65+ yaş müşterilerimize özel 0 850 209 50 50’yi arayarak verecekleri mobilya, mutfak ve banyo dolabı siparişlerinde nakliye ve montaj ücretsiz! Telefonla siparişlerde geçerlidir.

Koçtaş 500TL ve üzeri kargo bedava500 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Yataklar
Filtreler Temizle
Özellikler
  122   Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Yataklar

 

Yatak

Rahat ve kesintisiz bir uykunun ilk şartı sağlıklı bir yatakta uyumaktan geçiyor.  Yatak odası takımları  seçilirken modellerin  her ne kadar dekoratif görüntüsüne aldanılsa da asıl önemli olan husus kuşkusuz yatakta bulunan donanımlarda gizli. Eğer  yatak, fonksiyonel ve teknolojik donanımlarla tasarlanmışsa hem yaşam alanları modernleşiyor hem de sağlıklı bir uyku süreci geçirmeniz mümkün hale geliyor. Siz de vücut yapınıza uygun  yataklar  arasından seçim yaparak, muhteşem bir  yatak odası dekorasyonu  hayata geçirebilir ve  yatak odası mobilya detaylarınız ile kusursuz bir şıklık elde edebilirsiniz.  İster  baza yatak  seçenekleri arasından seçim yapabilir isterseniz de  karyola  tipi modellere yönelebilirsiniz. 

En Derin Uykuların Başrol Oyuncuları: Yatak Çeşitleri

Günümüzde  yatak modelleri   ebat, dolgu malzemesi ve başlık  gibi kriterlere göre dizayn edilerek beğeniye sunuluyor. Çift kişilik  yatak boyutları,  genellikle 90 x 190 cm veya 120 x 200 cm ebatlarında üretilirken, tek kişilik yatak modelleri, 90 x 190 cm ile 130 x 190 cm arasında değişiyor. Dolgu materyali olarak da silikon, bambu, elyaf, mikro, vatka,  lateks,  kaz tüyü, visco veya organik pamuk gibi farklı kumaş malzemelerinden yararlanılıyor.  Tek kişilik yatak  çeşitleri, renkli başlık ve yatak kısımları ile gençlerin ve çocukların odasına yenilikçi bir görünüm kazandırıyor.  Çift kişilik yatak  modelleri ise her zevke ve ihtiyaca yönelik tasarlanarak geniş bir koleksiyonla karşınıza çıkıyor. 

Doğru Yatak Seçimi İçin Püf Noktaları

Çift kişilik yatak arıyorsanız öncelikle hangi tür  çift kişilik yatak  modelini istediğinizi belirlemelisiniz. Artık yaylı, yaysız, visco, organik pamuk,  lateks, mikro, nanoelyaf gibi daha akla gelebilecek pek çok dolgu malzemesinden yatak üretimi yapılıyor. Eğer karyola kullanıyorsanız, karyolanızın ölçüsünü mutlaka tespit etmelisiniz. Çünkü yatağınızın ebatları, karyolanızın ölçüleriyle birebir eşit olmalı. Ayrıca yatağın yumuşaklığı, bedeni kavrayışı, anti-alerjik, anti-statik özelliklere sahip oluşu ve garanti belgesi gibi özelliklerine dikkat etmek de oldukça büyük önem taşıyor.

Tek Kişilik Yatak Alacaklar Bunlara Dikkat Etmeli

Boy uzunluğu, yatak genişliği, marka güvenirliği, yay ve sünger yapısı, esneklik ve yumuşaklık gibi özellikler, yatak modelleri alırken göz önünde bulundurmanız gereken hususlar arasında yer alıyor. Ayrıca  tek kişilik yatak  alırken odanın konumu ve yatağı kullanacak kişinin tercihlerini de mutlaka dikkate almak gerekiyor.  Genç odası takımları  alırken  bu gibi hususları ön planda tutabilir ve ihtiyaçlara uygun  en doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Ergonomik Yapısıyla Çığır Açan Model: Visco Yatak

Kısaca ifade etmek gerekirse visco, vücut şeklini alan ve dokunulduğunda bile yumuşaklığını hissettiren bir süngerdir. İlk olarak NASA tarafından kullanılan ve daha sonra dünya çapında yayılmaya başlayan visco yataklar, tamamen ortopedik ve yaysız şekilde tasarlanıyor. İşlevsel ve rahat oldukları için hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabilmesine uygunluk gösteriyor. Üstelik vücudun ağırlığını dengeleyerek omurga ve eklem rahatsızlıklarının giderilmesine de destek oluyor.  Uygun fiyatlı visco yatak  modelleri için Koçtaş&rsquo ın internet sitesinden ürün koleksiyonlarına göz atarak ihtiyaçlarınıza yönelik modeli kolayca seçebilirsiniz. 
Elbette ergonomiklik açısından ortopedik yataklar da visco yataklar gibi avantajlara sahip. Ortopedik yataklar vücut ağırlığını yatağın her bölgesine eşit olarak dağıtarak kesintisiz bir uyku geçirmenizi kolaylaştırırken fiyat açısından da bütçe dostu çözümler sunuyor. Uygun fiyatlı ortopedik yatak  çeşitleri için Online olarak Koçtaş’ı ziyaret ederek koleksiyona göz gezdirebilirsiniz.

Bu Avantajlar Bazalı Yatak Kullanıcıları İçin

Bazalı yataklar, yerden yüksek oldukları için temizlik açısından kolaylık sunarlar. 
Ayrıca karyola  modellerine kıyasla her zaman daha hafiftirler. 2 veya 3 parçadan oluştukları 
için takıp çıkarma veya taşıma işlemleri daha basit şekilde gerçekleştirilir. 
Baza yatak  modellerinin içerisinde yer alan geniş hacimli bazalar eşya saklamak için idealdir. Sağlamlılık ve dayanıklılık açısından da daha kullanışlı oldukları söylenebilir.

En Kaliteli Yatak Modellerine Ulaşmak Çok Kolay

Yatak fiyatları ürün gruplarının  dolgu malzemesi, yatak ebatları,  yatak başlıkları  ile gibi kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak tüm yatak odası  fiyatları  cazip aralıklarda seyrediyor.  Çocuk yatakları ve fiyatları  da dahil tüm ürün gruplarına Online alışverişle sahip olabilirsiniz. Koçtaş internet sitesini tıkladığınızda birbirinden farklı ve konforlu yatak modelleri, en uygun kampanyalı fiyatlarla elinizin altında!

Daha fazla göster
Başa Dön