750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
3 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Bez Dolaplar

Bez Dolaplar

Pratik kullanımı ve az yer kaplayan boyutları ile dolap ihtiyacınızı karşılamak üzere tasarlanan  bez dolaplar raflı ve askılı modelleri ile evlerinizi dağınıklıktan kurtarır. Bez dolaplar daha çok kurulum ve söküm aşamalarında sunduğu kolaylık ve uygun fiyat avantajı sebebiyle tercih edilmektedir. İç donanımı ile bir dolaptan beklediğiniz tüm olanağı size sunan  bez dolaplar tıpkı ahşap dolaplar gibi uzun süreli kullanıma müsait olacak şekilde dayanıklı kumaş malzemelerden imal edilirler.

Bez Dolap Modelleri Seçimi İçin Yararlı Bilgiler

Bez dolaplar farklı model, boyut ve renk seçeneklerine sahiptir. İhtiyacınızı belirledikten sonra bez dolaplar içerisinde odanızın büyüklüğüne ve dekorasyon zevkinize göre istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Tek renkte, daha sade görünüme sahip bez dolapların yanında canlı renkler ve çeşitli baskılarla görünümü zenginleştirilmiş  desenli bez dolap modelleri arasından odanıza en çok yakışacak modele karar verebilirsiniz. Odanızın metrekare bilgilerinin yanı sıra dolabınızı yerleştireceğiniz alanın genişliği ve tavan yüksekliğinin dolabın işlevini ve sizin hareket kapasitesini kısıtlamayacak mekânsal boşluklara pay bırakması gibi unsurları da dikkate almalısınız. Bez dolap modelleri, dolap içi tasarımlarına göre de farklılık göstermektedir. Dolapların iç kısmı raflı ve askılı olarak hazırlanmıştır. Böylelikle kıyafetlerinizi ve aksesuarlarınızı tertipli bir şekilde muhafaza etme şansına sahip olursunuz. İhtiyacınıza göre bu iki farklı modelden birini tercih edebilirsiniz.  Bez dolaplar ihtiyaç duyulduğu zaman kurulup istenildiği zaman da kaldırılabilen hafif yapıda ve portatif ürünler olmalarıyla da oldukça işlevseldirler.  Portatif bez dolap modelleri hafifliği ve pratik kurulumuyla sökülme ve taşıma sıkıntısını minimuma indiren fonksiyonel ve kompakt yapıya sahiptir.
Bez dolaplar sahip oldukları iç dizaynlarıyla diğer dolap çeşitlerini aratmamaları ve portatif yapılarının yanında fiyatlarıyla da bütçe dostudurlar.  Bez dolap fiyatları dolapların modeline, rengine, boyutuna, desenine ve içerisinin tasarımına göre farklılık göstermektedir.

Koçtaş’ta farklı özelliklere ve renklere sahip portatif bez dolap modelleri arasından size en uygun olan bez dolabı tercih edebilirsiniz. Dolap ihtiyacınızı pratik ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturmak ve kıyafet dağınıklığından kurtulmuş düzenli odaların keyfine varmak için hemen Koçtaş’a gelin; ihtiyacınız olan bez dolabı sepetinize atın.

Daha fazla göster