilde verim almanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yatakları tamamen sardığı için sökük varsa onların da döşekle iyi bir şekilde bütünleşmesini sağlar. Bununla beraber yıpranmış ve eskimiş bir yatakta tek kişilik alez çeşitlerinden birini kullanmak geçici bir çözüm olabilir. Her ne kadar bu konuda işlevsellik sunsa da sonrasında yeni bir yatak almanız gerekebilir.
 • Benzer şekilde yeni satın aldığınız yatağın kullanım ömrünü uzatmak istiyorsanız da ürünlerden yararlanabilirsiniz. Tek kişilik alez çeşitleri, yatağınızı korurken aynı zamanda daha yumuşak ve rahat hale getiren katmanlardan oluşur. İnce bir yapıya sahip olmasına rağmen konfor söz konusu olduğunda başarılı bir performans ortaya koyan tek kişilik alezler, kullanan kişilerin farklı gereksinimlerine yanıt vermeyi başarır.
 • Farklı kumaşlarla dokunan tek kişilik alez çeşitleri, istediğiniz dokuyu elde etmenizi kolaylaştırır. Yataklarınızı koruma altına alırken hoş bir his elde etmek istiyorsanız ürünlerin kumaş çeşitliliğinden yararlanabilirsiniz. Bununla beraber yataklarınızı daha iyi bir şekilde korumak istiyorsanız tek kişilik alez çeşitlerinin üzerine çarşaf serebilir, yataklarınızı her taraftan iyi bir şekilde koruyabilirsiniz.
 • Tek kişilik alezler, dayanıklılık söz konusu olduğunda da kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt verecek özellikler sunar. Uzun süreli bir kullanım ömrü sunan ürünler, genellikle uzun zaman boyunca dayanıklı kalacak şekilde özel olarak dizayn edilir. Ek olarak hassas bir cilt yapısına sahipseniz yatakla aranızda bariyer görevi gören ürünler, gece boyunca alerjik reaksiyonlarla uğraşma olasılığınızı azaltır.
 • Bakımı oldukça kolay olan tek kişilik alezler, günlük hayata pratiklik katar. Genellikle makinede yıkanabilecek şekilde tasarlandığı için istediğiniz zaman temizleyebilir, yataklarınızın daima ferah kalmasını sağlayabilirsiniz. Yataklarınızı saç dökülmelerine, kire ve tere karşı daha dayanıklı hale getiren tek kişilik alezler, pratik bir şekilde temizlenebilmeleri sayesinde de günlük hayata fonksiyonellik kazandırır.
 • Tek kişilik alez çeşitleri, yatağına biraz konfor katarken aynı zamanda yataklarını temiz ve kuru tutmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Her ne kadar ürünler yatağın sertlik seviyesini önemli ölçüde değiştirmese de tasarımına bağlı olarak yatakların yüzeyini yumuşatabilir ya da güçlendirebilir. Böylece daha rahat bir uyku pozisyonu elde etmenizi mümkün hale getirir. Bununla beraber tek kişilik alez çeşitleri yatağınızı nem ve kirden koruyarak gereksiz yıpranmayı en aza indirmenize yardımcı olur. Böylece yataklarınızı daha uzun süre kullanabilir, yaşam alanlarınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Yatağınızın sertliğini yumuşatmak için ek bir katman sunması, kolay bir şekilde temizlenebilmesi, döşeklerinizi dış etkenlere karşı koruması ve daha rahat bir uyku deneyimi sunması, ürünlerin öne çıkan avantajları arasında bulunur. Tek kişilik yatak alez fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ürünlerin sunduğu fırsatlardan yararlanabilir, daha konforlu bir uyku alanı elde edebilirsiniz. Yataklarınızı daha dayanıklı hale getiren ve daha uzun süre temiz kalmasını sağlayan ürünlerle günlük hayatınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Tek Kişilik Alez Çeşitlerinin Kullanımı

