750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Takı Dolapları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Takı Dolapları

Takı dolapları kadınların vazgeçilmezi olan mobilya modelleri arasında yerini alıyor. Yatak odalarında ve antrelerde kullanılabilen takı dolapları, hem takıları düzenliyor, hem  de bulunduğu alan dekoratif bir şıklık sağlıyor.

Takı dolabı çeşitleri

Takı dolapları tasarım özellikleri ve sunduğu kullanım olanaklarına göre farklılıklar gösterir. Takı dolaplarının eni, boyu, derinliği ve aynalı olup olmaması değişkenlik gösterse de hepsi kullanım amaçlarına uygun olarak çeşitli bölmelere sahip. Takılarınızı türüne, modeline ya da tamamen zevkinize göre gruplandırıp bölmelere yerleştirebilirsiniz. Hatta dilerseniz makyaj malzemelerinizi de bu bölmelerde muhafaza edebilirsiniz. Takı dolabı çekmeceli olabildiği gibi açık raflı ya da kapaklı bölmeli gibi seçeneklere de sahip olabilir. Koçtaş takı dolapları ihtiyacınıza ve zevkinize en uygun takı dolabını bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Aynalı Takı Dolabı büyük boyutları ve ona uyum sağlayan aynası sayesinde ekstra bir boy aynası ihtiyacını ortadan kaldırabilir. Dolabın içerisinde mini askılar ve bölmeler bulunur. Geniş alan sunmasıyla takılarınızı ve makyaj malzemelerinizi rahatlıkla gruplandırabilirsiniz. Üstelik kilitlenebilir olmasıyla da avantaj sağlar. Boy aynası olarak kullanılmak istendiğinde de eğimi ayarlanabilmektedir. Aynalı takı dolapları işlevselliği sayesinde hayatınızı kolaylaştırabilir.

Küçük Takı Dolapları ve takı organizeleri ise makyaj çantasından daha büyük olması ile daha fazla aksesuarı muhafaza etmenize imkân sağlar. Bir diğer avantajı ise kolay taşınabilir olmasıdır. 

Takı Dolabı Düzeni Nasıl Olmalı?

Takı dolabınızdan mümkün olduğunca çok verim alabilmek için dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası bulunmaktadır. İlk olarak özellikle zincirli takılar için mini askılar kullanmanız sizi uçları birbirine dolanmış kolye karmaşasından kurtaracaktır. Takılarınızı kullanım sıklığınızı göz önünde bulundurarak da sınıflandırabilirsiniz. Sık kullandığınız takılarınızı ve daha nadir kullandıklarınızı aynı yere koymamanız pratik bir çözüm olacaktır. Takıları çeşitlerine göre sınıflandırmak da bir diğer pratik öneri... Böylece size sadece, uslu uslu bölmelerinde durup günün şanslısı olmayı bekleyen yüzükler, kolyeler, küpeler arasından kıyafetinizle en şık duranı seçmek kalacak.

En Uygun Takı Dolapları

Her zevke ve ihtiyaca cevap veren tasarımlara sahip takı dolapları arasından seçiminizi yaparken önceliklerinizi doğru belirlemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. En uygun takı dolapları Koçtaş’ı ziyaret edebilir ve aradığınız takı dolaplarını en iyi fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Daha fazla göster