Morel MPS1-550 Mono Amplifikatör | Oto Görüntü ve Ses Sistemleri | Koçtaş
500 TL ve Üzerine Kargo Bedava 500 TL ve Üzerine Kargo Bedava
Kargo Bedava

Morel MPS1-550 Mono Amplifikatör

Ürün Kodu :1000304495
Sadece İnternet Mağazamızda !
1.609 TL (KDV Dahil)

Morel MPS1-550 Mono Amplifikatör, mükemmel güç ve performans.


Teknik Özellikler

Modeli MPS1-550
Model Amplifikatör
Köprülenebilir Evet
LDF / HDF Var
Watt 550 Watt
Kanal Sayısı 4
Bas Kontrol Var

Ürün Açıklaması

Yenilik, her Morel ürününün kalbinde Yeni Morel Performans Serisi amplifikatörler, son 42 yılda Morel'i yönlendiren aynı tutku ve ürün felsefesiyle geliştirildi. Şirketin Ar-Ge ekibi MPS serisini mühendislik yapmak için titizlikle çalışarak sağlam kalite, sonik performans ve uygun fiyatta iyi bir denge sağladı. Yüksek güvenilirliğe sahip bir hoparlör üreticisi olan Morel, zayıf tasarlanmış amplifikatörlerin ve elektronik cihazların bir hoparlör sisteminin performans potansiyelini ne kadar bozabildiğini tamamen kavrarlar. Bunu göz önünde bulundurarak, MPS amplifikatörleri için mühendislik direktifi basitti - son derece müzikal ve dinamik olacak şekilde bir dizi amplifikatör üretir, hoparlörleri tam ses potansiyellerine taşıyabilecek temiz, renksiz güç sağlar. Doğru Tasarım ve Üst Seviye Bileşenleri Ar-Ge ekibimizin sonik gereksinimlerini karşılamak için, en üst düzey performansı sağlamak için uygun ses efektli bileşenler kullanılır. MPS, mükemmel düzeyde parazit giderme sağlayan ve 20 volt'a kadar sinyal girişine dayanabilen, RCA bağlantıları vasıtasıyla fabrika hoparlör seviyesindeki sinyallerin kabul edilmesini sağlayan, tamamen dengelenmiş diferansiyel girişleri içerir. Yüksek güvenilirliğe sahip Texas Instruments OP amps ve ultra düşük toleranslı yüzey montaj bileşenleri, ses sinyalinin bütünlüğünü olabildiğince saf tutar. Koruma ve termal yönetim, mühendislerimizin güç kaynağına güç aktarımını engelleyebilecek dahili sigortalara ihtiyaç duymadan amplifikatörü tasarlamalarına olanak tanıyan dahili mikroişlemci ile yönetilir. Kurulum kolaylığı öncelik taşır Montajcılar düşünüldüğünde, yeni amplifikatörlerimiz eşsiz bir özellik seti ve kurulum dostu tasarım sunuyor. Her model, amplifikatörün bir tarafında tüm bağlantıları olan tek taraflı devre düzenini kullanır, böylece kurulum basit ve temiz olur. Preamp ayarlama ve ayarlama seçenekleri amplifikatörün üst kısmındaki çıkarılabilir bir panelin altında ayrı olarak bulunur. Her bir amplifikatör, adaptif bir konnektör ile OEM ses sistemleriyle doğrudan RCA girişi üzerinden entegrasyon ve sinyal algılama veya DC kapanma algılama özelliği (genellikle daha pahalı amplifikatörlerde bulunan özellikler) aracılığıyla otomatik olarak açılmak üzere tasarlanmıştır. Tekli, dört kanallı ve beş kanallı amplifikatör konfigürasyonlarımızı seçtiğimizde, MPS amplifikatörlerinin hemen hemen her ses sistemi tasarımını kapsaması sağlanmış olur. Ayrıca yetkili bir Morel satıcısı tarafından kurulduğunda MPS amplifikatörleri için iki yıllık bir garanti de sağlıyoruz. MPS amplifikatörleri, uygun fiyatlı yükselticiler için yeni sonik sınırlar ve onları oyunun en üst sıralarına yerleştirecek benzersiz bir özellik kümesi oluşturdu.

Montaj Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü kullanım ve kurulum kılavuzunda yer alan talimatlara göre kullanabilirsiniz. Ürün görselinde yer alan aksesuarlar teşhir amaçlıdır. Fiyata dahil değildir.

Teslimat Bilgileri

Satın alacağınız ürün kata teslim edilecektir. Kargonuz teslim edildiğinde, ürünün paketinde deformasyon veya ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerinizde bir hasar gördüğünüz takdirde, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz ve paketi teslim almayınız. Tutanak tutulan ürünler kargo tarafından firmamıza ulaştırılır ve kontrol sonrasında iade işlemleriniz başlatılır. İade işlemleriniz için web sitemizde yer alan yardım alanından ya da Koçtaş Müşteri Hizmetleri 0 850 209 50 50 hattımıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz satın alma ekranlarında size gösterilen tarihler arasında kargoya teslim edilecektir.

