750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Led Işıldaklar

Filtreler
Özellikler
İlgili Kategori
-
10 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Led Işıldaklar

Led ışıldaklar kamp, trekking gibi outdoor aktivitelerde kendi kendini şarj edebilmesi ile kolay kullanım sunuyor. Uzak mesafeleri aydınlatabilen yapıları ile çok amaçlı ve pratik olan led ışıldaklar ayrıca aniden elektrikler kesildiğinde ofis, ev ve dükkanlarda karanlıkta kalmayı önlüyor. Spot ve fener gibi iki farklı ışık çeşidine sahip olan  taşınabilir ledli ışıldaklar  ergonomik tasarımları ile her türlü alanda konforlu bir kullanım özelliği gösteriyor.

Karanlıkta Kalmaya Son: Led Işıldak Çeşitleri Nelerdir?

Şarjlı ve pilli olmak üzere iki şekilde tasarlanan ürünler led ışığı sayesinde uzun süreli aydınlatma imkanı sunuyor.  Şarjlı ışıldak modelleri 12 ile 24 saat arasında şarj olabiliyor ve 6 saat boyunca kesintisiz bir aydınlatma performansı sağlıyor.  Ledli ışıldak çeşitleri 25 metrekareye kadar olan alanları aydınlatabilme özelliği ile dikkat çekiyor. Askı aparatı ile birlikte sunulan ürünler gerektiğinde bir yere asılarak kullanıma imkan sunmasıyla da oldukça pratik...  Ledli şarjlı ışıldak çeşitleri özel taşıma aparatları ile doğa aktivitelerinde en önemli ihtiyaçlardan biri olan ışık kaynağı sorununu çözüyor. Kapalı konumda şarj edilmesi gereken ışıldaklar kırmızı şarj göstergesi ile şarj olduğunu gösteriyor. Slink, Onas, Dial ve Vito gibi markaların  led ışıldak çeşitleri her türlü aydınlatma ihtiyacına cevap veren nitelikler taşıyor.

Taşınabilir ledli ışıldaklar ayrıca ergonomik tasarımları ile dayanıklı ve kullanışlı ürün kategorisinde bulunuyor. Konforlu bir şekilde taşınabilen ışıldaklar uzun süre güvenle kullanılabiliyor. Radyolu ışıldak modelleri ise hem ortamı aydınlatırken hem de radyo özelliği ile müzik dinleme keyfi sunuyor. FM radyoya sahip olan bu led ışıldaklar iki ayrı ışık modunda kullanılabiliyor. Dinamolu ışıldak çeşitleri pil ile pratik bir şekilde çalışıyor ve elektrik kesintilerinde kullanıcılara fayda sağlıyor. Duvara monte edilebilen floresan tipi ışıldaklar ise 5 saate varan kullanım süreleri ile nitelikli ürünler arasında giriyor. Fenerli ışıldaklar her an her yerde konforlu kullanım sunuyor. Şarj edilebilmeleri ve minik boyutları ile kolaylık sağlıyorlar. Ofislerde sıklıkla tercih edilen şarjlı masa lambası ışıldak modelleri 12 saatlik uzun süreli kullanım özelliğine ek olarak şık tasarımları ile de dikkat çekiyor.

Led Işıldaklar Nerelerde Kullanılır? 

Doğa sporları, kamp gibi açık alanların yanında, ana ışık kaynağının bir şekilde kesildiği ya da yetersiz kaldığı her yer led ışık kullanımına uygundur. Güçlü ışık kaynakları sayesinde led ışıldaklar geniş alanlarda da aydınlatma ihtiyacını başarılı bir şekilde karşılayabiliyor. 

Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan led ışıldaklar Koçtaş'ta sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan ürün için şimdi Koçtaş’ın sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesi ve online alışveriş kolaylığıyla bulun ve sepetinize ekleyin!

Daha fazla göster