Tek kişilik alez çeşitleri yataklarınıza ekstra yükseklik ve yastıklama sağlar. Böylece döşeğiniz eski bile olsa onu daha yeni ve rahat hissettirir. Bununla beraber ürünler dökülmelere ve lekelere karşı ekstra koruma sağlamasıyla da birçok kişi tarafından tercih edilir. Bununla beraber tek kişilik alez çeşitlerinin sunduğu avantajlardan yararlanmak için ürünleri yataklarınıza doğru bir şekilde geçirmeniz gerekir. Tek kişilik alez çeşitleri pratik bir kullanıma sahip olduğu için geniş bir kitle tarafından tercih edilir. Ürünlerin nasıl kullanıldığı hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddeleri inceleyebilir, yataklarınızı pratik bir şekilde koruma altına almaya başlayabilirsiniz;

 • İlk olarak yataklarınıza uygun boyutlarda olan modeller arasından seçim yaptığınıza emin olmalısınız. Her ne kadar ürünler esnek bir yapıya sahip olsa da yatağınızın boyutuna uygun olmadığı takdirde geçirme esnasında çeşitli problemler yaşayabilirsiniz.
 • Ürünlerin her bir köşesinde yatakların kenarlarına rahat bir şekilde tutunmalarına yardımcı olan elastik bir bölüm yer alır. Lastikli çarşaflar ile benzer bir yapıya sahip olan ürünler, bu elastik bölümler sayesinde yataklarınızı kolay bir şekilde sarar.
 • Satın aldığınız ürünü kullanmaya başlamadan önce yıkamanız tavsiye edilir. Kullanım talimatlarında belirtildiği şekilde ürünü yıkadıktan ve güneş ışığı almayan bir yerde kuruttuktan sonra yataklarınızın üzerine sermeye başlayabilirsiniz.
 • Ürünleri bir köşeden başlayarak yataklarınızın üzerine geçirmeye başlayabilirsiniz. Bir köşeyi geçirdikten sonra o köşeye paralel olan bölümü yatağa geçirerek alezlerin bir bölümünü yerleştirebilirsiniz. Ardından diğer köşeleri de yatağınıza geçirerek ürünleri yataklarınıza rahat bir şekilde yerleştirebilirsiniz.
 • Yerleştirme işleminin ardından ürünleri yataklarınızın üzerinde düzeltmelisiniz. Ürünlerin düzgün bir şekilde göründüğünden emin olduktan sonra dilerseniz üzerine çarşaf takımı serebilirsiniz. Çarşaf takımı sermek istemiyorsanız yatağınızın üzerine yastık ve yorgan ya da pikelerinizi yerleştirerek ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Seçtiğiniz modele bağlı olarak tek kişilik alez modelleri yataklarınızın daha yumuşak ya da daha sert olmasını sağlayabilir. Eskimiş ya da yıpranmış döşeklerinizi ürünler sayesinde pratik bir şekilde yenileyebilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Tek kişilik yatak alez fiyatları ve seçeneklerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli kısa süre içinde bulabilir, yataklarınızın daha konforlu hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Yataklarınızı koruma altına almak ve kullanım ömrünü uzatmak istiyorsanız ürünler arasından istediğiniz niteliklere sahip olanı pratik bir şekilde bulabilirsiniz.

Kumaş Dokumasına Göre Tek Kişilik Alez Çeşitleri

Alez tek kişilik modelleri incelendiğinde farklı kumaşlarla dokunmuş olan modeller olduğu görülebilir. Böylece tek kişilik yatak alezi çeşitleri arasından sizin için uygun olanı bulabilir, istediğiniz ürüne pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kumaş dokumalarına göre tek kişilik yatak alezi çeşitleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki maddelere göz atabilir, ürünlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz;

