750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çardak ve Şemsiyeler

Filtreler
Özellikler
26 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

 

Çardak ve Şemsiyeler

Çardak ve şemsiyeler değişen hava koşullarına rağmen bahçe keyfini sürdürebilmenize olanak sağlayan, açık alanda dış etkilere kapalı mekan oluşumlarına imkan tanıyan bahçe aksesuarlarıdır. Farklı büyüklük ve biçimlerde satışa sunulan çardak ve şemsiyeler arasından ihtiyaca uygun olarak bahçeniz için ideal ürünleri seçebilirsiniz. Çardak ve şemsiyeler günlük hayatta kullanılabileceği gibi özel organizasyonlarda kullanılmak üzere de tercih edilebilen ürünlerdir. Dolayısıyla oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptirler.

Çardak ve Şemsiyeler Nerelerde Kullanılır?

Günlük hayatta ev ve yazlık bahçeleri için son derece kullanışlı ürünler arasında yer alan çardak ve şemsiyeler yaz aylarında aşırı güneş ışığının zararlarından korunmanızı sağlarken aynı zamanda yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarında da bahçe keyfini sürdürmenize olanak sunuyor. Boyutlarına göre daha az veya daha çok kişinin aynı anda kullanabileceği farklı modeller sayesinde bahçe büyüklüğünüze uygun olarak dilediğiniz boyutta çardak veya şemsiye seçimi yapabilirsiniz. Çardak ve kamelya şeklindeki ürünlerin yanı sıra teras ve balkonlarda kullanabileceğiniz balkon şemsiyesi şeklinde ürünler de seçenekler arasında yer alıyor. Ayrıca günlük kullanımın yanı sıra özel organizasyon ve davetlerde kullanılmak üzere daha çok kumaş kaplamalı çardaklar da talep görüyor. Önceden açık havada yapılması planlanan düğün, doğum günü gibi çeşitli aktivitelerde oluşabilecek olumsuz hava koşullarına karşı tedbir anlamında etkili bir çözüm sunan çardak ve şemsiyeler sayesinde organizasyonunuzun program akışında oluşabilecek aksamaların önüne geçebilirsiniz.

Her Dekorasyona Uygun Çardak ve Şemsiye Modelleri 

Çardak ve şemsiyeler arasında malzeme, model ve tasarım yönünden farklılıklar bulunmaktadır. Bazı ürünler ahşap malzemeden üretilirken bazı ürünlerde metal konstrüksiyon ve kumaş kaplamadan faydalanılmaktadır. Bunun haricinde daha farklı malzeme birleşimlerinden oluşan tasarım ürünlerine de rastlamak mümkündür. Özellikle ahşaptan üretilen çardaklar kişisel kullanım alanlarının yanı sıra kamusal alanlarda da oldukça sık karşımıza çıkan şehir mobilyalarındandır. Belediyelerin park, bahçe, sahil gibi açık alanlarda kamunun kullanımına sunduğu bu tip oturma alanları halkın severek kullandığı ürünlerdendir. Kendiliğinden oturma alanına sahip modellerin yanı sıra sadece kapalı alan oluşturma amacıyla tasarlanmış çardaklar da ürün seçenekleri arasında yer alır. Çardak ve şemsiyeler kategorisinin bir diğer önemli elemanı balkon şemsiyesi ürünlerinde ise bazı modeller sabit kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bu anlamda şemsiyeye ek olarak yere sabitlemek adına plastik şemsiye bidonu gibi ekstra ürünlerin alınması da gerekebilir. Genellikle içine su doldurularak ağırlığı artırılan bu bidonların üzerine şemsiye başlığı takılır. Böylece bidona eklenen ağırlık sayesinde rüzgar gibi dış etmenlerden dolayı şemsiyenin yamulması, devrilmesi ve uçması önlenebilir. Bidon tipi şemsiye ayaklarının dışında metal altlıklar da şemsiyeleri sabitleme amacı ile kullanılır. Bazı altlıklarda bulunan tekerlekli mekanizma sayesinde şemsiyeler kolay bir şekilde hareket de ettirilebilir. Bazı şemsiyelerin başlıkları tek açılı olarak kullanılabilirken bazı modellerde eğimli kullanım olanağı söz konusu olabilir. 

Bahçe Keyfinizi Taçlandıran Çardak ve Şemsiye Fiyatları Nasıl? 
Güneş ışığının yönüne uygun olarak farklı açılarda konumlandırılabilen bu şemsiyeler boyutlarına göre de sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırma ve ekstra fonksiyonel özelliklere bağlı olarak çardak ve şemsiyeler arasında da fiyat farklılıkları görülebilir. Fiyatlar, ürünlerin fiyatında eklenen fonksiyonel özellikler ve artan boyutlara bağlı olarak değişir. Ancak bu durum ürünlerin kalitesine de bağlı olduğundan uzun süreli kullanım hedeflendiğinde alış fiyatı yüksek olarak gözüken çardak ve şemsiyeler uzun vadede daha ekonomik olarak değerlendirilebilir.

Açık alanlarda vakit geçirmekten hoşlanan herkesin ihtiyaç duyacağı çardak ve şemsiyeler farklı malzeme, renk ve desen seçenekleri ile şimdi Koçtaş’ta! Ürünler arasından siz de bahçenize ve dekorasyon zevkinize en uygun olan alternatifi seçebilir, Online alışveriş keyfini uygun fiyat avantajıyla yaşayabilirsiniz.

 

Daha fazla göster
Başa Dön