750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Buzdolapları

Filtreler
Özellikler
Fırsatlar
Fırsatlar
16 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

 

Buzdolapları

Yiyecek ve içecekleri uzun süre bozulmadan saklamamıza olanak sunan, mutfakların en değerli beyaz eşyası buzdolapları, artık klasik beyaz görünümünün yanında pek çok farklı modele ve renge sahip. Yıllardır yiyeceklerimizi uygun sıcaklıkta saklama konusunda imdadımıza koşan buzdolapları gelişen teknolojiyle birlikte artık çok daha işlevsel.

Her İhtiyaca Uygun Buzdolabı Modelleri

Yazın kış meyve ve sebzelerini özlüyor, kışınsa canınız yaz tatlarını çekiyorsa o zaman derin dondurucu haznesi geniş olan buzdolabı modelleri tam size göre. Bu modeller arasında en büyük hazneliler şüphesiz gardırop tipi buzdolaplarıdır. Dört adet kapısı bulunan geniş buzdolaplarının dondurucu haznesi normal donduruculu buzdolaplarından fazla sayıda çekmece içeriyor. Yeni nesil diye adlandırılan tasarruflu ve akıllı modelleri ile dikkat çeken buzdolapları, meyve sebzeleri uzun süreler ilk günkü tazeliğinde tutmayı garanti ediyor. Klasik beyaz rengin dışında siyah, gri, hatta zevkinize göre kırmızı, sarı gibi renk seçeneklerine sahip olan buzdolapları farklı boy ve en seçenekleriyle mutfağınızda buzdolabına ayırdığınız yerin ölçülerine en uygun modeli seçmenize imkan sunuyor. Pazardan, manavdan ya da marketten aldığınız tüm besinleri düzenleyerek saklama imkanı bulacağınız bol raflı buzdolabı modelleri, rafları ayarlanabilir olması ile kullanımınıza göre özelleştirilebiliyor. Her mutfağın ihtiyacına uygun çözümler için tasarlanan buzdolapları   çift kapılı buzdolabımini buzdolabıtek kapılı buzdolabı olarak kategorilendirmek mümkün. Özellikle yazlıklarda tercih edilen tek kapılı buzdolapları, yazlık meyve ve sebzeleri soğutma konusunda ve su ve meyve sularına yetecek kadar hacim sağladığı için yeterli görülebiliyor. Yine yazlıklarda veya ofislerde tezgah seviyesi buzdolapları da soğutmanız gereken besinleriniz için ideal çözümler sağlıyor. Kalabalık evlerde çokça tercih edilen çift kapılı buzdolapları ise hem hacim, hem de fiyat olarak ideal.

Püf Noktası: Buzdolabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Yenilikçi tasarımları ile çağa ayak uydurmayı başaran buzdolapları, bugün A, A+, A++ veya A+++ gibi enerji  tasarruf sağlayan sınıflarda üretiliyor. Bir buzdolabının 24 saat çalıştığı göz önüne alınırsa enerji sınıfının da ne kadar önemli olduğu ortaya çıkacaktır. Siz de aile bütçesine yıllık belli bir tasarruf eklemek istiyorsanız buzdolabı seçerken enerji tüketimlerine dikkat etmelisiniz. Buzdolabının hacmini seçerken, evdeki nüfus sayısına göre karar vermeniz yerinde olacaktır. Eğer kalabalık bir aileniz varsa dört kapaklı dolaplar sizin için ideal olabilir. Çekirdek aileniz varsa da iki kapılı buzdolapları gündelik ihtiyaçlarınızı karşılamada yeterli olabilir. Yine de ekstra derin dondurucu almak istemiyorsanız, dondurucu hacmine de özellikle dikkat etmelisiniz. Eski tip dolaplar çalışırken biraz fazla ses çıkarabiliyordu, fakat günümüzde piyasaya sürülen dolaplar genellikle belli bir desibelin altında çalışarak ev ahaline rahatsız vermemek üzere tasarlanıyor. Beyaz eşya alımında bir diğer önemli husus ise buzdolabının parmak izine karşı koruyucu olması özelliğidir. Tüm gün pek çok kişinin buzdolabını ellediği ve parmak izleri bıraktığı göz önüne alınırsa yeni çıkan çelik, iz yapmayan gövdeli buzdolapların önemi de daha iyi anlaşılacaktır. Sebzelerin ilk günkü tazelikte kalmasını sağlayan neo frost, buzlanma görmek istemeyenler için tasarlanan no frost ve daha az enerji tüketen low frost buzdolaplarını ihtiyacınıza ve bütçenize göre tercih edebilirsiniz.

Beyaz eşya grupları arasında birincil ihtiyaç olan buzdolapları akıllı teknolojiler ile kullanıcının bütçesine de katkı sağlıyor. Yeni geliştirilen sistemler kesinlikle israfı önlerken, buzdolabı yapımında kullanılan malzemeler kaliteli ve dayanıklı olmaları ile uzun yıllar kullanılabiliyor.

Çeşitli fiyat seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı giderecek, farklı özelliklere sahip buzdolapları uygun fiyatlarla ve beyaz eşya kampanya avantajlarıyla Koçtaş’ta sizi bekliyor.

 

Daha fazla göster
Başa Dön