200 TL Üzeri Kargo Bedava

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri

Filtreler
Özellikler
-
Fırsatlar
Fırsatlar

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Modelleriyle Hijyen Yalnızca Kişiye Özel!

Hemen hemen birçok kişinin dışarıda vakit geçirirken zorlandığı konuların başında hijyen gelir. Özellikle de kişisel hijyen sağlanamıyorsa dışarıda tuvalet ihtiyacını gidermenin zaman zaman zorlaştığı söylenebilir. Ancak klozet kapak örtüsü dispenseri modelleriyle umuma açık tuvaletleri kişisel hijyene uygun hâle getirmek mümkündür. Birçok büyük markanın tuvaletlerinde görmeye alıştığınız poşet benzeri bu örtü, klozet kapağının üzerine yerleştirilerek kullanılır. Her kullanımdan sonra atılan veya otomatik bir şekilde değiştirilen klozet örtüsü, dışarıda herkesle aynı tuvaleti kullanmak istemeyenler için hijyen koşullarını oldukça güvenli bir seviyeye çıkarır. Teninizin klozet kapağına doğrudan temas etmesini engelleyen bu örtüler, bulaşıcı hastalık riskini de minimuma indirmesiyle oldukça rağbet görür.

Klozet kapak örtüsü dispenseri, umuma açık tuvaletlerde poşet benzeri tasarımıyla ten temasını ortadan kaldırarak kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Sıklıkla küçük bir kapak tarzında tasarlanan dispenserlerin manuel ve otomatik modelleri bulunur. Klozet kapak örtüsü dispenseri fiyatları da ürünün çalışma prensibine göre değişiklik gösterebilir. Modeller, çalışma prensibinin yanı sıra materyaline boyutuna, şekline, rengine ve takılacağı yere göre birbirinden ayrılır. Sıklıkla klozet kapağının arka kısmına yerleştirilen klozet kapak örtüsü aparatı, lavabonun kullanımıyla ilgili herhangi bir probleme yol açmaz. Aynı zamanda farklı materyallerden şık hatlarla üretilen klozet kapak örtüsü dispenseri, dekorasyona da sade ve minimal bir şekilde uyum sağlar.

Manuel Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Çeşitleriyle Kontrol Sizde!

Klozet örtüsü dispenseri modelleriyle evde, ofiste, kafede, hastanede ve daha birçok yerde tuvalet kullanımı sırasında kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Umuma açık tuvaletlerde ten temasını minimuma indiren klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleriyle hijyen gibi hassas bir konuda endişe duymanıza gerek kalmaz. Üstelik manuel çeşitleri sayesinde hijyen koşullarını sağladığınızdan emin olmanız da mümkün hâle gelir. Manuel ürün çeşitleri, adından da anlaşılacağı üzere elle kontrol edilen dispenserlerdir. Otomatik olanların aksine manuel dispenserlerden kapak örtüsünün elle yerleştirilmesi gerekir. Dispenser haznesine yerleştirilen örtü, elle çekilerek çıkarılır. Dispenserden alınan örtü, kesikli yerlerden açılarak klozet kapağına serilir. Sifonu çekmek, örtünün kendiliğinden toparlanarak gidere gitmesine yardımcı olur.

Manuel klozet kapak örtüsü dispenseri, minimum temasla umumi alanlarda hijyen koşullarını rahatlıkla üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Ancak elle serilmesi nedeniyle daha çok az sayıda kişi tarafından kullanılan lavabolarda tercih edilir. Örneğin manuel dispenserlerin ofislerde, atölyelerde, hastane odalarında ve zaman zaman evlerde kullanıldığı görülebilir. Genel anlamda klozet kâğıdı dispenseri, çoklu kullanılan ve sık sık temizlenemeyen tuvaletlerde hijyen endişesini ortadan kaldırabilir. Kişisel bakımını tam olarak yerine getiremeyen hastalara bakım sırasında klozeti daha uzun süreli temiz tutmak için tercih edilebilir. Üstelik uygun aralıklarda seyreden klozet kapak örtüsü dispenseri fiyatları da ihtiyaç duyulan her alanda bu cihazın rahatlıkla tercih edilebilmesini sağlar.