 • Pamuk dokumaya sahip olan tek kişilik yatak alezi çeşitleri, hava geçirgenliği sunmasıyla öne çıkar. Böylece uyku sırasında vücudun ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Pamuklu modeller diğerleriyle kıyaslandığında daha ince bir yapıya sahiptir. Tek kişilik kapitone alez çeşitleri de genellikle pamuktan üretilir. Lekeleri ve günlük aşınmayı engellemek için özel olarak tasarlanan modeller, dayanıklılığıyla dikkatleri üzerinde toplar. Bununla beraber yumuşak bir yapıya sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan pamuklu tek kişilik alezler, çarşaf takımı kullanmayı düşünmüyorsanız tercih edebileceğiniz modeller arasında bulunur.
 • Havlu tek kişilik alez çeşitleri de işlevselliğiyle dikkatleri üzerinde toplar. Nefes alabilir bir yapıya sahip olan tek kişilik yatak alezi çeşitleri, gece boyunca vücudun ürettiği teri emerek uzaklaştırır. Bu yönüyle özellikle yaz aylarında rahat bir uyku deneyimi elde edilmesini mümkün hale getirir. Çoğunlukla yumuşak bir dokuya sahip olan havlu tek kişilik yatak alezi çeşitleri, konforlu bir uyku deneyimi elde etmek isteyen kişilerin göz atması gereken seçenekler arasında yer alır. Yaz ya da kış fark etmeksizin her mevsimde kullanılabilmesi sayesinde oldukça fonksiyoneldir.
 • Microfiber tek kişilik alez çeşitleri de pamuklu olanlarla benzer şekilde yüksek derecede hava geçirgenliğine sahiptir. Nefes alabilen özel bir yapıya sahip olması sayesinde geceleri terleme problemi yaşayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Bununla beraber sık bir şekilde dokunan mikrofiber, toz geçişini engellerken küf oluşumunun da önüne geçer. Böylece kullanan kişilerin daha steril bir ortamda uyumasını mümkün hale getirir. Genellikle hipoalerjenik bir yapıya sahip olan microfiber tek kişilik alezler, toz akarlarına uzak tutmasıyla da birçok kişinin beğenisini kazanır. Özellikle toza karşı alerjiniz varsa microfiber kumaş dokumasına sahip olan ürünler arasından seçim yapmayı düşünebilirsiniz.
 • Bambu liflerinden üretilen tek kişilik alez çeşitleri, doğal yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Bununla beraber seçenekleri incelediğinizde polyester benzeri farklı malzemelerle karıştırılarak üretilen ürünler olduğunu görebilirsiniz. Bambunun nefes alabilen yapısını polyesterin dayanıklılığıyla bir araya getiren tek kişilik alezler, uzun zaman boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıya bürünür. Bununla beraber bambu modelleri incelediğinizde su geçirmez tek kişilik alez çeşitleri olduğunu görebilirsiniz. Su geçirmemesi sayesinde özellikle çocuk odalarında kullanılan ürünler, yatağın daha uzun süre temiz kalmasında etkili bir şekilde rol oynar. Hava geçirgenliği sunması sayesinde serinletici bir yapıda olmasıyla da kullanan kişilerin daha rahat bir şekilde uyumasını mümkün hale getirir.
 • Silikon elyaf tek kişilik yatak alezi çeşitleri her mevsim rahat bir şekilde kullanılabildiği için pek çok kişi tarafından tercih edilir. Sıcaklığı dengeleyen bir yapıya sahip olan silikon elyaf tek kişilik alezler, yaz aylarında serinletirken kış aylarında sıcak tutar. Böylece her mevsim konforlu bir uyku deneyimi yaşamanızı mümkün hale getirir. Sıcaklık dengesi sunması ve konforlu bir ortam oluşturmasıyla öne çıkan ürünler, rahat bir yapıya sahip olduğu için pek çok kişinin beğenisini kazanır.
 • Yün tek kişilik yatak alezi modelleri, nem dengesini sağlayabilen özel bir yapıya sahip olduğu için uyurken kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Genellikle soğuk havalarda kullanılan yün tek kişilik alezler, sıcak tutması sayesinde yıpratıcı havaların etkilerini minimuma indirir. Doğal yapısı ve ısı dengeleme özelliği sayesinde sıcak tutarken terlemenizin de önüne geçen yün yün tek kişilik alezler, kullanıcılarına pek çok avantaj sunar. Hafif bir yapıya sahip olmasının yanı sıra yumuşak olduğu için daha rahat bir yüzeyde uyumanızı mümkün hale getirir.