Garanti Bilgisi

Üretim ve işçilik hatalarına karşı 2 Yıl

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bankalar Aylık Ödeme Toplam
Bu ürün internet mağazamıza özel olduğu için diğer mağazalarımızda bulunmamaktadır. Kredi kartına taksit imkanı ve kolay iade avantajlarıyla bu ürünü hemen satın alabilirsiniz.

İade İşlemleri

Satın aldığınız ürünlere ilişkin;

 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilir veya,
 • Teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 6 ay içerisinde ayıplı mallarda iade ya da onarım taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 

1) İade sürecinin başlayabilmesi için, koctas.com.tr web sitesindeki siparişlerim bölümünden iade bildirimi açmanız ve müşteri hizmetleri tarafından talebinize cevap verilmesini beklemeniz gerekmektedir.

2)Bildirim yaptığınız iade işlemleriniz için siparişinizi size getiren kargo firması Koçtaş Müşteri Hizmetleri tarafından görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri teslim alacaktır.

3)Faturanızın ASIL nüshasının ön yüzünde, en sol taraftaki İADE kolonu altında iade etmek istediğiniz ürüne ait satırda iade adedini yazmanız gerekmektedir. ASIL nüshanın ön yüzünde, sol alt taraftaki iade eden kişi olarak adınızı soyadınızı, irtibat telefonunuzu, adresinizi yazıp imzalamanız gerekmektedir. Son olarak, faturanın 1.NÜSHA'sının arkasındaki kutu içerisine neden iade istediğinizi ayrıntılı olarak yazmanızı rica ederiz.

4)Kargo firması tarafından teslimat adresinizden alınıp, bize ulaştırılan ürünler iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir ve bu işlemin sonucunda e-posta aracılığıyla bilgilendirilirsiniz.

5) Tüzel kişiliğe sahip olan ve şirket adına düzenlenmiş olan fatura işlemlerinden doğan iade taleplerinde; ilgili firmanın iade yapılacak ürünler için Koçtaş adına iade faturası düzenlemesi ile işlem tamamlanabilmektedir. Tüzel kişilik e-vergi mükellefi ise düzenlenmiş olan e-iade faturasının numarasını Koçtaş’ a ilgili iade dönemi içerisinde iletmesi ile tamamlanabilmektedir. İade faturası düzenlenmesi kanuni bir yükümlülüktür.

İade Bildirimi

İnternet mağazamızdan veya telefonla sipariş üzerinden satın aldığınız ürünlerle ilgili iade bildiriminizi aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz:

 • Hesabım menüsünün altında Siparişlerim menüsüne girin. 
 • İlgili sipariş numaranızın üzerine tıklayarak, siparişinizin detayını açın.
 • Siparişinizdeki ürünlerden iade etmek istediğiniz ürünün yanındaki İade Talebi bağlantısına tıklayın.
  Açılan pencerede iade nedeninizi belirterek açıklama kısmını doldurun ve Talep Gönder butonuna tıklayın.

İade Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Tüketicinin Korunması Hakkında Kanuna göre, Koçtaş cayma hakkı süresi içinde malın mutat kullanımı dışında meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.
 • Demonte olarak satılan ürünlerde, ürünün montajı, tariflenen kurulum kılavuzuna uygun olarak yapılmamış ya da eksik yapılmışsa mutat kullanım kapsamı dışında tutulur.
 • İade etmek istediğiniz ürünü orijinal kutusuna ve ambalajına koyarak, faturanın asıl nüshası ile birlikte gönderiniz.
 • Faturanızda yer alan ürüne ait renk, model değişikliği talebiniz için iade işlemleri başlatılacaktır.
 • İade etmek istediğiniz ürünü kargolanabilmesine olanak sağlayacak şekilde getirerek, faturasıyla birlikte orijinal kutusunu ve ambalajını da bir arada gönderiniz
 • Sağlık ve hijyen açısından ve ilgili mevzuat gereği; havlu, nevresim takımı, çarşaf, yastık, yastık kılıfı, yorgan, yaylı yataklar, klozet takımları, klozet kapakları, klozet fırçaları, kişisel bakım ürünleri, çizme, bot, ayakkabı, eldiven, maske gibi ürünlerin koşulsuz iadesi kabul edilmemektedir. Bu gibi ürünlerin iadesi ancak ürünlerin ambalajının açılmamış ve/veya ürünün denenmemiş olması koşuluna bağlıdır.

Tüketicinin Korunması Kanundan kaynaklı tüm haklarınız saklı olmak üzere, hızlı değişen stok, tedarik koşullarındaki değişimler nedeni ile ürün değişimi yerine iade işlemi yapılmaktadır.