750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çamaşır Kurutma Askısı

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
26 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Çamaşır Kurutma Askısı

Evlerimizde işlerimizi kolaylaştırmak için çok farklı malzemeler ve tasarımlar kullanmaktayız. Özellikle teknolojinin gelişmesi ile birlikte ev işleri için karşımıza çok daha etkili çözümler ve ürünler çıkmaktadır. Bizleri çamaşır yıkama zahmetinden kurtaran çamaşır makinelerinden sonra çamaşır kurutma askıları ile de evin içerisine dağılmış ya da balkonu kaplamış ıslak çamaşır derdine son.

Hayat Kurtaran Küçük Ayrıntılar: Çamaşır Kurutma Askısı

Çamaşır kurutma askısı evlerimizin içerisine  ya da balkona kurabileceğimiz, çamaşırlarımızı kurutmak üzere tasarlanmış olan eşyalara verilen addır. Özellikle iç mekanlara hapsolduğumuz  kış aylarında balkonlar yerine daha hızlı kurutma yapabilmesi için odalardan birine kurulan  kurutmalık seçenekleri ile yağmurlu havalarda dahi çamaşırlarımızı kısa zamanda kurutmak mümkün.  Bunun yanı sıra balkon ve benzeri alanlara özel  pratik kurutma sistemleri bulunmaktadır. Çamaşır kurutma askısı ile birlikte artık hem evinizin içerisinde hem de dışarısında istediğiniz gibi kurutma yapabilirsiniz.

Her İhtiyaca Cevap Verecek Çamaşır Kurutma Askısı Modelleri

Çamaşır kurutma askısı ve benzeri sistemler ile ilgili olarak çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Küpeşte olarak adlandırılan ürünler Fransız ya da normal balkon demirlerine sabitlenerek kullanılmaktadır. Dışarıya doğru yerleştirilen ürünlerle çok daha iyi bir kurutma sağlanmaktadır. Radyatör önü kurutmalık seçenekleri ise radyatörlere sabitlenerek kullanılan ve onun sıcaklığı ile kurutma yapan bir tasarımdır. Radyatör önü kurutucu da denilen bu tasarımlar kolay kullanım sunan pratik ürünlerdir. Asansörlü çamaşır kurutma askısı olarak sunulan ürünler birden fazla askıya sahip olup istenildiği zaman istenilen askı kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ürün duvara monte çamaşır kurutma askısı modelleri arasında yer almaktadır. Çamaşır kurutma askısı seçenekleri üretildikleri malzemeye göre de değişiklik  göstermektedir. Bu seçenekler arasında alüminyum çamaşırlık ve çelik çamaşır kurutma askısı bulunmaktadır.

Balkon Çamaşır Kurutma Askısı Nasıl Takılır?

Çamaşır kurutma askısı modelleri arasında olan balkon çamaşır kurutma askısı sistemleri balkon kenarına sabitlenerek kullanılmaktadır. Sabitleme işlemi için gereken malzemeler temin edildikten sonra sabitleme işlemi yapılır. Üzerindeki çamaşırın yükünü taşıyacak şekilde bir çamaşırlık elde etmeniz  ancak iyi bir sabitleme işlemiyle mümkün olmaktadır.

Evleriniz için hem işlevsel hem de görsel olarak güzel bir ürün kullanmak istiyorsanız dekoratif çamaşır kurutma askısı seçenekleri tam size göre olacaktır. " En iyi çamaşır kurutma askısı hangisi?" sorusuna cevabınızı Koçtaş'ın Online mağazasında sergilenen zengin ürünleri inceleyerek bulabilirsiniz. Online alışveriş sitesinde ihtiyacınıza karşılık gelen ürünleri tek tıkla sipariş etmenin keyfini çıkarın!

Daha fazla göster