65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  24   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Led Avizeler

Genel aydınlatma amacı ile kullanılan LED avizeler, modern ve şık mekanlar yaratan aydınlatma armatürleridir. Aydınlatılmak istenen alana tavandan sarkıtılan bu aydınlatma ürünleri, dekoratif amaçla da sıkça kullanılır. Genel aydınlatmanın yanı sıra yemek masası, çalışma masası gibi belirli odak noktalarının aydınlatılması amacıyla da tercih edilebilir. Kullanıldığı alana şık bir görünüm kazandıran sarkıtların modelleri ve üretildikleri malzemeler farklı olabilir. Zengin bir ürün çeşitliliği olması, LED avize modellerinin farklı mekanlarda dekorasyon amacı ile kullanılmasını olanaklı hale getirir.  Çoğunlukla metal malzemeden üretilen LED avizeler; mavi, krem, siyah, yeşil, metal, beyaz gibi farklı renk seçenekleri ile her mekana uygun yapıdadır. Led avize fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri içerir ve bu sayede en sık tercih edilen aydınlatma elemanlarındandır.

LED Avizeler ile Dekorasyonda İşlevsellik ve Şıklık Bir Arada!
İç mekân tasarımında etkili ve ekonomik aydınlatma çözümleri sunan LED avizeler,  farklı tasarımları ile dekorasyonda çeşitliliğe ortam hazırlar. Kullanacağınız aydınlatma armatürlerinin tasarımları, yaşam alanlarınızı yaşam tarzınıza uygun şekilde dekore etmenizi sağlar. Tavana yapışık modellerin yanı sıra tavandan sarkıt şeklinde uzanan ürün seçenekleri de mevcuttur. Genellikle ofislerde, çalışma alanlarında, mutfak ve banyoda tercih edilen LED avizeler tavana asılı modellerden oluşurken; sarkıt şeklindeki tasarımların da konutlarda ve aktif yaşam alanlarında sıklıkla kullanıldığını görebilirsiniz. Lokal aydınlatma elemanı olarak tercih edildiğinde tekli, ikili ve çoklu ampullerden oluşan LED avizelerin ortamda oluşturduğu modern etki ile dekorasyonda fark yaratabilirsiniz. Bulunduğunuz mekân ister klasik, ister modern olsun. Her dekorasyon tarzına uygun ürün seçeneklerine rahatça ulaşabilirsiniz. Geometrik formlara sahip LED avizeler ile mekânın modern atmosferini güçlendirebilir; eğrisel ve floral tasarımları klasik mekânlarda dekorasyonun bir parçası olarak değerlendirebilirsiniz. Led avize çeşitleri, konut ve ofislerin yanı sıra cafe ve restoranlarda da sıkça kullanılır. Sağladığı enerji tasarrufunun yanı sıra dekoratif görünümüyle dekorasyonda önemli bir yer tutan avizeler, bulunduğu mekanın daha sofistike ve şık görünmesini sağlar.
Sağladığı enerji tasarrufu ile çevreye ve bütçenize katkı sağlayan birbirinden kullanışlı ve şık LED avize modelleri şimdi Koçtaş'ta! Kaliteyi uygun fiyata almak için ihtiyacınız olan ürünü hemen sepete ekleyebilirsiniz. 

Daha fazla göster