750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
21 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Kamp Sandalyeleri

Kamp Sandalyeleri

Kamp spor ve outdoor ürün seçenekleri içerisinde yer alan kamp sandalyeleri, çok amaçlı ve oldukça fonksiyoneldir. Spor ya da tatil amaçlı kamplarda, balığa çıktığınızda, piknikte, sahilde, bahçe ve balkonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğada konforlu vakit geçirmenizi sağlayacak olan kamp sandalyeleri, kamp boyunca yanınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz vazgeçilmez ekipmanlarınız arasında yer alır. Aynı zamanda evinizin bahçesinde, terasınızda ya da balkonunuzda misafirlerinizi ağırlarken pratik kullanımı ile kurtarıcınız olabilir.

Rahat ve Kullanışlı Kamp Sandalyesi Çeşitleri Nelerdir?

Ahşap kolçaklı, şişirilebilir, ayak uzatmalı, şemsiyeli, yuvarlak ve iki kişilik gibi farklı özelliklere sahip kamp sandalyeleri tüm dış mekanlarda konfor sağlar. Size ve sevdiklerinize dilediğiniz her yerde dinlenme ve keyifli vakit geçirme olanağı sunar. Yer kaplamayan ve kolay taşınır özelliğe sahip katlanır kamp sandalyesi çeşitleri ise en çok tercih edilen modeller arasında bulunur. Şemsiyeli kamp sandalyesi modellerini özellikle plajlarda kullanabilirsiniz. Pikniklerinizde ise pratik piknik sandalyesi modelleri ile konforlu saatler geçirebilirsiniz. Güneşten etkilenmeyen ve yağmur suyunu çekmeyen yapıları ile her mevsim kolayca açıp rahatlıkla kapatarak dilediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kolçağında içecek koyma yeri de bulunan bu modellerle içeceklerinizi de kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. 

Kamp Sandalyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yaslandığınızda sırtınızı kavrayan ve ayağınızı uzatabileceğiniz kamp sandalyeleri uzun süre oturmak için oldukça ideal… Suya dayanıklı, kolay temizlenebilir, uzun ömürlü kumaş ve gövde materyaline sahip kamp sandalyeleri, yalnızca tek sezon değil yıllarca kullanılabilir. Hızlıca açılıp kapanabilen, hafif ve portatif modelleri ise dilediğiniz yere yanınızda kolayca götürebilir, aracınızın bagajına rahatlıkla sığdırabilir ve kullanmadığınız zamanlarda da yer kaplamayacak şekilde muhafaza edebilirsiniz. Kamp sandalyeleri seçenekleri arasından dilediğiniz modeli seçip, tatilde, doğayla baş başayken, bahçenizde ya da evinizin balkonunda uzun yıllar kullanabilirsiniz.
Her bütçeye uyum sağlayan kamp sandalyesi fiyatları, farklı tasarım ve özelliklere göre değişim gösteriyor. Konforunuzu sağlayacak kamp sandalyeleri şimdi Koçtaş'ta! Hemen sepetinize ekleyin, güzel günlerde kullanın!

Daha fazla göster