750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA
Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
5 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li

Hortum Makaraları

Hortum Makaraları

Bahçelerdeki bitkilerin sulamasında ve balkon ya da terasların yıkanmasında hortum tercih edenler hortumun bir yerlere dolanması, zarar görmesi ve işlem sonunda metrelerce hortumun tertipli bir şekilde toplanması gibi zorluklar yaşarlar.  Hortum makaraları hortumların dağılmaması, zarar görmemesi sulama işlemi esnasında ve bitiminde kullanıcıya kolaylık sunması gibi faydaları sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor.

Hortum Makara Modelleri Hakkında Pratik Bilgiler

Plastik ve çelik kaplamalı yapıya sahip olan hortum makaraları özellikle uzun metreli hortumların kullanımı sırasında ve kullanılmadığı zamanlarda düzenli durmalarına olanak sunar.  Ayrıca makara sisteminin çelikten yapılması da işleyiş sırasında zarar görmesini ya da kırılma riskini ortadan kaldırır. Hortum makara seti ise hortumlarınız kadar makaranızın da dağınık durmaması için oldukça gereklidir. Hortum arabası seti ile garaj, ardiye gibi kapalı alanlarınızda hortum makara sistemlerinizi saklayabilir, ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda sulama işlerinizde kullanabilirsiniz. Hortum makarası modelleri içinde pratik yapısıyla ilgi gören model spiral yapılı arabasız setlerdir. Bu model  helezon şeklinde iç içe geçen kablo yapısıyla hoş bir tasarıma sahiptir. Tek parçalı yapısıyla saklaması da kolay olan spiral yapılı hortum makarası fiyatları ile birlikte uzun kullanım süresiyle de bütçe dostudur. Özellikle 10 metreden daha uzun hortumlarla sulama yapıyorsanız  hortum sarma makarası alabilir, sarma işlemini kol gücü kullanmadan, rahat ve hızlı bir şekilde  gerçekleştirebilirsiniz. Sulama ekipmanlarının yaşam alanlarınızda fazla yer kaplamamasını istiyorsanız yine hortum makaraları arasında bulunan micro hortum makaraları sizler için ideal olacaktır. 11.5 mm çapa sahip olan 10 metre uzunluğundaki hortum makaraları kolay taşıma imkânı da veriyor. 
Yemyeşil bahçeler, tertemiz balkon ve teraslar için ihtiyaç duyacağınız hortum makaraları farklı model ve renk tercihleriyle Koçtaş’ta! Online alışveriş kolaylığı ve bütçe dostu fiyatlar arasından  dilediğinizi satın alabilirsiniz. 

Daha fazla göster