Teması Minimuma İndiren Otomatik Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Modelleri

Lavaboda hijyen koşullarını maksimum düzeye çıkarmak için kullanılabilecek ürünlerden biri de otomatik klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleridir. Otomatik klozet örtüsü dispenseri, elle temas etmeden kapağı tek kullanımlık hijyenik kâğıtla sarar. İlk olarak büyük firmalarda görmeye alıştığınız klozet kapak dispenseri çeşitleri, tasarımı ve uygun fiyatlarıyla evlere kadar hemen hemen her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Otomatik dispenserler, monte edilme şekline göre ikiye ayrılır. Bazı otomatik klozet kapak örtüsü dispenseri modelleri, kapağın hemen altına monte edilir. Birçok model ise doğrudan klozet kapağı çıkarılarak onun yerine takılır. Klozet örtüsü dispenseri fiyatları da ürünün monte edilme şekline göre değişebilir.

Klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri, sadece birkaç küçük müdahaleyle monte edilebilir. Kâğıt haznesi de kolayca açılan dispenser, yenilenmeye gerek kalmadan uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir. Kesintisiz kullanım için dispenser haznesinin açılarak yeni örtü rulosunun takılması yeterlidir. Klozet kapağını iki uçtan saran dispenserin bir ucundan yeni ve temiz örtü ilerlerken poşetin kullanılmış olan kısmı da dispenserin atık haznesine doğru yola çıkar. Klozet kapağını döner hareketle temiz örtüyle buluşturan otomatik dispenserin çalışma prensibine göre farklı çeşitleri de bulunur. Klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri; tuşlu, dokunmatik ve sensörlü olmak üzere birbirinden ayrılır. Klozet örtüsü dispenseri fiyatları da ürünün çalışma prensibine göre farklı aralıklarda seyredebilir.

Sensörlü Klozet Kapağı Dispenseri Çeşitleriyle %100 Hijyen!

Klozet kapak örtüsü dispenseri seçenekleri, hijyeni üst düzeye çıkarma amacıyla sensörlü kullanım imkânına da sahip olabilir. Özellikle umuma açık alanlarda çevreye temas etmemek adına sensörlü yani buton önünde gerçekleştirilen el hareketiyle çalışan dispenser çeşitleri tercih edilebilir. Otomatik klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri, sıklıkla buton görevi de üstlenen bir sensöre sahip olur. Elinizi sensöre yaklaştırarak hareket ettirmeniz sayesinde klozet oturağını kaplayan örtü kendiliğinden sarılarak değişir.

Birçok sensörlü klozet kapak örtüsü dispenserinde akıllı tur sayacı özelliği de bulunur. Klozet kapağını çepeçevre saran poşet, tamamen değişene kadar örtünün dönme hareketi devam eder. Tam tur dönen örtü sayesinde kullanılmış bir poşete temas etme endişesi de ortadan kalkar. Üstelik akıllı tur sayacına sahip olan dispenserler, sensörün kısa bir süre boyunca etkisiz kalmasını sağlayarak gereksiz örtü kullanımını da ortadan kaldırır. Otomatik tur sayacına sahip olan klozet kapak örtüsü dispenserlerinin fiyatları da diğerlerine oranla daha yüksek aralıklarda seyredebilir.  

Sensörlü klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri, otomatik çalışma prensibi nedeniyle belli bir elektrik gücüne ihtiyaç duyar. Elektrik tesisatı sağlanan dispenser kızaklı montaj tarzıyla klozete kolayca takılır. İhtiyaç hâlinde kolayca çıkarılabilen dispenser sayesinde klozetin rutin temizliği de kusursuz şekilde gerçekleştirilebilir. Otomatik sensörlü klozet örtüsü dispenseri çeşitlerinde su geçirmez materyal kullanılması sayesinde her açıdan güvenli bir deneyim sağlanır.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Klozet Kapak Dispenserleri Koçtaş’ta!

Klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri, güvenli ve kaliteli tasarımıyla çoklu ve umumi kullanıma açık tuvaletlerde hijyeni aradığınız seviyeye çıkarır. Hem manuel hem de otomatik dispenser çeşitleri kaliteli materyalleriyle uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Her iki modelde de benzer materyaller kullanılabilir. Ancak manuel klozet kapak örtüsü dispenseri modellerinde klozet arkasına montaj zorunluluğu bulunmadığı için otomatik modellere göre üretiminde farklı materyaller kullanılabilir. Kaliteli, güvenli ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunan klozet kapak örtüsü dispenseri materyalleri şöyle sıralanabilir;

  • ABS plastik
  • Krom kaplama
  • Ahşap kaplama
  • Paslanmaz çelik

Klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri, birinci kalite tasarımlarıyla uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Manuel çeşitleri, klozetin hemen arkasında kullanım zorunluluğu bulunmadığı için daha minimalist tasarımlara sahip olabilir. Bu tarz klozet kapak örtüsü dispenseri modellerinde ahşap kaplama gibi materyallerle şıklığın da ön planda tutulduğu görülebilir. Ancak otomatik klozet kapak örtüsü dispenserlerinin suya ve lekelenmeye karşı direnç gösteren paslanmaz materyallerden üretilmiş olması beklenir. Klozet kapak örtüsü dispenseri fiyatları da ürünün tasarımında kullanılan materyallere ve renk, boyut, çalışma prensibi, örtü kapasitesi gibi çeşitli unsurlara göre değişebilir. Kolay ve güvenli alışveriş olanağıyla hijyeni maksimuma çıkaracak klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitlerini Koçtaş mağazalarında ve web sitesinde bulabilirsiniz.

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Kategorisiyle İlgili Sorulan Sorular

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Ne İşe Yarar?

Klozet kapak örtüsü dispenseri, çoklu ve umumi kullanıma açık tuvaletlerde hijyen koşullarını iyileştirmeye yarar. Klozet oturağını tek kullanımlık örtüyle sararak kişiye özel hâle getirmeye yardımcı olur. Klozet dispenseri çeşitleri, elle teması ortadan kaldırarak dışarıda vakit geçirirken tuvalet ihtiyacını güvenli bir şekilde gidermeyi mümkün kılar.

Klozet Kapak Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Manuel klozet kapağı dispenseri modellerinde örtü, elle alınarak oturağa yerleştirilir. Kullanımın ardından sifonun çekilmesiyle kâğıt da gidere doğru yönelir. Otomatik dispenserlerde ise sadece bir tuşa basarak veya sensörü aktif hâle getirerek örtünün klozet oturağı üzerinde hareket etmesi sağlanır. Tur tamamlandığında klozet oturağında yalnızca temiz ve bir kullanımlık örtü serilmiş olur. 

Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Nasıl Takılır?

Klozet kapak örtüsü dispenseri çeşitleri, çalışma prensibine göre duvara, dolaba veya oturağa monte edilebilir. Manuel klozet örtüsü dispenseri çeşitlerinin birkaç vidayla veya çift taraflı bantla duvara veya dolaba takılması mümkündür. Otomatik dispenserlerin ise vidalı veya kızaklı montaj tarzıyla klozet kapağı yerine takılması gerekir.

En Çok Satan Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri Hangileri?

Koçtaş Klozet Kapak Örtüsü Dispenseri kategorisinden en çok satan 5 ürün;

  1. Banyo Klozet Kapak Örtüsü
Daha fazla göster
7 Ürün Listeleniyor
Filtrele
Göster: 3'lü 5'li
Sıralama: