65+ yaş müşterilerimiz mağazalarımıza gelemediği için, 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Sadece telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler Temizle
Özellikler
  32   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Çok Amaçlı Mutfak Dolapları

Çok amaçlı mutfak dolapları, fonksiyonel tasarımlarıyla mutfağınızın daha düzenli ve konforlu olmasına olanak sağlar. Bir çok ihtiyaca göre farklı biçimlerde tasarlanan bu ürünler, şık görünümleriyle yer kaybınızı en aza indirir ve evinizin vazgeçilmez bir parçası olmayı başarır. Birinci sınıf malzemelerden üretilen çok amaçlı mutfak dolapları, kolay temizlenebilme özelliği ile zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.

Kullanım İhtiyacına Göre Mutfak Dolabı Modelleri Nelerdir?

Çok amaçlı mutfak dolapları adından da anlaşılacağı üzere birden fazla ihtiyaca cevap verebilen yapıda tasarlanmıştır. Tekerlekli mutfak dolabı, sadece mutfakta değil dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu bir üründür. Bu çok amaçlı mutfak dolapları ile balkonunuzda veya banyonuzda basit bir dokunuşla daha ferah ortamlar elde edebilir, hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Seyyar olma özelliğine sahip olan tekerlekli mutfak dolabı oldukça işlevseldir. 1. sınıf E1 kalite suntalam malzemesiyle üretilen çok amaçlı mutfak dolapları, deforme olmadan uzun yıllar boyunca kullanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kapaklı mutfak dolabı, mutfağınızda istenmeyen kargaşadan kurtulmanızı sağlayarak size daha düzenli bir ortam sunacaktır. İçerisine küçük mutfak aletleri gibi çeşitli araç gereçlerinizi de koyarak mutfağınızda ekstra alan elde edebilirsiniz. Kanserojen madde içermeyen 1. sınıf dekorasyon malzemeleri standardında üretilen kapaklı mutfak dolabı modelleri, sağlığınıza ve çevreye zarar vermez.

Raflı mutfak dolabı, ergonomik tasarımıyla mutfağınıza şık bir görünüm sağlayabilir.  Birinci sınıf yonga levhadan üretilen çok amaçlı mutfak dolapları, tüm deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Raflı mutfak dolapları, çocuk sağılığına ve çevreye uyumlu olacak şekilde özenle üretilmiştir. Kahve makinesi, tost makinesi gibi küçük ev aletleriniz için uygun bir alan oluşturmaya olanak sağlar. Ekmeklik dolabı ise ekmeklerinizi muhafaza ederken, bakliyat, un, şeker gibi diğer malzemelerinizi de koymanıza yardımcı olarak, size kiler görevi sunacaktır. Çok amaçlı mutfak dolapları, özellikle mutfak dolaplarındaki sıkışıklıktan kurtulmak isteyenler için kurtarıcı bir ürün olma özelliğine sahiptir. İçerisinde bulunan kurulum şeması ile kolayca monte edilecek ve kısa sürede kullanıma hazır hale gelecektir.

Mutfağınızda düzenli bir görünüm elde etmeniz için şık ve fonksiyonel tasarımlar Koçtaş'ta! Aradığınız ürünü uygun fiyat garantisi ve Online alışveriş ayrıcalığıyla bulabilir, ihtiyacınız olan  ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Daha fazla göster