750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Led Fenerler

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
Fırsatlar
Fırsatlar
1 Ürün Listeleniyor
Filtrele

Led Fenerler

Led fenerler elektrik kesintisinde ve karanlık ortamlarda hayatımızı kolaylaştıran pratik aydınlatma araçlarıdır. Taşınmasının kolay olmasından dolayı hayatın her alanında yaygın kullanıma sahiptir. Şarj edilebilir  led fenerler olduğu gibi pille çalışan led fenerler de vardır.

Karanlıkta Kalmaya Son: Led Fener Çeşitleri

Kullanımı en yaygın olan  ledli fenerled el feneri modelleridir. Evde, iş yerinde, bağda bahçede aklınıza gelebilecek her yerde, ışığın olmadığı ortamları aydınlatmaya yardımcı olur. Plastik ve metalden yapılan çeşitleri mevcuttur.  Led fenerler sahip oldukları lümen sayısına göre aydınlatma kalitesi sunarlar. 50, 100, 150, 180 lümen gibi led fener çeşitleri vardır. Led el fenerlerinin bir kısmı pilli, bir kısmı şarj edilebilirdir. Bazı modeller ise hem şarjla hem de pille çalışabilir.

 Led fenerlerin asılabilen modelleri de mevcuttur. Daha çok kamp yapanlar ve denizciler tarafından yüksek bir yere asılarak kullanılan  ledli gemici feneri ve kamp feneri sıvı geçirmez, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Kullanılan led lambalar enerji tasarruflu ve uzun ömürlüdür. Şarj edilebilir bataryası olan bu led fener çeşitleri tasarım olarak da çok şıktır. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur.

Kafaya takılabilen  led fenerler ellerinizi serbestçe kullanmanızı sağlar. Özellikle madenciler, arkeologlar ve karanlıkta ellerini kullanmak isteyenler tarafından kullanılan kafa led fenerleri döner başlık ve ayarlanabilir kafa bandı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Uzun mesafeli görüş sağlayan kafa led fenerleri dört hücre pille birlikte satılmaktadır.

Şarjlı, ışıldaklı led spot fenerler iki kademeli aydınlatma sunar. 900 mAH bataryasıyla 15 saate kadar kullanım imkanı sunar. Daha uzun süreli kullanım için  tercih edilebilir led spot fenerler.

Kaliteli ve Pratik Kullanımlı Led Fenerler Nereden Alınır? 

Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılan led fenerler üretim ve işçilik hatalarına karşı iki yıl garanti kapsamındadır. Çantanıza, cebinize rahatlıkla sığdıkları için taşıması çok kolaydır. Farklı ihtiyaçlar için çok zengin bir ürün çeşitliğine sahip led fener modelleri Koçtaş’ta sizleri bekliyor. Siz de her evin ihtiyacı led fener modellerini yerinde görmek için  hemen Koçtaş’ı ziyaret ederek online alışveriş avantajıyla siparişinizi tek tıkla alabilirsiniz!

Daha fazla göster