750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Oto Görüntü ve Ses Sistemleri

Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Oto Görüntü ve Ses Sistemleri

Oto ses sistemleri uzun yolculukları daha eğlenceli hale getirir, dinlediğiniz müziğin türüne göre bazen enerjinizi artıran bazen de sakin, huzurlu bir atmosfer yaratır. Oto hoparlör, ses sisteminin en önemli parçasıdır. Her zaman zevkle şarkı dinlemenizi sağlayan bu oto görüntü ve ses sistemleri bileşenleri woofer, ana ünite, tweeter, amfi ve subwooferdır. Aracınız için oto malzemeleri içerisinde yer alan ses sistemi ve oto görüntü sistemleri seçerken de ses kalitesi ve işlevselliğine dikkat etmeniz gerekir.

Yeni Nesil Oto Teypleri ve Görüntü Sistemleri

Arabanızda ses kalitesinin iyi olmasını istiyorsanız araba ses sistemi yüksek kalitede olmalıdır. Araba hoparlör seti seçiminde en önemli unsur, hoparlörlerin gücü ve boyutunun araç için uygunluğudur. Araba hoparlör gücünün yanı sıra ana üniteden gelen sinyalin güç ve kalitesini arttırarak hoparlörlere aktarmakla görevli olan amfinin de yeterli düzeyde olması gerekir. Ayrıca aracınızda mevcut olan oto görüntü ve ses sistemleri kalitesini artırabilmeniz de mümkün.Oto görüntü sistemleri direksiyon başındayken dikkatiniz dağılmadan radyo, klima, telefon aramaları, sesli navigasyon, hatta arka görüş kameraları gibi sistemleri kontrol etmenize yardımcı olan dijital cihazlardır. Yeni nesil araba teyp seçeneklerinde etkileyici bir ön panel bulunmaktadır. Akıllı oto teyp olarak da tabir edilebilir. Çünkü, bazı modelleri dokunmatik özelliğe sahiptir. Ayrıca çıkarılabilir olanlarda mevcuttur. Günümüzde teknolojinin getirisi olarak her türlü müzik formatını destekleyen alt yapıya sahiptir. Usb kablo veya bluetooth ile android ya da İOS işletim sistemi bulunan cihazınızı araba oto görüntü ve ses sistemleri ile bağlayabilirsiniz. Otomobilinizin yerleşik ekranından ulaşabileceğiniz sesli navigasyon ile yolları kolaylıkla bulabilirsiniz. oto aksesuarları gibi ses sistemlerinin de fiyatları marka ve modellere göre farklılık gösterir. Bu sistemleri edinirken watt gücüne, amfi çıkışına, ekstra amfi çıkışı gibi özelliklerine dikkat etmelisiniz. Oto görüntü ve ses sistemleri üzerinde yapacağınız birkaç küçük iyileştirme sayesinde hem ses kalitesini hem de yol konforunuzu artırabilirsiniz. Bunun için araç ses yalıtımı yapabilirsiniz. Kapıları ve aracın tabanını yalıtım malzemesi ile kaplatmanız halinde ses kalitesi artar. Ayrıca dış sesler de önemli ölçüde azalır. Ayrıca, ses dosyalarının çözünürlüğü ne kadar yüksekse ses kalitesi de o oranda artar. 
Siz de hemen Koçtaş'ta bulunan yeni nesil oto görüntü ve ses sistemleri arasından birini hemen seçebilir, yollarda müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. 

Daha fazla göster