Tek kişilik alez fiyatları ve malzeme çeşitliliği arasından istediğiniz özellikleri karşılayan ürünlere kısa süre içinde erişebilirsiniz. Farklı ihtiyaçları karşılayacak biçimde özel olarak dokunan tek kişilik alez modelleri arasından gereksinimlerinizi giderecek parçalara kısa süre içinde erişebilirsiniz.

Boyutlarına Göre Tek Kişilik Alez Modelleri

Tek kişilik alez çeşitlerini incelediğinizde farklı boyutlara sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Boyut çeşitliliği sayesinde yatağınıza uygun olan ürüne pratik bir şekilde ulaşabilir, ürünlerin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Tek kişilik alez ölçüleri hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan maddelere göz atabilirsiniz;

 • Ürünleri incelediğinizde 70 x 140 cm, 90 x 180 cm, 90 x 200 cm ya da 150 x 200 cm gibi farklı boyutlar olduğunu görebilirsiniz. Yataklarınızın ölçülerini belirledikten sonra seçenekler arasından tercihte bulunabilir, istediğiniz kaplamayı pratik bir şekilde elde edebilirsiniz.
 • Tek kişilik alez 90 x 190 cm olan modeller, en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Standart tek kişilik yatak boyutlarına uygun olsa da seçim yaparken yatağınızın boyutlarını iyi bir şekilde almanız gerekir.
 • Tek kişilik yataklar kendi içinde farklı ölçülere sahiptir. Yatakların boyutları genellikle 90 x 190 cm, 90 x 200 cm ya da 120 x 200 cm olabilir. Yataklarınızın ölçülerini doğru bir şekilde aldıktan sonra uygun olan modele kolay bir şekilde ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde giderebilirsiniz.
 • Yatağınız için doğru boyutu tercih ettiğinizde ürünler yatağınızı rahat bir şekilde kaplar. Yan tarafları elastik bir yapıya sahip olduğu için tek kişilik alez çeşitleri yatakların etrafını rahat bir şekilde kaplayabilir. Bununla beraber ürünlerin fonksiyonelliğinden yararlanmak için doğru boyutlara sahip olan modeller arasından seçim yapmanız gerekir.

Tek kişilik yatak alez fiyatları ve boyut alternatiflerini inceleyerek sizin için ideal ölçülere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Tek kişilik yatak koruyucu ölçüleri ve seçenekleri sayesinde aradığınız ürüne vakit kaybetmeden sahip olabilir, daha rahat bir uyku deneyimi elde etmeye başlayabilirsiniz.

Renklerine Göre Tek Kişilik Alez Çeşitleri

Tek kişilik yatak alezi genellikle beyaz renkli olacak şekilde üretilse de ürünlere göz attığınızda farklı renk alternatifleri de olduğunu görebilirsiniz. Renk seçenekleri genel olarak şu şekildedir:

 • Ürünleri incelediğinizde çoğunlukla beyaz ağırlıklı modeller olduğunu görebilirsiniz. Bununla beraber seçenekler arasında siyah, pembe, krem, gri, lila, fuşya ya da mavi gibi farklı tonlar da yer alır. Renkli tek kişilik alezler, çarşaf kullanmadan yataklarınızda istediğiniz görünümü elde etmenize yardımcı olur.
 • Gri renkli olanlar, hemen hemen her yere eşsiz bir şekilde uyum sağlamasıyla öne çıkar. Hem açık hem de koyu renkli mobilyalarla uyum sağlayabilen bir renk olan gri sayesinde yatak odalarınızda istediğiniz detayları yakalayabilirsiniz.
 • Siyah renkli olan tek kişilik alezler, siyah renkli yastık kılıfı ve açık renkli pikelerle bir araya getirildiğinde yatak odalarında kontrast elde etmenize olanak tanır. Kendine has görünümü ve şık detaylarıyla öne çıkan siyah, yatak odalarında farklı tasarımlar elde etmek isteyen kişilere hitap eder.
 • Lila, krem ve fuşya tonları, çocuk odalarında sıklıkla tercih edilir. Yerleştirildiği ortama ferah bir hava katan tek kişilik alezler, çocuklarınızın daha canlı bir ortamda uyumasını mümkün hale getirir.

Koçtaş’taki tek kişilik alez fiyatları ve renk seçeneklerini inceleyerek istediğiniz görünüme sahip olan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bütçe dostu alternatiflere sahip olan ürünler sayesinde yatak odalarınıza istediğiniz havayı kolaylıkla verebilir, hayalinizdeki detaylara kısa süre içinde ulaşabilirsiniz. Renk çeşitliliğiyle her yere kolay bir şekilde uyum sağlayabilen ürünler, yatak odalarına çarpıcı detaylar kazandırmak isteyen kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. İstediğiniz renkleri belirledikten sonra alternatifleri inceleyebilir, bütçenizi zorlamadan yatak odalarınıza bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Tek Kişilik Alez Kategorisiyle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tek kişilik alez ölçüleri nelerdir?

Farklı boyut seçeneklerine sahip olması sayesinde ürünler hemen hemen her yatağa rahatlıkla uyum sağlayabilir. Seçeneklere göz attığınızda 80 x 160 cm, 90 x 180 cm, 90 x 190 cm, 100 x 120 cm, 100 x 150 cm ya da 120 x 190 cm gibi farklı boyut alternatiflerine sahip olan ürünler olduğunu görebilirsiniz. Yataklarınızın ölçülerine göre seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Tek kişilik alez alırken nelere dikkat edilmeli?

Ürün seçiminde bulunurken ilk olarak yataklarınızın boyutlarını iyi bir şekilde almanız gerekir. Ardından hangi malzemenin sizin için daha uygun olacağını belirlemelisiniz. Beyaz haricinde farklı bir renk tercihinde bulunacaksanız yatak odanızdaki mobilyaların genel renklerini göz önünde bulundurarak alternatifler arasından size uygun olanı bulabilirsiniz.

Tek kişilik yatak alezi fiyatları ne kadar?

Ürünlerin fiyatlarını malzeme, boyut ya da marka gibi çeşitli kriterler belirler. Bununla beraber geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünler, herkesin rahat bir şekilde ulaşabileceği alternatifler içerir. Tek kişilik alez fiyatları ve modellerini inceleyerek aradığınız özelliklere kolaylıkla erişebilir, yataklarınızın eksik parçalarını giderebilirsiniz.

En Çok Satan Tek Kişilik Alez Hangileri?

Koçtaş Tek Kişilik Alez kategorisinden en çok satan 5 ürün;

 1. Formeya Pamukkale Renkli Alez Gri Kapitone Yatak Koruyucu Fitted Alez Çarşaf %100 Pamuk
 2. Formeya Pamukkale Alez Mikro Lastikli Su Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez
 3. Formeya Soft Sessiz Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez
 4. Formeya Pamukkale Alez Pamuk Fitted Su Sıvı Geçirmez Yatak Koruyucu Alez 90x190
 5. Formeya Pamukkale Renkli Alez Gri Kapitone Yatak Koruyucu Fitted Alez Çarşaf %100 Pamuk
Daha fazla göster
48 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: