750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tek Kapılı Buzdolapları

Filtreler
Özellikler
0 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Aradığınız kriterlerde ürün bulunamadı.

Tek Kapılı Buzdolabı

Klasik buzdolapları olarak bilinen tek kapılı buzdolapları ilk kullanılmaya başlanan dondurucu ürün tipleri arasında yer alır. Tek kapılı oluşu ile pratik bir kullanım sunan buzdolapları günümüz teknolojisiyle birlikte geliştirilmiş özellikleri ile en çok tercih edilen modellerden biridir. Ağırlıklı olarak gri ve beyaz gibi temel renkleri ile satışa sunulan tek kapılı buzdolabı modelleri mutfaklarında geniş alan olmayan ya da buzdolabı kullanımında daha minimal çözümler arayan kişiler için idealdir.

Tek Kapılı Buzdolabı Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Tek kapılı buzdolapları ideal yükseklik, derinlik ve genişlik özellikleri ile üretilir. Dondurucu kısmında herhangi bir karlanma, terleme veya buzlanma yapmayan ürünler defrost yani buz eritme işlemini ise otomatik olarak gerçekleştirir. Tek kapılı buzdolabı neo-frost özelliği sayesinde soğuk hava fan yardımı ile soğutma performansını üst seviyeye çıkarır. Elektronik kontrol sistemine sahip kimi modeller kolay ayarlama seçenekleri ile soğutma sağlar. Elektronik göstergeler ise ürünlerin ısıları hakkında fikir sahibi olmayı sağlar. Led aydınlatma ile işlevsel özellikler sunan tek kapılı buzdolapları düşük ses seviyeleri ile sessize yakın bir kullanım olanağı tanır. Dondurucu kısmının en üstte olduğu ürünler koku filtresi sayesinde kötü koku oluşumunu önler. Altta yer alan sebzelik bölümü sebze ve meyvelerin uzun süre taze kalmasını sağlar. Geniş soğutucu bölmesi olan tek kapılı buzdolapları ayrıca et gibi ürünlerin dondurulmasında kullanılır. A sınıfı enerji yapısı ile donatılan buzdolapları enerji tasarrufu sağlar. Tek kapılı buzdolapları yiyecek ve içeceklere kolay erişim sağlayan iç yapısı ile pratik kullanım sunan modeller super cooling fonksiyonu ile birlikte gereksiz güç tüketimini önler ve gıdaları daha hızlı soğutur. Katlanıp açılır yapıdaki bölmeler işlevsel kullanım sunarken kırılmaz cam raflar ise ekstra güçlü özellikler ile uzun süreli kullanım için uygundur. Tek kapılı buzdolabı fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklı aralıklarda bulunabilir.

En yeni teknolojik özelliklerle donatılmış tek kapılı buzdolapları şimdi Koçtaş'ta! Tüm ürün seçeneklerini şimdi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.  

Daha fazla göster