750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Beyaz Eşya Çeşitleri

Küçük Ev Aletleri

Isıtma ve Soğutma

İlgili Blog İçerikleri

Beyaz Eşya

Evimizin olmazsa olmazları buzdolapları, fırınlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, yani kısaca beyaz eşyalar... Hepsi hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor, hızlı akan dünyada çok değerli saatlerimizi ev işi ile uğraşmaktansa daha verimli şeylere yöneltmemizi sağlıyorlar. Sadece işlevsel olarak değil, dekoratif olarak da beyaz eşya evlerimizin vazgeçilmezi.

Beyaz Eşya Paketinin İçinde Neler Var?

Beyaz eşya seti satıcıların ve alıcıların tercihlerine göre farklılık gösterir. Genel olarak ana eşyalar buzdolabı, fırın ve çamaşır makinesini kapsar. Beyaz eşya çeyiz seti tercihe göre içine bulaşık makinesi, mikrodalga ya da derin dondurucu da eklenebilen bir settir. Uygun beyaz eşya seti arıyorsanız, küçük paketleri seçebilirsiniz.

Yeni Evlilerin Tüm İhtiyaçları Burada: Beyaz Eşya Düğün Paketi

Uygun buzdolapları  ya da  uygun çamaşır makinesi için ayrı ayrı zaman harcamak hem yorucu hem de vakit alan bir uğraştır. Beyaz eşya düğün paketleri, çiftleri bu tür dertlerden kurtarmak için oluşturulmuştur. Her bütçeye uygun olarak hazırlanan düğün setleri sayesinde gelin ve damat dükkan dükkan gezerek beyaz eşya aramak zorunda kalmaz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize uygun küçük ya da geniş kapsamlı beyaz eşya düğün paketleri pratik bir çözüm olarak mutlaka aklınızda bulunmalı.

Neye İhtiyacınız Olduğunu Belirlemeden Alışveriş Yapmayın

Bu, tamamen ailenizin ya da sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda cevaplanabilecek bir soru. Gerçekten 600 litre hacme sahip bir buzdolabına ihtiyacınız var mı? Ya da haftalık yıkayabileceğiniz çamaşır hacminin çok üstünde bir çamaşır makinesine? Kullanım potansiyelini iyi ölçüp, o oranda bir ürün almanız bütçeniz için sağlıklı olacaktır. Geniş aileler için kapasitesi yüksek modeller tercih edilmeli. Tek seferde çamaşır yıkayabilecekken defalarca çamaşır makinesi çalıştırmanız tasarruf açısından ekonominizi yorabilir.

İşlevsellik önemli. Fakat bu eşyaların bir de dekoratif yönleri var. Renkli beyaz eşya kullanmayı tercih ederseniz cıvıl cıvıl bir eviniz olabilir. Standart olarak beyaz olmalarından dolayı beyaz eşya adını alan bu ürünlerin günümüzde gri, siyah, kırmızı, yeşil ve mor gibi çeşitli renkleri de satılmaktadır. Örneğin kırmızı bir buzdolabı mutfağınızın havasını anında değiştirir. Ya da krom beyaz eşyalar evinizi çok şık bir görüntüye kavuşturabilir. Ankastre mutfak setleri ise bu iş için biçilmiş kaftan.

Beyaz Eşya Alışverişi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlk olarak tüm ihtiyaçlarınızın yer aldığı bir beyaz eşya listesi hazırlamalısınız. Listeniz hazırsa alışverişe başlayabilirsiniz. Beyaz eşyalar, elektronik ürünler oldukları için kaliteli olmasına öncelik tanımalısınız. Aksi halde büyük masraflar doğurabilir. Çeşitli markalar arasından güvendiğiniz bir markayı seçmek yararınıza olacaktır. Yoksa tek kriteriniz uygun fiyata bulaşık makinesi bulmak ise, sonrasında üzülmeniz olası. Aynı zamanda ise fiyat araştırması yapmalısınız. Aynı ürünün çeşitli fiyatlarda satıldığını görebilirsiniz. Bunun nedeni kampanyalardır. Kampanyalardan faydalanarak bütçenizi yormadan istediğiniz beyaz eşyaya sahip olabilirsiniz. Ürünün faydalı bir teknik desteğe ve yaygın servis ağına sahip olması, mağdur duruma düşmenizi önleyecektir. Bu nedenle alacağınız ürünlerin garanti kapsamlarına da dikkat etmeniz, hasar anında sizi avantajlı konuma getirecektir.

En Uygun Fiyatlı Beyaz Eşya Nerede Bulunur?

Buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar, günümüzde evlerin en önemli ihtiyaçlarıdır. Bu nedenle beyaz eşya fiyatları da en çok dikkat edilen konulardan birisidir. Beyaz eşya fiyatları, tercih edilen ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında ürünlerin markası, kalitesi, sahip olduğu özellikleri, boyutları gibi etkenler önem taşır. Beyaz eşya kampanyası bu gibi durumlarda size yardımcı olacaktır. Koçtaş’ın internet sitesini ziyaret ederek kampanyaya giren ürünleri çok ucuz fiyatlara alabilmeniz mümkün. Acil beyaz eşya ihtiyacınız yoksa bu tür fırsatları takip etmeniz bütçe dostu bir ürün almanızda faydalı olacaktır. Hemen giderilmesi gereken beyaz eşya ihtiyaçları için de Koçtaş’ın online alışveriş sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Sepete attığınız ürünler çok kısa zamanda uygun fiyata yüksek kalite garantisiyle yanınızda.

Daha fazla göster