750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bahçe Testereleri

Filtreler
Özellikler
23 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bahçe Testereleri

Bahçesi olanların onsuz yapamadığı bahçe testereleri, bahçedeki güllerin ve ağaçların budanması işinde kullanılan bahçe el aletleri arasında yerini alır. Budama işlemi yapacağınız ağaçlar çok büyük değilse bahçe el testeresi de işinizi görecektir. Kullanımı çok basit olan el testereleri, hem üzüm bağlarının budama işlemlerinde hem de ince ağaç dallarının budama işlemlerinde büyük kolaylık sağlar.

Bahçe İşlerindeki Yardımcılarımız Bahçe Testeresi Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe testeresi, bahçe işlerinde kullanılması için tasarlanmış, standart testereler gibi bir sap ve metal uçtan oluşan, kesim işlerinde kullanacağınız el aletine verilen addır. Bahçe testereleri, zorlanmadan ve kazaya sebep vermeden bahçenizdeki budama ve kesim işlerini kolayca yapmanızı sağlar.

Kullanması son derece kolay olan ancak bir yandan da çok dikkat gerektiren bahçe testerelerinin  elektrikli bahçe testeresiakülü bahçe testeresi  ve benzinli olmak üzere çeşitleri bulunur. Bahçe testereleri, kullanılan alanın büyük ya da küçük olmasına bağlı olarak farklılık gösterebilir. 

Bahçe Testeresi Kullanırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

İster elektrikle olsun ister benzinli testere modellerini kullanılırken dikkat edilmesi gereken bir takım kuralları vardır. Bunların başında ilk olarak kişinin kendini  güvene alması gerekir. Kullanacak olan kişi kendi güvenliğini ve çevre güvenliğini sağladıktan sonra bu ürünleri kullanmaya başlamalı. Bahçe testereleri kullanılırken beton, çivi, çinko gibi kesilmesi mümkün olmayan alanlardan uzak tutulmalı. Buralara denk getirilmemeye çalışılmalı. Bu zeminlere temas eden testerelerin zincirleri kırılabilir.  Böyle bir durum hem başını ağrıtır, hem de işinizin yarım kalmasına neden olur. Dikkat edilmesi gereken diğer hususlardan biri de, bu ürünler motor mekanizması ile çalıştığı için parçaların rahat ve istenilen şekilde çalışması için yağlama işlemlerinin dikkatli yapılması gerekir. Cihazın yağ haznesi sürekli kontrol edilerek, motora en uygun  yağ, azalma görüldükçe eklenmeli. Yağlama ihmal edildiği takdirde hem bahçe testereleri işlevini yerine getirmez, hem de tamir edilmesi gereken masraflar doğurur.

En İdeal Bahçe Testeresi Nereden Alınır?

Bahçe testeresi seçeneklerini gözden geçirirken çok iyi inceleme yapmanız gerekir. Budama testeresi çeşitleri hakkında fazla bilginiz yoksa bu konuda size verilen tavsiyeleri dinleyebilirsiniz. Ancak budama testeresi fiyatları ilk önceliğiniz olmasın. Fiyat önemli olabilir ancak kaliteli bir testere aldığınızda uzun kullanım ömrünü de hesaba katmalısınız. Koçtaş’ta hem bütçenize uygun fiyatları bulabilir hem de kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Hem de online alışveriş kolaylığıyla! Koçtaş’ın internet sitesini ziyaret ederek bahçe testereleri modelleri arasından seçiminizi yapıp kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster
Başa Dön