750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Oto Süpürgeleri

Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Oto Süpürgeleri

Oto süpürgeleri, otomobilinizin temizliğini sağlamak amacıyla kullanabileceğiniz, döşeme yüzeylerinde ve otomobilin iç aksamının ara boşluklarında biriken tozu ve kiri süpürmeye yarayan küçük boyutlu süpürgelerdir. Oto malzemeleri arasında yer alan oto süpürgeleri küçük boyutları ve hafifliği sayesinde oldukça pratik bir üründür. Günlük kullanım sırasında farklı başlıklar takılarak araç içi temizlik yapılmasına olanak tanır. Aracınızda bulunan toz ve kirleri araba süpürgesi ile süpürmek, aracınızın temiz kalmasını sağlarken sizin de tozların sebep olabileceği alerjik rahatsızlıklardan korunmanızı sağlar.

Kullanışlı Başlıkları ile Araç İçi Temizliğin Vazgeçilmezi Oto Süpürgesi Kullanımı

Oto süpürgeleri, ürünün yanında gönderilen ek başlıklar sayesinde farklı kullanım şekillerine sahiptir. Standart başlıkla kullanıldığında geniş yüzeylerin temizliğini sağlamak son derece kolayken, dar yüzeylerde ve küçük aralıklara ulaşmakta zorlanabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ince uçlu özel aralık parçasını ürününüze takarak bu sorunu çözebilirsiniz. Böylece aracınızda köşelerde biriken toz ve kirleri de kolaylıkla süpürebilir, detaylı temizlik yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Benzer şekilde döşeme fırçalarını kullanarak araç içi koltuklarınızın temizliğini sağlayabilirsiniz. Oto süpürgeleri, genel olarak ıslak ve kuru kullanıma uygun olarak tasarlanır. Ayrıca torbasız oto süpürgeleri, sizi torba değiştirme zahmetinden kurtararak kolay yıkanabilir filtreleri ile pratik bir kullanım imkanı sunar. Ev süpürgelerinden farklı olarak araç içinde kolay hareket edebilmek adına küçük boyutlarda üretilen oto süpürgeleri, hafif ve küçük olmalarına rağmen çekiş performansı açısından son derece başarılıdır. Kuvvetli çekim gücü ile aracınızda bulunan gözle görünmeyen tozları bile kolaylıkla süpürebilirsiniz. Oto süpürgesi fiyatları ev tipi süpürgelerle kıyaslandığında oldukça uygundur. Ancak üründen ürüne değişiklik gösteren fiyatlarda süpürgenin performansı belirleyici bir özelliktir. Ekstra filtre, başlık ve özelliklere sahip süpürgeler standart ürünlere göre biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulurken fiyat konusunda bir diğer belirleyici unsur da ürünlerin markasıdır. 
Aracınızın hijyeni için ihtiyaç duyduğunuz oto süpürgeleri uygun fiyatlarla şimdi Koçtaş'ta! Tertemiz otomobillerinizle seyahat etmenin keyfini doyasıya yaşayabilmek için seçtiğiniz ürünü sepetinize atın! 

Daha fazla göster