750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Yatak Başlığı

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
205 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Yatak Başlığı

Yatakların baş kısımların bulunan  yatak başlığı, duvardan gelen soğuğu engeller aynı zamanda yataklara aksesuar olarak dekoratif bir görünüm sağlar.  Yatak başlığı modelleri çok farklı tasarımlara sahiptir.  Yatak başlığı çeşitleri kumaş, deri, ahşap, ceviz ve meşe gibi materyaller kullanılarak üretiliyor. Odanızın dekorasyonuna göre değişik modellerde seçeceğiniz modellerin kolay temizlenen malzemelerden üretilmesi de önem taşıyor. Bu ürünler tek kişilik veya çift kişilik olmak üzere değişik ölçülerde üretiliyor. Zımbalı, yastıklı, ipek gibi alternatiflere sahip olan modeller yatakların farklı bir havaya bürünmesine yardımcı oluyor.

Püf Noktası: Yatak Başlığı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatak başlığı seçerken öncelikle yatağınızın ölçülerini bilmeniz gerekir. Tek kişilik veya çift kişilik yataklar farklı ölçülerde olabilir. Yatağınızın ölçüsünü aldıktan sonra yatak başlığı seçimi yapabilirsiniz. Odanıza şık bir hava katmak isterseniz deri yastıklı veya ferforje modellere yönelebilirsiniz. Zımbalı modeller odanıza hareket kazandırırken ipek yatak başlıkları ise yatak odası takımınıza zarafet katar. Ahşap ve oymalı modeller klasik ve nostaljik bir oda dekorasyonu isteyenler için en iyi alternatifler arasındadır. Eskitme görünümlü modellerin yanında modern havası ile fonksiyonel kullanım sağlayan  yatak başlığı modellerini de inceleyebilirsiniz. 

Yatak başlığı seçerken uzun ömürlü kullanım sunan malzemelere öncelik tanıyabilirsiniz. Bezle temizlenebilen ve kir tutmayan başlık modellerin tercih ederek daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Temizlik ve bakım koşullarına uygun hareket ederek de başlığın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bebek ve çocuk odaları için güvenli kullanımıyla öne çıkan modeller daha doğru tercihler olabilir.

Yatak Başlığı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yatak başlığı fiyatları üretim malzemelerine göre değişkenlik gösterir. İnce ve sunta malzemelerden üretilmiş olan yatak başlıkları daha uygun fiyatlara sahiptir. Ahşap, demir ve ferforje modeller tasarım ve işçiliğe göre farklı fiyatlarla sunulurken, deri yastıklı ve ipek malzemeli başlıklar daha pahalı fiyat seçeneklerine sahip olabilir. El işçiliği yoğun olan oymalı modeller ise en yüksek fiyatlara sahip modeller arasında yer alır.

Yataklarınızı taçlandıracak çok farklı  yatak başlığı modelleri şimdi Koçtaş’ta! Yatak odası takımınızı tamamlamak için yatağınızın ölçüsünü alın ve beğendiğiniz bir yatak başlığını hemen sepetinize ekleyin.

Daha fazla göster