750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Jaluziler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
60 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Jaluziler

Modern mekanları daha göz alıcı bir hale dönüştüren en önemli ayrıntıların başında jaluziler geliyor. Jaluzi modelleri   evin şekline, kullanım alanına ve tasarımına göre değişiklik gösterebiliyor.  İşlevsel kullanım olanağı sunan bu dekoratif ekipmanlarla siz de yuvanızı daha yaşanılası ve estetik hale bürüyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli ister evinizde ister ofisinizde kullanarak muhteşem bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Ev ve Ofislerin Estetik Ayrıntıları: Jaluziler

Jaluzi, en açık ifadeyle tül perde işlevine benzer biçimde dışarıdan görülmeyi engelleyen bir perde olarak biliniyor. Dekorasyona katkı sağlayan bu ekipman, hem evlerde hem de ofis gibi iş merkezlerinde kullanabiliyor.

Ev ve ofis dekorasyonunun vazgeçilmez ekipmanlarından olan jaluziler cam, metal, ahşap, alüminyum ve plastik gibi farklı metaryallerden dizayn edilebiliyor. Ahşap jaluzi modelleri, kullanıldıkları mekana sıcak ve samimi bir atmosfer katıyor. Renkli jaluziler de daha çok sade ve minimal ortamları hareketlendirmek amacıyla tercih ediliyor. Cam jaluzi perde çeşitleri ise daha çağdaş ve gösterişli bir dekorasyon yaratmak isteyenlere hitap ediyor.

Jaluzi cam modelleri,  daha çok pencere üzerinde kullanılsa da balkon dekorasyonlarına da son derece estetik bir şıklık katıyor. Jaluzi balkon perdesi tasarımları sayesinde balkonlarınızı daha  kullanışlı ve farklı bir atmosfer içerisine dahil edebilirsiniz. Dilerseniz PVC jaluzi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. 

Yararlı Bilgi: Jaluzi Duvara Nasıl Takılır?

Perdelerin duvara monte edilmesi oldukça kolay bir işlem. Tek gerekli olan husus, montaj için kullanılacak aparatın vida ile istenilen yere monte edilmesinden ibaret. Jaluzi ebatları, her evin veya ofisin duvar boyutların göre değişiklik gösterebiliyor. Perdenin üst kasası, montaj aparatı ile mandallanarak duvara monte ediliyor ve bu sayede perde kullanıma hazır hale geliyor.

Jaluzi Seçimi İçin Dekoratif Öneriler

Farklı materyallerden dizayn edilen jaluziler, kullanıldıkları ortamlara hem estetik görünüm kazandırıyor hem de daha pratik kullanım olanağı sunuyor. Özellikle parke veya fayans döşemeleri ile son derece uyumlu bir bütünlük oluşturdukları kesin. Ancak kusursuz bir uyum elde etmek için perdelerin mekana uygun şekilde dizayn edilmeleri gerekiyor. Örneğin güneşe bakan bir mekanda tercih edilecekse, ahşap jaluzi modellerinin  tercih edilmesi önem taşıyor. Ahşap tasarımlı jaluziler, ısı yalıtımı açısından daha avantajlı oluyor. Ayrıca kullanılacak alanın büyüklüğü, konumu ve tasarım şekli de kolay kullanım noktasında önemli bir rol oynuyor. 

Jaluzi Temizliğinden Gözünüz Korkmasın

Jaluzi kullanımı hakkında merak edilen diğer konu da şüphesiz jaluzi temizliği. Ancak bu konuda endişe edilecek bir durum yok. Çünkü jaluzi perdelerin temizliği son derece kolay ve pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor. Fırça, fonksiyonel el süpürgesi  ve toz bezi gibi temizlik malzemelerinden faydalanarak kolayca jaluzlerinizi temizleyebilirsiniz. Ama öncelikle jaluzi fırçası ile toz almayı denemelisiniz. Bu sayede daha sonraki temizlik aşamalarını kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

En Uygun Fiyatlı Jaluziler Nereden Alınır?

Birbirinden özel jaluzi modelleri ve fiyatları  Koçtaş avantajlarıyla sizlerle! Renkli ve kaliteli jaluzi Koçtaş  Online platformunda en uygun fiyatlar üzerinden beğeniye sunuluyor. Jaluziler arasında evinizin dekoruna uyum sağlayacak en zarif ve yenilikçi ürünleri sepetinize atabilir, Online alışveriş kolaylığı ve Koçtaş kalitesiyle yuvanızda göz alıcı bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

 

Daha fazla göster