750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
4 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Tezgah Üstü Matkap

Tezgah Üstü Matkap

Tezgah üstü matkap modelleri, farklı türleri ve fonksiyonel kullanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Delme işlemlerinde kullanabileceğiniz elektrikli el aletleri arasında yer alan tezgah üstü matkaplar, profesyonel ya da amatör kullanıcıların en çok rağbet ettiği ürünler arasında... Çoğunlukla sanayi alanında fabrika ya da atölyelerde yer alan tezgah üstü matkap çeşitleri üretim, tamirat, tadilat ve tasarım işlerinde kullanılıyor. Sabit bir alan üzerinde hatasız bir şekilde delik açmayı sağlayan bu aletler, modern teknolojileri ile dikkat çekiyor. Farklı seçeneklere sahip ürünler, ayarlanabilir tablaları ve kademeli devir sayıları ile kanal ya da delik açma işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Gelişmiş teknolojilere sahip özel ekipmanları ile minimum güç ile fayda sağlıyorlar. Özel olarak tasarlanan ve ürünle birlikte sunulan lazer başlıklar, hassasiyet gerektiren işlemlerde, büyük kolaylık sunuyor. İş güvenliği ve rahatlığı için aletlerin, koruma gözlüğü ve eldiven ile birlikte kullanımı özellikle dikkat edilmesi gereken konular arasında yer alıyor.

Elinizin Altında Bulunması Gereken Tezgah Üstü Matkap Çeşitleri

Tezgah üstü matkap denildiğinde, kullanım alanı olarak akla madeni cisimler geliyor. Bu matkap türleri sütunlu, radyal, işlem sıralı çok milli ve yatay delik açanlar gibi türleri ile farklı alanlarda kullanılıyor. Sütunlu matkap, farklı devirlerde çalışma kapasitesi ile en çok tercih edilen matkaplar arasında yer alıyor.  Radyal matkap tezgahları, büyük ve ağır parçalar üzerinde birden fazla delik açma becerisine sahip. Büyük iş kapasitesi sunan bu matkaplar, kolayca ayarlandığı için her zaman fonksiyonel faydası ile ön planda... Yatay düzlemde 360° dönebilen alet, bu özelliği ile çok da pratik. Yatay delik açan matkap tezgahları ise delik açmakla beraber ayrıca delikleri büyütebiliyor. Tezgah üstü matkap fiyatları model, marka ve performansa göre değişiyor.

İhtiyacınız olan tezgah üstü matkap modelleri arasından kendinize en uygun matkabı almak için Koçtaş'a gelin, işinize en uygun ürünü en uygun fiyatlarla seçmenin rahatlığını yaşayın.

Daha fazla göster