750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hortum Tabancaları

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
20 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Hortum Tabancaları

Hortum tabancaları, sulama hortumlarının başına takılabilen, suyun tazyikini ve odağını belirlemeye yarayan pratik aparatlardır. Hortum tabancaları, farklı tasarım ve renge sahip model seçenekleri ile kolay kullanım sağlayan ergonomileri sayesinde sulama işlerinizi zorlanmadan yapmanıza olanak sağlıyor. İstediğiniz biçimde, farklı kullanım metotlarıyla ön planda olan sulama tabancası modelleri ile terasınızı ve balkonunuzu kolayca temizlerken bahçe ve tarla sulaması gibi pek çok işinizi konforlu ve eğlenceli bir biçimde yapabilirsiniz. 

Hortum Tabancalarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Verve ve Hozelock gibi kaliteli markaların ürettiği hortum tabancaları dayanıklı ve güvenli kullanım özellikleri ile tüketicilerin tüketicilerin tercih edebileceği ürünler arasında yer alıyor. Metal, plastik ya da çinko kaplamalı olabilen, farklı boy ve ölçülere sahip sulama tabancaları, çok çeşitli tasarımları ve uygun fiyat alternatifleri ile her ihtiyaca hitap ediyor. Çokça tercih edilen 1,27 cm boyutundaki hortumlara uyacak niteliğe sahip hortum tabancaları ile sulama işlemlerini zahmetsizce halletmeniz mümkün. Sulama işlerinin oldukça pratik bir şekilde yapılmasına olanak sağlayan açılarda üretilmiş gövdeleri ve kaymayan bileşenleri estetik ve şık bir görünüm ortaya koyuyor. Hortumun ağız kısmına sıkıştırılan hortum tabancası ile su akış hızını ayarlayabilir, kilitlenen kolları sayesinde de nazik bitkiler için yağmurlama ve ince sis yapabilirsiniz. Temizlemek istediğiniz alan içinse tazyikli püskürtme yapabilirsiniz. En verimli sulama şekli, yalnızca en doğru şekilde ayarlanmış hortum tabancaları ile mümkün olabilir. Sulama biçimi ve su hacmi her türden bitkiye uygun olarak ayarlanabilmelidir. Bu sayede su ihtiyaç duyulan yere tam olarak gider ve bitki bakımı en iyi şekilde yapılmış olur. Bu yöntem ile su tasarrufu da sağlanır. Hortum tabancası fiyatları, ürünün çalışma prensiplerine, tasarımına ve imal edildiği malzemeye göre belirlenir.

Siz de bitkilerinizi sularken ya da temizlik yaparken hortum tabancalarına ihtiyaç duyuyorsanız hemen Koçtaş’ı ziyaret edin. Birbirinden kullanışlı tasarımları ve şık görünümlerine sahip hortum tabancaları arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünü online alışveriş ayrıcalığıyla sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster